SPORT

Zmrhal vystřelil Slavii výhru nad Bohemians
Fotbal 24.9.2018

Slávisté zvítězili ve vršovickém derby nad Bohemians 1:0, ve třetím domácím zápase po sobě se trefil Jaromír Zmrhal.

Indiáni po skvělém výkonu berou pouze bod
Hokej 22.9.2018

Plzeň utrpěla krutou porážku. Po většinu utkání byla lepším celkem. Na to se však v hokeji nehraje. Sparta v Plzni odehrála výborný zápas a připisuje si cenné vítězství, prolomila sérii pěti prohraných utkáních se Škodovkou.

Fantastický obrat Bohemians zařídil tři body z Hané
Fotbal 3.9.2018

Olomouc si prohrála vyhraný zápas. Svými vlastními chybami a strachem o vítězství nakonec domácí přišli o první tři body na vlastním stadionu v letošní sezóně.

Praha 8 zavádí běžeckou školu nazvanou Běháme s Osmičkou
Běh 20.8.2018

Městská část Praha 8 ve spolupráci se sdružením R TEAM pořádají běžeckou školu Prahy 8 bez rozdílu věku. Běžecká škola je pod vedením profesionálního trenéra. Účast na trénincích je zdarma, začít můžete kdykoliv.

Sparta remizovala s Příbramí
Fotbal 19.8.2018

Dlouho se zdálo, že Sparta vyhraje i pátý zápas v nové ligové sezóně. Nakonec však doma uhrála s Příbramí jen remízu 2:2 a poprvé v novém ročníku ztratila body.

Mashike Sukisa vystřelil Liberci bod proti Bohemians

Klokani U Nisy po prvním poločase vedli, střídající žolík Elvis Mashike Sukisa ale záhy po přestávce srovnal na konečných 1:1. Liberecký Slovan pokračuje soutěží s jedinou výhrou z úvodního kola.

První ligovou porážku Slavie připravil Jablonec

Slávisté doma nestačili na Jablonec a i přes velké množství šancí doma branku nedali. Severočeši v Edenu zvítězili 2:0.

Dukla podlehla Slovácku a je stále bez bodu
Fotbal 18.8.2018

Zatímco Slovácko díky první výhře ze hřišť soupeřů má v tabulce po pěti kolech pohodlných devět bodů, tak Dukla ani popáté nedokázala v novém ligovém ročníku bodovat a nadále uzavírá celý ligový peloton.

Ústí porazilo Žižkov a vyhrálo tak i pátý zápas

Ústí nad Labem dál vítězí. V 5. kole FNL porazilo Žižkov 4:1 a vyhrálo tak i pátý ligový zápas. V součtu s minulou sezónou se počet výher v řadě posunul na číslo 10. Arma je také 1. místě tabulky.

Baník Ostrava obral Bohemians o všechny body
Fotbal 14.8.2018

Vyprodaný vršovický „Dolíček“ byl svědkem třetího vítězství Baníku v sezoně. O tříbodovém zisku rozhodli v 87. minutě bratři Šašinkové. Jakub přihrával a Ondřej zakončoval.

Sparta si v Teplicích zastřílela
Fotbal 13.8.2018

I po čtyřech ligových zápasech je Sparta v lize stoprocentní. V Teplicích zvítězila 4:0, když všechny góly vstřelila v neskutečně povedeném prvním poločase.

Viktorka skolila Zbrojovku a poprvé v sezoně bere tři body

Skvělá podívaná, pět gólů a ve finiši ubráněný výsledek 3:2 pro Viktoriány. To je resumé velice zajímavého zápasu 4. kola mezi Viktorií Žižkov a Zbrojovkou Brno, ve kterém domácí slaví poprvé v sezoně výhru.

Příbram doma rozstřílela Duklu
Fotbal 12.8.2018

Dukla znovu nedokázala bodovat a na hřišti Příbrami prohrála velkým rozdílem 4:0. Prohrála po čtvrté v řadě a v tabulce je stále bez bodu. Naopak Příbram v novém ročníku velmi pozitivně překvapuje.

Infarktovou remízu Slavie s Dynamem trefil z penalty Hušbauer
Fotbal 8.8.2018

Slavia remizovala v prvním zápase 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem 1:1. Po dobrém výkonu a smolném gólu soupeře srovnával v nastaveném čase Josef Hušbauer.

Výhra Sparty na postup se Suboticou nestačila
Fotbal 3.8.2018

Zápas Sparty proti Subotici dlouho vypadal jako jasná záležitost. Sparta měla spoustu šancí, vedla dva nula… Jenže pak přišel nešťastný penaltový zákrok a naděje na postup se rozplynula.

Z Jablonce veze Sparta tři body
Fotbal 30.7.2018

Dva dny po odvolání trenéra Pavla Hapala nastoupila Sparta k zápasu na hřišti Jablonce. Letenští na severu Čech vybojovali tři body, o vítězství 2:1 rozhodli po přestávce Kanga a Vukadinović.