SPORT

V Praze 5 začne bruslařská sezona den před Štědrým dnem
Sport 12.12.2018

Přijďte v neděli 23. prosince v 10:00 na kluziště, které je stejně jako loni na rohu nám. 14. října a Preslovy ulice v Praze 5. Těšit se můžete nejen na bruslení, ale i na soutěže pro děti a malování na obličej.

Budějovice si připsaly další tři body za vítězství proti Slavii
Hokej 10.12.2018

České Budějovice dokázali navázat na výhru proti Jihlavě a v domácím utkání porazit pražskou Slavii. Vítězný gól vstřelil Martin Novák. Znovu se prosadil i Václav Karabáček.

Přijďte si zahrát Vánoční turnaj ve stolním tenisu
Jachting 10.12.2018

Oddíl stolního tenisu TJ Slavoj Praha pořádá v sobotu 15. prosince v prostorách tělocvičen ZŠ Rakovského v Praze 12 již 25. ročník Vánočního turnaje rodičů a dětí 2018. Bližší informace naleznete v propozicích turnaje na plakátu.

Stolní tenis 10.12.2018

Liberec doma porazil Spartu

Liberečtí měli utkání po většinu času pod kontrolou, Sparta se dostala do hry až v závěru, když ji nabudila snižující branka. Tygři se však o vítězství připravit nenechali a berou tři body.

Sparta doma s Teplicemi bez bodu
Fotbal 10.12.2018

Sparta neprotrhla výsledkové i výkonnostní trápení posledních dní a doma prohrála v rámci 18. kola s Teplicemi po brance Moulise 0:1.

Fotbal 9.12.2018

Byla to tvrdá bitva o každý čtvereční metr. Proti běhavému a velmi houževnatému soupeři se Ostravané těžko prosazovali. Ale bojovnost jim nakonec v zápase s Bohemians Praha 1905 pomohla k vítězství 2:0.

Slavia v mrazu přehrála Mladou Boleslav

Sešívaní přivítali v rámci 17. kola FORTUNA:LIGY tým Mladé Boleslavi. V mrazivém počasí i přes závěrečné drama zaslouženě vyhráli 3:2 po brankách Škody, Stocha a Olayinky.

Příbram odjíždí z Julisky se třemi body
Fotbal 8.12.2018

V deštivém pátečním večeru se odehrál zápas 18. kola FORTUNA:LIGY. Domácí Dukla přivítala na Julisce Příbram. V zápase vstřelila gól jako první, vedení ale neudržela a prohrála 1:2.

Diváci v derby Bohemians s Duklou branku neviděli
Fotbal 3.12.2018

V malém pražském derby mezi Bohemians a Duklou gól nepadl. Nejblíže ke gólu měli několikrát v závěru druhé půle domácí fotbalisté. Hra se však odehrávala po většinu času na polovině hřiště.

Karlovy Vary ani napodruhé na Spartu nestačily
Hokej 2.12.2018

Zápas toho přinesl mnoho. Dva neuznané góly Dávida Grígera, tři telefonáty videorozhodčímu, ale i návrat několika bývalých karlovarských hráčů, tentokrát však na druhé straně.

Slavia doma na Jihlavu nestačila

V první třetině dokázali hosté využít obě své přesilové hry a dostali se do dvoubrankového vedení. Červenobílí se snažili nepříznivý vývoj zvrátit na svou stranu, jenže v rozhodujících momentech nedokázali skórovat a nakonec vyšli naprázdno.

Slovácko otočilo zápas se Spartou
Fotbal 2.12.2018

Slovácko otočilo zápas s pražskou Spartou, ve kterém prohrávalo po gólu Pulkraba ve druhém poločase. Po Havlíkově centru vyrovnával Zajíc a v samotném závěru proměnil vítěznou penaltu Havlík.

Slavia nestačila na Bordeaux, o postupu se rozhodne v Praze
Fotbal 30.11.2018

Po dvou brankách ve druhém poločase podlehla Slavia 0:2 v Bordeaux a zkomplikovala si tak možný postup do další fáze Evropské ligy UEFA.

Slavia se vrací z Benátek bez bodového zisku
Hokej 29.11.2018

Benátečtí hokejisté potvrdili dobrou formu z posledního zápasu a po ligovém suverénovi obrali i Slavii. A to hned o všechny tři body.

Příbram v deseti přišla o body až v nastavení
Fotbal 25.11.2018

Příbram bez vyloučeného Karla Soldáta dokázala otočit nepříznivý vývoj utkání s Bohemians a až branka v nastavení ji připravila o tři body.