SPORT

Tři góly na Chelsea na postup Slávii nestačily
Fotbal 19.4.2019

Slavia prohrála s Chelsea v Londýně 3:4, a s UEFA Europa League se tak loučí. Po bojovném výkonu v druhém poločasu odchází však sešívaní se vztyčenou hlavou.

Jablonec doma otáčel zápas S Duklou
Fotbal 15.4.2019

Nelehký zápas s posledním týmem tabulky mají za sebou jablonečtí fotbalisté. Proti Dukle Praha museli otáčet nepříznivý vývoj, obrat zařídili Chramosta a kapitán Hübschman.

291. derby vítěze nepřineslo

Ačkoliv slávisté svého soupeře přestříleli, vítězství se nedočkali. Utkání 28. kola FORTUNA:LIGY skončilo remízovým výsledkem 1:1.

Bohemians veze všechny body z Teplic
Fotbal 13.4.2019

Teplice v pátek v podvečer neměly na Stínadlech svůj den. V duelu s pražskými Bohemians prohrály 1:2, když jim rozhodující gól dal pár okamžiků po vyrovnání Nečas.

Chelsea  ukořistila těsné vítězství v závěru
Fotbal 12.4.2019

Chelsea ukořistila těsné vítězství v závěru

Slávisté předvedli fantastický výkon a dlouho drželi proti Chelsea bezbrankovou remízu. O konečném výsledku rozhodl Alonsův gól v samotném závěru.

Sparta doma proti Zlínu potvrdila roli favorita
Fotbal 9.4.2019

Sparta se v posledním testu před ligovým derby v Edenu dobře naladila a porazila Zlín. Po prvním poločase, kdy měla převahu, ale chyběly šance, rozhodly o vítězství pražanů branky ve druhém půlce.

Plzeň po boji porazila Bohemians
Fotbal 1.4.2019

Červenomodří sice po dvou gólech Jeana-Davida Beauguela vedli o poločase dvoubrankovým rozdílem, jenže klokani během deseti minut dokázali ztrátu dohnat. O vítězství nakonec rozhodl Tomáš Chorý v 86. minutě.

Tři body zůstávají ve Znojmě, o výhře nad Žižkovem rozhodl Kunca
Fotbal 30.3.2019

Znojemští fotbalisté na domácím hřišti neztratili ani proti FK Viktorii Žižkov, kterou zásluhou branky Dominika Kuncy ve druhém poločase porazili 1:0.

Utkání mezi Bohemians a Opavou gól nepřinesl
Fotbal 18.3.2019

První poločas byl vyrovnaný, oba týmy v něm zahrozily jen po standardních situacích. Po změně stran začali klokani aktivněji, ovšem dobrou střelu Vaníčka dokázal vyrazit brankář Fendrich. Hosté postupem času hru zase vyrovnali a závěr navíc dohrávali v početní výhodě.

RunCzech hlásí účast elitních běžců na Sportisimo 1/2Maratonu Praha 2019
Běh 18.3.2019

21. ročníku Sportisimo 1/2Maratonu Praha, závodu ověnčeného zlatou známkou Mezinárodní atletické federace, se zúčastní velmi silné pole profesionálních běžců.

Slavia v Příbrami navýšila náskok na čele

Slávisté zvítězili na hřišti Příbrami 2:0 a navýšili náskok na čele tabulky před druhou Plzní už na devět bodů. O góly se postarali Peter Olayinka a Josef Hušbauer.

Z výhry se raduje Ústí, ofenzívní trápení Viktorie nechává tým stále na dně tabulky

V bodových plánech domácích byl určitě jiný výsledek, než se pod vysílačem zrodil. Stačila jediná povedená akce Ústí a bylo po plánech.

Fantastický výkon posunul Slavii do čtvrtfinále EL
Fotbal 15.3.2019

Vyprodaný stadion byl svědky zápasu, který se jistě zapíše do historie. Slávisté v prodloužení otočili nepříznivý stav a postupují po výhře 4:3 do čtvrtfinále Europa League UEFA.

Sparta proti Vítkovicím snížila stav série
Hokej 15.3.2019

Sparťané zvládli třetí duel předkola Generali play off proti Vítkovicím a po vítězství 4:3 snižují stav série na 1:2!.

Druhou bitvu rozhodl dvěma góly Květoň
Hokej 13.3.2019

Druhý den, stejný výsledek a druhá výhra na konto Vítkovic. Ostravané naplno využili potenciál domácího prostředí a vedou po dvou zápasech nad Spartou v sérii na tři výhry 2:0.

Zbrojovka v domácí premiéře smetla Žižkov
Fotbal 11.3.2019

Zbrojováci hostili v domácí premiéře Žižkov a od prvního momentu kráčeli razantně za vítězstvím. Soupeři nakonec nastříleli šest branek, trefilo se šest různých střelců.