Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Krása a zdraví 27.1.2013

V souvislosti s přípravkem proti akné Diane 35 zemřelo ve Francii sedm žen, tvrdí tajný dokument

V souvislosti s přípravkem proti akné Diane 35, který se také předepisuje jako antikoncepce, zemřelo ve Francii během více než 30 let sedm žen. Informoval o tom v sobotu deník Le Figaro na základě tajné zprávy francouzské Agentury pro léčiva.


Post
Krása a zdraví 26.1.2013

Prasečí chřipkou se v roce 2009 nakazila pětina populace

Nejméně 20 procent lidí, včetně poloviny školáků, se nakazilo virem prasečí chřipky během prvního roku její pandemie v roce 2009. Vyplynulo to ze studie Světové zdravotnické organizace, o které informovala v sobotu britská stanice BBC.


Post
Krása a zdraví 26.1.2013

Expertka radí: Jak vyzrát na smog

Varování před smogem se v Česku týká už šesti krajů. A ani jinde není situace o moc lepší. Meteoroložka Dagmar Honsová radí, jak se s touto situací vypořádat...


Post
Celebrity 25.1.2013

Karel Gott byl okraden. Přišel o devět milionů korun

Několikanásobný Zlatý slavík Karel Gott (73) byl pěkně napálen. Měl dostat 8,7 milionu, ale na konto mu přišlo jen 170 tisíc korun. Co se stalo?


Post
Celebrity 25.1.2013

Andreu Verešovou odrbali jako slepici

Modelka Andrea Verešová (32) nenechává nic náhodě a už se připravuje na Ples v Opeře, aby byla zase ze všech nejkrásnější. Trumfne ostatní v sále opelichanými šaty?


Post
Dům, byt, zahrada 22.1.2013

Mráz v Česku: Poradíme vám, jak pečovat o auto, boty i psí tlapky

Zima venku úřaduje v plbné parádě a proto se začalo ve velkém soli. Chemický posyp pokryl chodníky i silnice. Jak se proti agresivní soli bránit?


Post
Celebrity 22.1.2013

Babica šokuje: Muž může předstírat orgasmus 7x za sebou

Fenomenální kuchař Jiří Babica (51) byl dnes od 11 hodin na chatu Prásk.tv. Co na sebe prozradil?


Post
Celebrity 22.1.2013

Boj o dědictví: Otevírá se závěť Jiřiny Jiráskové

Je to jen pár dní, co byla herečka Jiřina Jiráková (†81) konečně pohřbena v jihočeských Malenicích a už začíná boj o její dědictví.


Post
Celebrity 22.1.2013

Potřetí v chomoutu: Smolař Pomeje se ženil v buddhistickém chrámu

Zkrachovalý producent a herec Jiří Pomeje (48) se potřetí oženil. A mladou studentku Andreu Šťastnou (24) pojal za manželku skutečně stylově, v buddhistickém chrámu.


Post
Celebrity 21.1.2013

Rychtář řekne, že si Ivetu chce brát, vždy až po mně, útočí Macura

Je jen obětí šílených Ivetiných hrátek s city, nebo je Zdeněk Macura (38) skutečně blázen a měl by se léčit, jak tvrdí zpěvaččin partner Josef Rychtář (55)?


Post
Celebrity 21.1.2013

Pepa Vojtek: Z rockera se stává usedlý taťka

Josef Vojtek (47) se pomalu mění z drsného rockera na zodpovědného otce od rodiny. Manželka Jovanka (33), s níž má pětisíměsíčního syna Adámka, ho asi změnila. Rodinka teď vyrazila sáňkovat.


Post
Celebrity 21.1.2013

Agáta Hanychová: Prachař je nejlepší milenec, jakého jsem kdy měla

Modelka Agáta Hanychová (27) není taková dračice, jak vypadá. Partneři ji prý do sexu museli nutit. Nyní je ale vše jinak. S novým přítelem, hercem Jakubem Prachařem (29) si milostné hrátky užívá ostošest.


Post
Krása a zdraví 21.1.2013

Cítíte se dneska pod psa? Nemůžete za to, řekneme vám proč

Dnešní den se pyšní ne zrovna povzbudivým titulem nejdepresivnějšího dne v roce. Zjistilo se totiž, že vůbec nejhůř se cítíme vždy třetí lednové pondělí.


Post
Celebrity 21.1.2013

Adamcová kvůli synovi opustila nemocnici

Jana Adamcová (40) mohla na jeden den opustit nemocnici. Zařídil jí to manžel a režisér Jiří Adamec (65). Chtěl totiž, aby byla Jana doma na synovi narozeniny. Daník slavil 7 let.


Post
Celebrity 21.1.2013

Byt po Jiřině Jiráskové (†81) můžete mít i vy! Jak to?

Herečka Jiřina Jirásková (†81) byla v sobotu konečně uložena do hrobky a nyní se řeší její pozůstalosti. Pražský byt na Vinohradech je tak k mání.


Post
Celebrity 19.1.2013

Ke kandidátům na prezidenta se hlásí čím dál více osobností

Do druhého kola prezidentské volby se probojovali Miloš Zeman a Karel Schwarzenberg. Oba mají na své straně řadu známých i méně známých osobností.


Post
Zajímavosti 17.1.2013

Blondýna prodávala na internetu šaty, omylem se nafotila dole bez

Mladá žena se stala na internetu okamžitě celebritou, když na aukční portál eBay poslala fotografii šatů, které chtěla prodat. Nevšimla si ale, že je na obrázku kromě oblečení vidět i kus jejího těla. Na tom by nebylo nic tak hrozného, kdyby mladá žena nebyla na fotografii dole bez!


Post
Celebrity 16.1.2013

Jiřina Jirásková: Jen několik dní po smrti začínají spory o dědictví a o hrob!

Šílenství, které probíhalo okolo smrti herečky Jiřiny Jiráskové (†81) stále nebere konce. Jirásková ještě ani není pohřbena a už je spor o hrob, kam má být uložena a o její závěť!


Post
Krása a zdraví 16.1.2013

Jak bojovat s chřipkou? Přečtěte si NETRADIČNÍ RECEPTY kořenářky

Pepř, majoránka, černé koření. To není recept na polévku, ale na čaj, který vám pomůže bojovat s chřipkou. Bylinkářka Hana Parmová prozradila i jiné babské rady.


Post
Celebrity 15.1.2013

Absolonová je zase blondýna a chlubí se těhotenským břichem

Monika Absolonová (36) před pár dny přiznala rozchod s podnikatelem Vratislavem Jandou, na veřejnosti se ale najednou ukazuje s těhotenským břichem. Že by byla v očekávání?


PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA