EKONOMIKA / Firmy

Tři sestry v akci. Speciální várka piva na radegast den se už vaří

NOŠOVICE

Nadávkovat správné množství moravského chmele. Podepsat varní list. A teď už se jen těšit na září. Úkol kapely Tři sestry v pivovaru Radegast byl splněn. O ostatní už se postarají nošovičtí sládci. Lou Fanánek Hagen s ostatními členy kapely úspěšně založili speciální várku piva Radegast Ryze Hořká 12, kterou vypijí účastníci letošního Radegast dne. Ten vypukne v sobotu 13. září v Nošovicích a bude oslavou hořkosti.

Tři sestry nečekala v pivovaru Radegast jen práce. Členové kapely ochutnali místní hořké pivo v pivovarském klubu. „Doufám, že ta naše várka bude stejně dobrá,“ řekl Lou Fanánek Hagen.

Vystoupení kapely Tři sestry bude vrcholem letošního Radegast dne. Stejně jako ostatní kapely, zahrají Tři sestry jednu píseň, kterou oslaví hořkost. Která to bude, to si zatím kapela nechává pro sebe. „Přijďte na Radegast den a uvidíte, tedy spíše uslyšíte,“ dodal Lou Fanánek Hagen.

Radegast den se uskuteční v Nošovicích v sobotu 13. září. Vstup je tradičně zdarma. Kromě Tří sester vystoupí Čechomor, Mandrage, David Koller a další. Lidé budou moci projít certifikací a stát se znalci piva Radegast. Chybět nebudou ani prohlídky pivovaru či škola čepování piva.

Autor / zdroj: Kateřina Havlová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.