Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Krása a zdraví 19.2.2013

Jak přesně vypadá na talíři 200 kalorií?

Také vás vždycky zajímalo, kolik můžete sníst hranolků, gumových medvídků a párků nebo vypít coly, aby to kaloricky vycházelo nastejno? Odborníci na výživu to zjistili a výsledky jsou opravdu zajímavé.


Post
Celebrity 19.2.2013

Heidi Janků musí pečovat o staršího manžela. Píchala mu injekce do břicha

Když si zpěvačka Heidi Janků (50) brala za manžela Ivo Pavlíka (79) tušila nejspíš, že vzhledem k věkovému rozdílu téměř třicet let, se jednou bude muset o svého muže starat. A už je to tady.


Post
Celebrity 19.2.2013

Pavel Poulíček čeká s manželkou první dítě

Bývalý sporťák televize Nova Pavel Poulíček (38) se těší na svéhp prvního potomka. Jeho manželka Petra, kterou si tajně vzal loni v říjnu, je těhotná.


Post
Celebrity 19.2.2013

Šíp na nože s exmanželkou: Nechce se vzdát domu za miliony

Je k podivu, že ještě dvanáct let po rozvodu nemá Karel Šíp (67) vyřešené majetkové vyrovnání s exmanželkou Marcelou Holanovou (61). Bývalí partneři se dohadují o dům a ani jeden se ho nechce vzdát.


Post
Krása a zdraví 19.2.2013

Čas na jarní úklid - Tipy pro detoxikaci organismu

Paní zima si pomalu "balí kufry", proto je toto období vhodnou dobou začít se poohlížet po nějakém způsobu jarní detoxikace organismu - trošku odlehčit našemu zažívání, podpořit vylučování usazených toxických látek, dodat své tělesné schránce více energie a vitality.


Post
Celebrity 18.2.2013

Herec Řehák alias líný zedník Lorenc se bojí: Skončím na ulici

Herec František Řehák alias líný zedník Lorenc skončil na vozíku stejně jako ve své slavné roli. Teď řeší ale další trápení. Nebude mít kde bydlet.


Post
Celebrity 18.2.2013

Rytmus zarobil, má nové auto a vzkazuje: Nehejtujte mě

To je kára. Slovenský raper Patrik Vrbovský alias Rytmus (36) si pořídil nového koně do své stáje. Raper má další luxusní vůz.


Post
Celebrity 18.2.2013

Míša Kuklová je sama spokojená. Lásce se ale nebrání

Herečce Míše Kuklové (44) by jen málo kdo hádal přes čtyřicet let díky postavě, kterou by jí mohla závidět leckterá dvacítka, a roztomilému obličeji. Tím spíš je těžko uvěřitelné, že je bez chlapa.


Post
Celebrity 18.2.2013

Krásná Míša Ochotská promluvila o rozchodu s partnerem

Oblíbená moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská (28) prožívá těžké období. Téměř dvouletý vztah s partnerem Michalem Exnerem (35) je v troskách. Míša se o rozchodu exkluzivně svěřila Prásku!.


Post
Celebrity 18.2.2013

Karel Gott byl údajně okraden. Přišel o miliony?

Několikanásobný Zlatý slavík Karel Gott (73) měl být údajně okraden o milionové částky. Co se stalo?


Post
Krása a zdraví 18.2.2013

5 nejrozšířenějších mýtů o chřipce aneb jak zatočit s chřipkou přírodní cestou

Zejména v období února a března, kdy dochází k častým výkyvům teplot, je imunita lidského organismu velice oslabena. Tělo je denně vystaveno útokům chřipkových virů, s nimiž se nemocní snaží bojovat celou řadou prostředků.


Post
Celebrity 18.2.2013

Kruté odhalení: Viktor Preiss skončil v dětském domově

Herec Viktor Preiss (65) neměl lehké dětství. Rodiče ho odložili do dětského domova. Preiss má kvůli tomu dodnes psychické problémy.


Post
Celebrity 18.2.2013

Šok! Jiřina Jirásková podvedla manžela a otěhotněla s milencem

Herečka Jiřina Jirásková (†81) měla ve skříni víc kostlivců, než by si kdo pomyslel. Po její smrti na světlo vyplouvá jedno tajemství za druhým. Jirásková prý otěhotněla s milencem a šla na potrat.


Post
Celebrity 18.2.2013

Co vám uniklo o víkendu: Hapka po rozchodu s lolitkou skončil v nemocnici

Nestihli jste sledovat všechny kauzy týkající se světa showbyznysu? Web Prásk.tv vám proto přináší souhrn těch nejdůležitějších novinek z uplynulého víkendu!


Post
Zajímavosti 15.2.2013

Letící předmět v plamenech děsil piloty nad Prahou

Na řízení letového provozu na letišti Václava Havla bylo včera večer pořádně rušno. Piloti letadel tam opakovaně volali s informací, že vidí hořící předmět připomínající letadlo. Naštěstí se ukázalo, že je vše jinak.


Post
Celebrity 14.2.2013

Petr Hapka a jeho lolitka se rozešli

Hudební skladatel Petr Hapka (68), který žil rok s mladou studentkou Kateřinou Klepišovou (20), je už zase single. Milenecký pár se před několika dny rozešel.


Post
Krása a zdraví 14.2.2013

14. březen 2013 je Světový den ledvin

Druhý čtvrtek v březnu je již tradičně ve znamení Světového dne ledvin. Jeho cílem je dbát na prevenci a včasnou diagnostiku onemocnění ledvin. V rámci tohoto dne mají všichni zájemci možnost přijít do vybraných dialyzačních center (nefrologických ambulancí) v celé ČR a zdarma si nechat otestovat, zda mají zdravé ledviny.


Post
Celebrity 14.2.2013

Pavel Liška se rozvádí! Jeho manželka si našla nového chlapa

Herecký pár Pavel (41) a Kristýna (31) Liškovi se rozvádějí. "Neumíme spolu žít," říká Lišková.


Post
Celebrity 14.2.2013

Veronika Žilková lezla v kině po čtyřech: Co se jí stalo?

To by nebyla Veronika Žilková, aby se jí na společenské akci nestalo nějaké faux pas. Na premiéře filmu Babovřesky...aneb z dopisu venkovské drbny, kde hraje, se jí roztrhla šňůrka korálků, kterými doplnila své retrošaty. Nezbylo jí nic jiného, než si kleknout a perličky posbírat.


Post
Celebrity 14.2.2013

Iveta Bartošová oznámila datum svatby. Gratulujeme

Kolem kontroverzní zpěvačky a nešťastné matky malého Artura se síť podivných zpráv a často až neskutečných bizarností šíří velmi často, proto není překvapivé ani na první pohled podivné vysvětlení Josefa Rychtáře.


PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA