SPORT

Sparta porazila nováčka z Opavy
Fotbal 22.7.2018

Sparta vstoupila do nové sezóny vítězně. Na svém stadiónu porazila nováčka z Opavy, když o výsledku rozhodly ve druhém poločase branky Kangy a střela Tetteha, kterou si do branky srazil Svozil.

Plzeň veze z Dukly všechny body
Fotbal 21.7.2018

Dukla předvedla v zápase s Plzní pěkný začátek, ve druhém poločase ale dokázala Plzeň vyrovnat a následně i otočit. Proto odjela jako spokojenější tým.

Olympijský běh 2018 startuje v Kinského zahradě
Běh 14.6.2018

Start a cíl tradičního Olympijského běhu 2018 je ve středu 20. června 2018 v 18 hodin před Národopisným muzeem „Musaion“, Kinského zahrada 98, Praha 5.

Při postupu hokejistů do semifinále připraví Praha projekci na Staroměstském náměstí
Hokej 16.5.2018

Pokud Český národní hokejový tým postoupí do semifinále a finálových utkání letošního Mistrovství světa v ledním hokeji, zřídí pražský magistrát na Staroměstském náměstí projekci těchto zápasů.

Spartu na hřišti Jihlavy zachránily tyče
Fotbal 12.5.2018

Fotbalisté FC Vysočina proti Spartě Praha před vyprodanými ochozy sehráli velmi dobré utkání, vytvořili si více vyložených příležitostí a dvakrát trefili brankovou konstrukci.

Slavia porazila Jablonec a získala domácí pohár
Fotbal 9.5.2018

Slávisté po šestnácti letech slaví zisk domácího poháru. Ve finále byli po většinu času aktivnější a na svého soupeře byli výborně připraveni.

Volkswagen Maraton Praha má amerického vítěze. Kraloval Galen Rupp
Běh 7.5.2018

Suverénní představení. Tak se dá dvěma slovy popsat výkon Galena Ruppa na čtyřiadvacátém Volkswagen Maratonu Praha. Americká vytrvalecká hvězda nedala svým soupeřům šanci.

Viktorka bere bod ze Znojma
Fotbal 7.5.2018

Dvacet kol. Takhle dlouhá je šňůra Pražanů bez plichty. Na jihu Moravy šli po otočení skóre Batiojou a Kuchtou dokonce do vedení. Remízový výsledek, který se Viktorce obloukem vyhýbal, byl ztvrzen nejlepším střelce Znojma Javůrkem.

Vítkovice hrály doma s Olympií bez branek

Fotbalisté Vítkovice uhráli bezbrankovou remízu s pražskou Olympií a jsou i nadále patnáctí. Soupeře jednoznačně přestříleli, měli víc brankových příležitostí, ale nakonec mohli paradoxně stejně prohrát.

Slavia porazila Plzeň,  mistr je stále neznámý
Fotbal 6.5.2018

Slavia porazila Plzeň, mistr je stále neznámý

Ve šlágru přivítala Slavia v Edenu Plzeň. První trefa sešívaných přišla po rohovém kopu, když si vlastní gól dal Řezník. Druhý zásah do sítě hostů přidal po rychlém brejku Stanislav Tecl. Červenobílí tak porazili Plzeň 2:0.

Bohemians veze z Olomouce bod

Po prvním poločase Olomouc s Bohemians prohrávala, když si dal vlastní branku Václav Jemelka. Osm minut před koncem však srovnal krásnou bombou z přímého kopu Jakub Plšek.

Dukla vyhrála v Karviné, ta se propadla na sestupovou příčku

Karvinští doma před třemi tisícovkami fandů nestačili na Duklu a navíc hned třikrát inkasovali. Tři kola před koncem se propadli na předposlední místo, o skóre za Baník, který hostí za 2 týdny na svém stadionu v doslova existenčním zápase.

Stanciu a Lafata přispěli k výhře Sparty nad Zlínem
Fotbal 5.5.2018

Po nepovedeném zápase v Ostravě přivítala Sparta Zlín. V ligových zápasech s Fastavem neprohrála od roku 2009 a tato bilance nekončí. Letenští totiž zvítězili 2:1 díky brankám Nica Stancia a Davida Lafaty, za hosty korigoval Ubong Ekpai.

Fotbalisté Dukly slaví důležitou výhru nad Brnem
Fotbal 28.4.2018

Dukla dokázala zvládnout utkání sezony a doma zvítězila nad brněnskou Zbrojovkou. Výhra se ale nerodila zcela bezbolestně, protože domácí fotbalisté museli otáčet nepříznivý vývoj utkání.

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval  se Slavii
Fotbal 23.4.2018

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval se Slavii

V zápasu plném emocí jsme viděli velké množství faulů i karet, ale gól nepadl, celky se tedy rozloučily nerozhodným výsledkem. Utkání bylo pikantní pro realizační tým a několik hráčů Slavie, kteří dříve v Liberci působili.

Žofín opět v obležení koní
Dostihy 11.4.2018

Sluncem prosvícený a turisty obležený jarní Slovanský ostrov se v sobotu stal svědkem ojedinělé události – vítěz Velké pardubické, valach No Time To Lose v doprovodu žokeje Jana Kratochvíla zde převzal další ocenění, a sice Cenu časopisu Jezdectví pro nejlepšího koně.