SPORT

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 24.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Zlín doma opět neprohrál, bod proti Slavii zajistil z penalty Vukadinovič
Fotbal 24.9.2017

Domácí neporazitelnost Zlína v letošní sezoně trvá dál. Neukončila ji ani mistrovská Slavia, která sice od 76. minuty vedla, ale ševcům se povedlo utkání srovnat.

Jablonec veze tři body z Ďolíčku

Jablonec má první vítězství ze hřiště soupeře. O jednobrankové výhře ve vršovickém Ďolíčku rozhodl deset minut po změně stran útočník Martin Doležal.

Pardubice s přehledem porazily Žižkov

I když kapitán Jeřábek neproměnil pokutový kop, šli domácí do šaten za dvoubrankového vedení a po změně stran si tříbodový zisk pohlídali.

Dukla si z Olomouce veze porážku

Hanáci zápas zvládli bez potíží a připsali si další tři body. Pražský výběr mančaft trenéra Václava Jílka nepustil k ničemu a po dvou gólech Jakuba Plška a jednom Martina Sladkého bavil ochozy fotbalem.

Slavia ve 288. derby porazila Spartu
Fotbal 18.9.2017

Sešívaní přehráli Spartu v Edenu 2:0. V první půli ještě Škodovi nebyl uznán gól, když míč po jeho střele přešel brankovou čáru

Dukla doma přehrála Baník
Fotbal 16.9.2017

Dukla díky dvěma přesným trefám Jana Holendy udržela i v zápase proti ostravskému Baníku domácí neporazitelnost.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Rosa rozhodl o výhře Sparty nad Karvinou
Fotbal 11.9.2017

Tenhle zápas patřil Tomáši Rosickému. V základní sestavě nastoupil po sedmnácti letech a v sedmnácté minutě vstřelil gól, kterým nasměroval svůj tým k výhře 2:0 nad Karvinou.

Praha 7 umístila do veřejného prostoru dva pingpongové stoly
Jachting 28.8.2017

Stoly jsou již nyní k dispozici v parku v Tusarově ulici a na zahradě Klubu AVU. Vedení radnice tím vychází vstříc lidem, kteří si pingpongové stoly přáli. Zahrát si zde mohou zdarma, včetně zapůjčení vybavení.

Stolní tenis 28.8.2017

Pětigólová výhra Žižkova nad Vítkovicemi
Fotbal 21.8.2017

Viktoria poprvé v letošní sezoně zvítězila. V domácím utkání nastřílela Vítkovicím pět gólů a radovala se z vysoké výhry.

Ani proti Dukle se jablonečtí vítězství nedočkali

Ani na čtvrtý pokus jablonečtí fotbalisté nedokázali naplno bodovat. V druhém domácím utkání sice vedli o dvě branky, ale hosté z Julisky stihli góly Schranze a Holendy srovnat na konečných 2:2.

Vršovické derby bez branek
Fotbal 20.8.2017

Slávisté tedy stejně jako v prvním letošním venkovním zápase uhráli bezbrankovou remízu a pro oba celky pokračuje série bez porážky. Zatímco pro domácí je bod asi úspěchem, hosté se před bojem o Ligu mistrů nikterak optimisticky spíše nenaladili.

Třinec zdolal Olympii

Fotbalisté Třince zaslouženě porazili pražskou Olympii 2:0 a připsali si třetí vítězství v této sezóně. Naopak nováček okusil pocity z první porážky ve druhé nejvyšší soutěži.

Sparta gólem Lafaty porazila Slovácko
Fotbal 19.8.2017

Sparťané zaznamenali první domácí výhru v sezóně, když porazili v pátečním utkání na Letné Slovácko 1:0 díky gólu kapitána Davida Lafaty.