SPORT

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Nejstarší ragbyový klub v Česku slaví 90 let od založení
Ragby 25.5.2017

Ragbyový klub Slavia slaví 90 let od založení. V rámci oslav proběhnou v sobotu 27. května utkání všech věkových kategorií. Během celého dne nabídne hřiště v Edenu bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Teplice doma těsně porazily Bohemians
Fotbal 15.5.2017

Bojovný výkon v utkání s pražskými Bohemians přinesl Teplicím tři body. Proti soupeři, který usiluje ze všech sil o záchranu nejvyšší soutěže, Skláři neměli lehkou úlohu, díky brance Jeřábka z 41. minuty se ale mohli zaslouženě radovat z vítězství.

Slavia s Duklou jen remizovala, boj o titul není rozhodnut
Fotbal 14.5.2017

Sešívaní sice dvakrát vedli, hosté ale dokázali pokaždé srovnat. Náskok Slavie na druhou Plzeň tak dvě kola před koncem zůstává dvoubodový.

Viktoria Žižkov na hřišti Prostějova nebodovala

Viktoria neuspěla ani na hřišti Prostějova a prohrála už čtvrtý zápas v řadě. Na hřišti sestupujících Moravanů prohrála 0:2, když duel rozhodl dvěma góly ve druhém poločase Jan Hladík.

Karviná vybojovala bod se Spartou
Fotbal 13.5.2017

Karvinský nováček po těsných porážkách s Plzní i Slavií to na třetí pokus dokázal a remizoval se Spartou 1:1 díky prvnímu ligovému gólu oslavence Libora Holíka.

Lafata zařídil Spartě výhru nad Libercem
Fotbal 8.5.2017

Sparťané z předposledního domácího utkání sezony berou všechny tři body. O nejtěsnějším vítězství 1:0 nad Slovanem Liberec rozhodl kapitán David Lafata.

Liberec prodloužil domácí neporazitelnost s Bohemians
Fotbal 2.5.2017

Liberec byl proti Bohemians na domácím trávníku opět úspěšný, prodloužil tak příznivou bilanci trvající při vzájemných zápasech s Klokany U Nisy. Pražané pod Ještědem ještě nevyhráli.

Sešívaní porazili Hradec 4:0
Fotbal 18.4.2017

Slavia drží domácí neporazitelnost. Především díky třígólové smršti v první půli porazili sešívaní Hradec Králové 4:0 a potvrdili tak pozici nejofenzivnějšího mužstva letošního ročníku.

Liberec zásluhou výborném závěru porazil Duklu
Fotbal 17.4.2017

Slovan Liberec získal veledůležité tři body v souboji o záchranu, přitom Dukla nebyla k remíze vůbec daleko. Rozhodující branka přišla až v 82. minutě, pojistku přidal v samotném závěru zápasu Martin Kouřil, jenž pobyl na hřišti čtyři minuty.

Vysočina šokovala ligu - poprvé v historii porazila Spartu
Fotbal 16.4.2017

Fotbalisté FC Vysočina vybojovali po koncentrovaném a houževnatém výkonu nesmírně cennou výhru nad Spartou Praha. Slavný letenský klub porazili vůbec poprvé v historii.

Mladá Boleslav remizovala s Bohemians

Ve třetím letošním utkání Boleslavi s Bohemians se soupeři opět rozešli nerozhodným výsledkem, z něhož měli tentokrát větší radost Bohemians.

Viktorka si tak z Opavy odvezla bod s hořkou pachuťí
Fotbal 15.4.2017

Jen pár minut dělilo Viktorku o čtvrtou výhru v řadě. K ní měla v Opavě dobře nakročeno, ještě v 86. minutě vedla 2:0. Domácí však v 87. minutě z penalty snížili a o tři minuty později se radovali z vyrovnání na 2:2.

Slavia v poháru hladce přešla přes Karvinou
Fotbal 13.4.2017

Podruhé během pěti dnů se Slavia utkala s Karvinou, tentokrát to bylo v rámci čtvrtfinále MOL Cupu. I v tomto případě si sešívaní se svým soupeřem poradili.

Žižkov doma deklasoval Frýdek-Místek
Fotbal 10.4.2017

Viktorka Žižkov proti Frýdku-Místku zaznamenala třetí výhru v řadě, navíc podruhé za sebou nastřílela svému soupeři pět gólů. Proti Valcířům se třikrát trefil Engelmann a dvakrát Dočekal.

Sparta v přestřelce porazila Brno

V atraktivním zápase bylo k vidění pět gólů a nespočet šancí, sparťané nakonec berou všechny body za vítězství 3:2.