VOLNÝ ČAS / Zoologické zahrady

Hvězdy ze Stardance rozsvítí v neděli v pražské zoo vánoční strom
I letos budou návštěvníci Zoo Praha moci obdivovat vzrostlou kavkazskou jedli a tematický betlém, do kterého tradičně přibyde nové zvíře. 
Autor / zdroj foto: Oliver Le Que, Zoo Praha

Praha

V neděli 3. prosince rozsvítí Zoo Praha svůj vánoční strom na Veselovského louce. Návštěvníci se mohou těšit na průvod, betlém, vánoční koledy v provedení dětského pěveckého sboru a také vzácné hosty – herce Ondřeje Vetchého a taneční pár z probíhající řady soutěže StarDance cukráře Josefa Maršálka a jeho taneční partnerku Adrianu Maškovou. Od 15.30 bude vstup pro návštěvníky za symbolických 50 Kč.

Sraz na průvod ke stromečku bude v 16.30 u Vzdělávacího centra. Po celý den budou též probíhat tradiční adventní dílny zaměřené na výrobu vlastních adventních věnců a vánočních dekorací. Výroba probíhá v hodinových blocích od 11, 12, 13 a 14 hodin. Z kapacitních důvodů je nutné se předem objednat na webových stránkách zoo. Případná volná místa bude možné zakoupit v den konání také na pokladně u hlavního vchodu.

Hlavní program

16.30    Sraz na průvod ke stromečku od Vzdělávacího centra na Veselovského louku
16.50    Vánoční koledy v podání dětského pěveckého sboru Osmikvítek
17.00   Přivítání a vánoční zdravice ředitele Zoo Praha Miroslava Bobka a rozhovor s hercem Ondřejem Vetchým, cukrářem Josefem Maršálkem a tanečnicí Adrianou Maškovou
17.15     Rozsvícení vánočního stromečku
17. 20   Vánoční koledy v podání dětského pěveckého sboru Osmikvítek

Autor / zdroj: Tereza Šolcová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.