SPORT

Ďaloga vystřelil Spartě proti Hradci druhý bod
Hokej 17.1.2018

Po bezbrankové první třetině otevřel přesně v polovině druhé části skóre Miroslav Forman. Ten byl důrazný na brankovišti a všiml si, že hostující gólman nemá puk ve své moci. Hradec Králové ve třetí třetině srovnal a utkání dospělo do prodloužení.

Slavia rozstřílela Benátky
Hokej 14.1.2018

Slávisté za sebou měli před domácím kláním s Benátkami nelichotivou sérii tří proher. Duel nakonec rozhodla třetí třetina, v níž červenobílí překonali unavenou defenzivu hostů hned čtyřikrát a dokráčeli si pro zisk všech tří bodů.

Sparťané loupili ve Zlíně
Hokej 6.1.2018

Po bezbrankové první třetině šli sparťané zásluhou Zbyňka Michálka a Miroslava Formana do vedení 2:0, které Berani dokázali dotáhnout. Na druhou trefu obránce Michálka a další gól Lukáše Pecha už ale odpověď nenašli, a sparťané tak vezou ze Zlína tři body.

Kladenskou smršť tentokrát odnesla Slavia
Hokej 5.1.2018

Přestože Kladnu vstup do zápasu proti Slavii příliš nevyšel a Pražané se jako první radovali, domácí diváci si na ČEZ stadionu užili další vysokou výhru. Rytíři svůj výkon ještě v první části rapidně zlepšili, vývoj otočili a v konečném součtu zvítězili 7:2.

Třinec veze ze Sparty všechny body
Hokej 4.1.2018

Do prvního utkání v novém roce vstoupili sparťané skvěle, ve 12. minutě vedli po brankách Tomáše Pavelky a Lukáše Klimka už 2:0. Oceláři ale dokázali ještě před první přestávkou srovnat a v druhé třetině zápas otočit.

Slavia  odvolala Jaroslava Šilhavého
Fotbal 20.12.2017

Slavia odvolala Jaroslava Šilhavého

Představenstvo SK Slavia Praha ukončilo spolupráci s trenérem A-týmu Jaroslavem Šilhavým a jeho asistenty Jiřím Chytrým a Milanem Veselým.

Slavia po velkém obratu udolala Frýdek v nájezdech
Hokej 14.12.2017

Sešívaní vyrovnali ve třetí třetině z 1:4 na 4:4 a utkání nakonec dospělo až do samostatných nájezdů. V těch rozhodl o výhře domácích Marek Račuk a Slavia mohla slavit zisk dvou bodů.

Sparta doma nestačila na Litvínov
Hokej 11.12.2017

Po prvních dvou třetinách byl stav nerozhodný 2:2, ale ve třetí dvacetiminutovce se Litvínovští poprvé vzdálili na více než jednu branku a tento náskok už dokázali udržet. S

Sedmibranková smršť pečetila sedmou výhru Vítkovic nad Spartou
Hokej 9.12.2017

Ostrava zažila velký večer. Vítkovicím se podařilo vytoužené – porazit podruhé v týdnu Spartu. Na vlastním ledě a před 8 000 fanoušky modro-bílí rozstříleli Pražany sedmi góly.

Sešívaní si jarní část Evropské ligy nezahrají
Fotbal 8.12.2017

Hosté šli v prvním poločase do vedení po trefě ze standardní situace, Slavia měla ve druhém poločase velký tlak, který ale v gól neproměnila. Jarní část Evropské ligy si tak nezahraje.

Sparťané doma v dohrávce s Vítkovicemi neuspěli
Hokej 6.12.2017

Vítkovice šly v dohrávaném utkání jako první do vedení, sparťané v závěru první třetiny vyrovnali zásluhou přesilovkové trefy kapitána Jaroslava Hlinky. Vítkovičtí ale vstřelili další dva góly a domácí museli opět dotahovat. Snížit se povedlo opět v přesilovce Miroslavu Formanovi, ale to bylo ze sparťanské strany vše.

Sparta proti Jihlavě získala bod navíc v prodloužení
Hokej 4.12.2017

Sparťané v polovině střetnutí s Jihlavou vedli už o tři branky, jenže extraligový nováček se zvládl do utkání vrátit a na začátku třetí části šel dokonce do vedení. Těsně před koncem základní hrací doby ale zápas do prodloužení poslal Robert Říčka.

Sparta díky třem brankám v prvním poločase porazila Mladou Boleslav
Fotbal 4.12.2017

Sparťané zakončili rok 2017 vítězstvím a po výtečném prvním poločase porazili Mladou Boleslav 3:0. První gól si vstřelil hostující brankář Jedlička, další dva góly přidali Ondřej Zahustel a Josef Šural.

Olomouc porazila Spartu, rozhodl Sladký
Fotbal 27.11.2017

Sparta nedokázala vstřelit na hřišti Olomouce gól a naopak inkasovala po standardní situaci, což zajistilo domácímu týmu těsné vítězství 1:0, o kterém gólem rozhodl Martin Sladký.

Bodovou sérii Sparty ukončil Zlín
Hokej 22.11.2017

Sparťané sice první dva ze série tří domácích zápasů vyhráli, poslední dílek do sbírky ovšem nepřidali. Sparťané si vylámali zuby na brankáři Kašíkovi, kterého překonali až v 52. minutě.

Sparťané po dlouhé době získali tři body, odnesl to Třinec
Hokej 20.11.2017

Dlouhých sedm zápasů čekali sparťané na výhru za tři body, v neděli se ale dočkali, když na domácím ledě před více než 12 tisíci fanoušky porazili Třinec 2:1.