SPORT

Sparťané po dlouhé době získali tři body, odnesl to Třinec
Hokej 20.11.2017

Dlouhých sedm zápasů čekali sparťané na výhru za tři body, v neděli se ale dočkali, když na domácím ledě před více než 12 tisíci fanoušky porazili Třinec 2:1.

Mladá golfistka Sára Kousková bude první Češkou v univerzitním týmu Texas Longhorns
Golf 10.11.2017

Osmnáctiletá svěřenkyně Slavíček Golf Academy Sára Kousková podepsala ve středu smlouvu s University of Texax v Austinu a stala se tak oficiálně studentkou a získala stipendium na golfový program.

Slávistky vyhrály nad Stjarnanem
Fotbal 10.11.2017

Fotbalistky Slavie v osmifinále Ligy mistryň vyhrály venkovní zápas se Stjarnanem 2:1 po brankách Divišové a Svitkové. Odveta se hraje za týden v Edenu.

Potřinácté vítězně, Plzeň porazila Slavii
Fotbal 6.11.2017

Šlágr podzimu mezi neohroženým lídrem tabulky a aktuálním mistrem rozhodl jedinou trefu v 79. minutě kapitán domácího týmu Daniel Kolář, jehož krásná rána zpoza pokutového území skončila za zády jinak bezchybného Laštůvky.

Zlín v nastaveném čase vyválčil se Spartou bod

Diváci na Letné měli možnost vidět dramatický a emotivní zápas až do posledních minut. Ševci se dostali do vedení v 15. minutě, když se trefil Ekpai. Sparta však po brankách Šurala a Janka dokázal duel otočit a Zlín musel dotahovat. Ševci se nakonec dočkali, když se v první minutě nastaveného času prosadil střídající Adnan Džafič.

Slavia s Villarrealem prohrála, zanechala však dobrý dojem
Fotbal 3.11.2017

Villarreal šel v Edenu brzy do vedení, více než 18 tisíc diváků ale hnalo Slavii za vyrovnáním. Z jejího tlaku nicméně branka nepadla, naopak z brejku se v závěru prosadili opět hosté.

Sparta v dramatickém utkání porazila Baník
Fotbal 30.10.2017

Na druhý pokus dokázali doma sparťané porazit Baník Ostrava , ani tentokrát však nešlo o snadnou práci. Hosté na Letné dokázali dvakrát vyrovnat, vítěznou trefu zaznamenal až deset minut před koncem Lukáš Štetina.

Slavia v Jihlavě o postupu rozhodla během sedmi minut
Fotbal 26.10.2017

FC Vysočina ukončila putování MOL Cupem ve 4. kole na štítu úřadujícího ligového mistra – Slavie Praha, když favorizovanému soupeři podlehl 1:3. Přitom první půle vyzněla lépe pro Jihlavu, když se ujala utažená střela Nového z dvaceti metrů.

Baník v poháru vyřadil Spartu

Baník vyhrál v osmifinále poháru na hřišti Sparty 3:2 po penaltovém rozstřelu a po pěti letech se probojovali do jarní fáze soutěže. Postup olemovali svými góly Robert Hrubý, Oleksander Azackij a rozhodující penaltu proměnil Jakub Šašinka.

Sparťané proti Plzni neskórovali
Hokej 25.10.2017

Plzeň dokázala v první třetině vstřelit dvě branky. Po hezké gólové akci Schleisse si druhou branku dali po nešťastné teči sparťané sami. Následujících 40 minut už žádný gól nepadl, a Plzeň se tak stala druhým týmem v sezoně odvážejícím si ze Sparty vítězství.

Slavia prohrála s Libercem
Fotbal 23.10.2017

36 utkání a téměř 14 měsíců. Tak dlouho trvala ligová neporazitelnost Slavie. Ta domácí dokonce bez jednoho dne dva roky.

Slavia veze bod z Villarrealu
Fotbal 20.10.2017

Slávisté vezou bod z Villarrealu za remízu 2:2. O branky sešívaných se v první půli postarali Tomáš Necid a Danny.

Jihlava přerušila sérii tří porážek, odnesla to Sparta
Hokej 20.10.2017

I když to první třetinu nevypadalo, domácí ve zbylých dvou předvedli jeden z nejlepších výkonů sezony a dokázali otočit zápas ve svůj prospěch.

Havířovský Bláha se pod výhru nad Slavií podepsal svou první nulou
Hokej 17.10.2017

Na první branku se v zápase čekalo až do 38. minuty, kdy povedenou akci téměř na jeden dotek zakončil Lukáš Bednář. Slavia se nevzdávala, nadále se hnala za vyrovnáním a několikrát ji zastavil až skvělý Ondřej Bláha v brance AZetu. Definitivní podobu výsledku a potvrzení zisku tří bodů dal do prázdné branky Roman Rác.

Sparťané proti Chomutovu urvali třetí výhru v řadě
Hokej 16.10.2017

Sparťané zakončili sérii tří domácích zápasů během jediného týdne bez ztráty bodu. Po výhrách nad Litvínovem a Mladou Boleslaví porazili před vlastními fanoušky i Piráty z Chomutova.

Sparťané byli v zápase s Plzní aktivnějším týmem, na body ale nedosáhli
Fotbal 15.10.2017

Sparťané v dramatickém zápase s Plzní na body nedosáhli. Přestože byli po většinu času aktivnějším týmem a vypracovali si řadu gólových příležitostí, podlehli Viktorii 0:1.