AKTUÁLNĚ / Společnost

Hlasujte pro nejlahodnější pivo turistické oblasti Beskydy-Valašsko

BESKYDY-VALAŠSKO

Destinační management turistické oblasti Beskydy-Valašsko o.p.s. vyhlašuje 2. ročník soutěže O nejlahodnější pivo turistické oblasti Beskydy-Valašsko.

Vydejte se na Pivní stezku Beskydami, která vás provede malebnou krajinou mezi kopečky a údolími Beskyd, kde se setkáte s malými i velkými pivovary, ve kterých můžete poznat odlišnost barev, chutí a historie zlatavého moku. Na putování po pivní stezce vás čekají stylové restaurace, historické a přírodní památky či živé tradice a navštívíte obce jako Ostravice, Kozlovice, Hukvaldy, Štramberk, Krmelín, Vojkovice, Nošovice, Vyšní Lhoty, Frýdlant n.O., Rožnov pod Radhoštěm nebo Frýdek-Místek.

V 1.ročníku bylo nejlahodnějším pivem vyhlášeno pivo od Pivovaru U Koníčka z Vojkovic. Obhájí titul i v tomto ročníku nebo budete hlasovat pro jiné? Rozhodněte vy, které pivo je nejzajímavější, nejchutnější nebo nejpřekvapivější.

Vyhlášení nejlahodnějšího piva proběhne opět na Fóru cestovního ruchu na jaře 2015. Z hlasujících pořadatelé vylosujjí šťastlivce, kteří obdrží pivní ceny. Hlasovat můžete na webových stránkách www.beskydyportal.cz.

Autor / zdroj: Lucie Talavašková

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.