KULTURA / Festivaly

Beerfest v Dolních Vítkovicích nabídne stovku pivních značek
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: ingimage/Leviathan

OSTRAVA

Bezkonkurenční nabídka pivních značek, oblíbené tuzemské kapely a jedinečná industriální atmosféra Dolních Vítkovic. To jsou hlavní lákadla nově vzniklého pivního festivalu Beerfest Ostrava, který se uskuteční 17. a 18. června 2016 v nejnavštěvovanějším místě Moravskoslezského kraje – v Dolních Vítkovicích.

Na Beerfestu budou zastoupeny velké pivovary i minipivovary. Návštěvníci tak budou mít na výběr z pestré palety piv, pivních speciálů a ciderů. "Češi začali experimentovat a rádi ochutnávají nejrůznější pivní speciály, proto jsou v posledních letech tolik populární malé pivovary. Beerfest tak představuje jedinečnou příležitost, jak na jednom místě vyzkoušet různé pivní značky. Na své si však přijdou i ti, kteří experimentovat nechtějí a dávají přednost své oblíbené desítce," uvedla za pořadatele Beerfestu Ostrava Gabriela Kuncová.

Kromě dobrého piva se návštěvníci mohou těšit na vystoupení populárních českých kapel. Na Beerfestu zahrají například Olympic, Čechomor, Divokej Bill, Mňága a Žďorp či Wohnout. Pořadatelé festivalu nezapomněli ani na děti, pro které bude připravena dětská zóna se skákacím hradem, trampolínami a dalšími atrakcemi.

Jednodenní běžné vstupenky stojí 200 korun, jednodenní VIP vstupenky pak 900 korun. "V ceně VIP vstupenek je VIP vchod bez front, samostatné toalety, levnější nápoje, možnost setkat se s účinkujícími či lepší výhled na pódium," jmenovala hlavní výhody Kuncová.

Autor / zdroj: Mgr. Michaela Vávrová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.