Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Celebrity 13.2.2013

Habera: Vypadám dobře, protože mám děti

Tomuto porotci SuperStar je už úctyhodných padesát let, s Danielou Peštovou vychovává tři děti a ještě má z prvního manželství dceru - a ta už z něho udělala dědu. Ale na dědečka Habera tedy opravdu nevypadá - ba naopak vypadá jako člověk, který denně sportuje.


Post
Celebrity 10.2.2013

Kdo to je? Má Diana Kobzanová nového kluka?

Vážně jim to spolu sluší a Dianě obzvlášť... Přesto k sobě (zatím) nepatří. Tomáš Kraus je legendou světového skikrosu a Diana je teď tou, která o něm bude nejvíc mluvit. Víte proč?


Post
Celebrity 10.2.2013

Hana Krampolová: Milovala jsem Luďka Sobotu

Manželka moderátora Jiřího Krampola (74) Hanka (51), se přiznala, že než potkala svého muže, byla poblázněná do Luďka Soboty. Zamilovala se tak, že film Jáchyme hoď ho do stroje viděla prý třicetkrát.


Post
Celebrity 9.2.2013

Daniel Landa v šoku, vzali mu jeho "dítě", vzali mu kus jeho života, vzali mu Žita

Zdá se, že kouzelník Žito 44 dokouzlil. Alespoň na facebooku. Tam mu smazali facebookový profil, kterému se Landa tolik věnoval a přes který hlásal svá moudra.


Post
Dům, byt, zahrada 9.2.2013

Trápí vás na zahrádce krtek? Rady, jak ho vypudit

V minulých dnech bylo velmi teplé počasí a k aktivitě se probudili i krtci. Zničili vám také zahrádku? Přečtěte si rady, jak ho vyhnat. Mějte ovšem na paměti, že byste ho neměli zabít, protože je zákonem chráněný.


Post
Celebrity 8.2.2013

Rytmus se zbavuje svého milovaného bouráku. Potřebuje snad peníze?

Slovenský raper Rytmus (36) oplakává své milované autíčko. Jeho Mercedes jde z domu. Potřebuje snad drsňák peníze?


Post
Celebrity 8.2.2013

Karolína Kurková šokuje: Rodila jsem do vody

Modelka Karolína Kurková (28) tři roky po porodu syna promluvila o tom, jak svého potomka přivedla na svět. Rozhodla se pro porod do vody.


Post
Celebrity 8.2.2013

Ondřej Soukup, porotce SuperStar: Bartošové pomoct už nemohu. Směřuje k Mléčné dráze

Lavinu otázek spustil dnešní chat s Ondřejem Soukupem, porotcem nového ročníku pěvecké soutěže SuperStar. Ten začíná už v neděli od 20.20 hodin na TV Nova. Soukup v redakci TN.cz hodinu trpělivě odpovídal na otázky čtenářů. Tady je výběr nejzajímavějších z nich.


Post
Celebrity 8.2.2013

Na Daru chtějí hnát exekutory. Pojišťovna totiž nezaplatila odškodné

Zpěvačce Daře Rolins (40) byl sice díky amnestii prezidenta odpuštěn trest za nehodu, teď ji zřejmě čekají další starosti. Pojišťovna, která měla uhradit odškodné, zaplatila jen půlku. A pozůstalí se bouří.


Post
Celebrity 5.2.2013

Hanychová snědla moudrost světa: Sámer by se potřeboval usadit

Modelka Agáta Hanychová (27) je od doby, co porodila syna, chytrá jako rádio. Má potřebu všem kolem sebe radit, jak správně žít. Mentorování neušetřila ani svého bývalého milence, zpěváka Sámera Issu (27).


Post
Krása a zdraví 5.2.2013

10 potravin pro mladistvý vzhled. Co byste měli jíst, abyste zůstali krásní?

Správná a vyvážená životospráva vám zajistí lepší výsledky než různé preparáty z lékáren. Co byste měli zařadit do jídelníčku, aby se vás držel mladistvý vzhled, štíhlá linie a lesklé vlasy?


Post
Celebrity 4.2.2013

Ondřej Brzobohatý: S rolí učitele jsem se sžil naprosto skvěle

Moderátor Ondřej Brzobohatý (29) je nejen skvělý muzikant, ale i seriálový herec. Nyní je jeho domovským seriálem Gympl, kde hraje po boku Marty Jandové nebo Kristýny Leichtové.


Post
Celebrity 4.2.2013

Marta Jandová: Nova mi dala příležitost. Udělala ze mě herečku

Zpěvačka Marta Jandová (38), která hraje v oblíbeném seriálu Gympl učitelku “Džajnu“, považuje roli na Nově za svou velkou životní příležitost.


Post
Celebrity 31.1.2013

Je to jisté. Rolins má díky Klausově amnestii čistý rejstřík

Díky amnestii prezidenta Václava Klause, kterou vyhlásil při novoročním projevu, si může zpěvačka Dara Rolins (40) oddychnout. Soud jí prominul podmínku.


Post
Celebrity 30.1.2013

Milenec Bartošové opět u soudu: Koho zase zrychtoval?

Manažer a partner zpěvačky Ivety Bartošové (46) Josef Rychtář (54) stanul ve středu dopoledne před soudem. Zdá se, že se mu vymstila výbušná povaha a vulgární chování vůči bývalé manželce a její právničce.


Post
Celebrity 30.1.2013

Erbová prozradila: Řepka chce další dítě

Modelka a bývalá manikérka Vladěna Erbová (31) se na svém profilu na sociální síti pochlubila komentářem, jehož pointou je, že fotbalista Tomáš Řepka (38) by chtěl další dítě. Zadělávají snad na další potomstvo?


Post
Krása a zdraví 28.1.2013

Roman Vaněk: Lepší lžička medu nežli kýbl hnoje

Každého z nás občas přepadne neodolatelná chuť na něco dobrého. Většinou sáhneme po nějaké laskomince, jejíž sladká chuť uspokojí naše mlsné jazýčky, radost z toho mají ale i tukové buňky.


Post
Celebrity 27.1.2013

Alena Šeredová s provokativní rudou rtěnkou spěchala fandit Gigimu

Modelka Alena Šerdová (34) je podle všeho věrná manželka, rozhodně je ale věrná fanynka fotbalového klubu svého manžela. Pokud jí to pracovní a mateřské povinnosti dovolí, nevynechá jediný zápas. A že se na to umí vyfiknout.


Post
Celebrity 27.1.2013

Láska nebo jen sex? Mareš zase olizoval Faltýnovou

Leoš Mareš (36) a jeho nový objev Petra Faltýnová (34) se za svou lásku očividně nestydí. Ale nepřehánějí to trochu?


Post
Celebrity 27.1.2013

Daniel Hůlka: Hledám matku pro své dítě

Zpěvák Daniel Hůlka (44) si uvědomuje, že už není nejmladší a je čas založit rodinu. Jen tak s nějakou partnerkou se ale nespokojí a má velmi vysoké nároky na budoucí matku jeho dětí.


PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA