KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Aquacentrum Letňany Lagoon.
Tobogán, malá divoká řeka i chrliče vody. To všechno nabízí Aquacentrum Letňany Lagoon
Aquacentrum Letňany Lagoon. 
Autor / zdroj foto: Aquacentrum Letňany Lagoon

Aquacentrum Letňany Lagoon / Praha 18

Plavecký bazén společnosti Letňany Lagoon funguje od listopadu roku 2000 a svým významem patří k nejoblíbenějším zařízením tohoto zaměření v Praze. Jeho nabídka je tak pestrá, že si v ní každý najde to své. Zabaví se tady tak malí i velcí návštěvníci.

Bazénová hala nabízí krytý pětadvacetimetrový bazén se šesti dráhami, kde dvě dráhy jsou trvale určeny pro kondiční plavání a zbylá část bazénu slouží jak pro zábavné aktivity, tak pro plavání. Ve velkém bazénu jsou umístěny boční masážní trysky, dnové masážní rošty a tzv. ,,protiproudová tryska“. Významnou dominantou je tobogán dlouhý 86 metrů, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Příjemné večerní osvětlení, které je zabudováno do stěn vany bazénu jen dokresluje příjemný pocit při využívání jeho služeb.

Součástí bazénové haly je i masážní bazén pro 10 osob s masážní deskou umístěnou na dně bazénku, bočními masážními tryskami a masážními lůžky s teplotou vody 31 stupňů, dále pak dětské brouzdaliště s malou skluzavkou o teplotě 32 stupňů a zábavný bazének s masážními tryskami, rošty, chrliči vody a malou divokou řekou o teplotě 31 stupňů.

Součástí bazénové haly je rychlé občerstvení , které nabízí široké spektrum svých služeb. S ohledem na tuto skutečnost je velmi populární a žádané konání tzv. narozeninových párty pro děti i dospělé. Součástí narozeninových párty je uspořádání soutěží a her pro oslavence a jeho hosty, včetně slavnostní tabule v prostorách haly bazénu. Největším oceněním pro oslavence jsou nejen dárky od kamarádů, ale i medaile a diplomy za dosažené výkony.

Plavecký klub Delfínek nabízí kurzy plavání relaxačním bazénku v Letňanech. Celý areál je bezbariérový. Handicapovaným návštěvníkům je k dispozici i spouštěcí sedátko do vody.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Aquacentra Letňany Lagoon.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.