AKTUÁLNĚ / Zdravotnictví

V Gerontologickém centru v ulici Šimůnkova v Praze 8 je oficiálně schválené očkovací místo
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: Envato Elements

Praha 8

Do očkování seniorů proti COVID-19 se zapojí Gerontologické centrum v ulici Šimůnkova v Praze 8. Senioři se již registrují. 

V tuto chvíli se čeká na dodávku vakcín Moderna. Dle posledních informací by distribuce vakcín Moderna by měla proběhnout 15. února.  Počítá se s kapacitou 70 osob denně. I personálně je již vše zajištěno včetně záloha pro případ výpadku personálu, která je domluvena s praktickými  lékaři a zubními lékaři. 

„Žádost o vznik tohoto očkovacího místa byla podána s cílem nabídnout seniorům bezpečné a bezbariérové místo, které bude alternativou velkému centru na Bulovce. Vycházíme tak mimo jiné vstříc občanům, kteří z mnoha důvodů nechtějí navštívit očkovací centrum na Bulovce,“ informovala místostarostka Vladimíra Ludková a dodala: „Veliké poděkování patří celému týmu Gerontocentra, protože očkovací místo mohlo vzniknout díky jejich úsilí a dalšímu zapojení do jeho provozu, spolupráci, ale plánujeme i s externími lékaři, díky kterým zvládneme 
proočkovat větší množství zájemců.“

O aktuálním provozu a fungování se můžete také dozvědět na telefonních linkách pro seniory - 601 263 294, 601 263 290, 601 263 291 a 601 263 292.

Autor / zdroj: -cra-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.