Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Celebrity 4.3.2013

Brutální hádka v nemocnici: Rychtář údajně zmlátil Bartošovou

To, co předpovídal zpěvaččin milenec Zdeněk Macura, se údajně stalo skutečností! Josef Rychtář podle svědků z říčanské nemocnice zmlátil svou partnerku Ivetu Bartošovou.


Post
Celebrity 4.3.2013

Milenec nebo mlátička? Leoš Mareš se porval s manželem Faltýnové

Moderátor Leoš Mareš (36) a modelka Petra Faltýnová (34) jsou už nějaký čas milenci, ale Mareš ještě nepohlédl do tváře manžela své nové lásky, Simonu Šteklovi (35). Až teď. V jednom pražském klubu z toho byla pořádná bitka.


Post
Celebrity 4.3.2013

Patriku Auši není ti trapně? Nechce vrátit Vendule obrazy po Karlovi

Ředitelka Kapky naděje Vendula Svobodová (41) má smůlu. Od té doby, co se zbavila svého exmanžela Patrika Auše (34), pořád s ním musí něco řešit. Teď se Auš rozhodl, že Vendule nevrátí majetek po Karlu Svobodovi!


Post
Krása a zdraví 4.3.2013

Krásné tvary pomocí vlastního tuku? Ano!

Současným světovým trendem estetické chirurgie a dermatologie je provádění přirozeně vypadajících výkonů na těle i obličeji. Jak fungují úpravy pomocí vlastního tuku?


Post
Zajímavosti 4.3.2013

Klub stoletých se rozrůstá po celém světě, Česká republika není výjimkou. Má recept na dlouhověkost lidí nevzhledný rypoš lysý?

Podle Allianz, která se dlouhodobě věnuje demografickým studiím, se počet stoletých lidí na zeměkouli do roku 2050 desetinásobně zvýší. Jak by ne, podle odborníků má už dnes každé druhé dítě narozené v tomto miléniu šanci, že bude žít déle než 100 let.


Post
Krása a zdraví 1.3.2013

PŘEVRATNÁ STUDIE: Vědci zjistili, co nám prodlouží život

Pesimisté jsou na tom zdravotně lépe, než optimisté. Alespoň to tvrdí studie německých vědců. Máme pro vás 10 potravin, které byste měli jíst, abyste si prodloužili život. Proč je nezkusit?


Post
Krása a zdraví 28.2.2013

Seriál o rakovině: Velký seznam jídel, které vás můžou zachránit

Lékaři předepisují léky, někdy jsou v léčbě úspěšnější, jindy méně. Nemoci přitom máme podle vědců ve svých rukách, stačí se zamyslet nad tím, co jíme. Člověk by měl snít 400 g zeleniny a 200 g ovoce denně.


Post
Krása a zdraví 28.2.2013

Seriál o RAKOVINĚ: Těmto věcem se vyhněte, pokud nechcete mít nádor

Rakovina není za žádných okolností příjemné téma ani k hovoru, ani k přemýšlení. Přesto se vyplatí na ni myslet jaksi dopředu. Proč? Protože tak můžete riziko, že vás jednou rakovina dostane, významně snížit.


Post
Celebrity 27.2.2013

Kamila Nývltová je zasnoubená?! Pochlubila se krásným prstenem

Zpěvačka Kamila Nývltová (23) skáče štěstím. Od přítele Tomáše Smičky dostala nádherný prstýnek. Je zásnubní?


Post
Celebrity 27.2.2013

Nechutný vtípek na Bartošovou: Odpočívej v pokoji, Iveto

Iveta Bartošová (46), která má už léta problémy s alkoholem a léky, je mrtvá?! Po falešné zprávě o smrti herce Miroslava Donutila (61) se na sociální síti objevila stránka, která hlásí, že je zpěvačka pod drnem.


Post
Celebrity 27.2.2013

Dara Rolins zase brečí: Prodělala 2 miliony

Investice do nemovitostí patří mezi jedny z mála jistot světa obchodu. Ale i při nich se můžete spálit, jak potvrzuje nepovedená koupě zpěvačky a porotkyně Hlasu Dary Rolins.


Post
Krása a zdraví 26.2.2013

Do Prahy přijedou světové hvězdy jógy

První březnový čtvrtek bude pražském v Centru Arkády patřit józe. Propagovat ji sem přijedou hned tři světoví šampioni - Cynthia Wehr, Gloria Suen a Ky Ha.


Post
Krása a zdraví 26.2.2013

15. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 přivítá své návštěvníky v prvních březnových dnech (1.-2.3.2013) opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA - LETŇANY!

Tři stovky vystavovatelů a řada známých tváří z řad tvůrců módy, účesů, vizáže i omlazení, relaxace a zdravého životního stylu přichystalo množství novinek.


Post
Krása a zdraví 25.2.2013

Lifting bez skalpelu

Ulthera je nová omlazující metoda, která pochází ze Spojených Států. Nyní přichází i do Evropy a zásadně mění naše dosavadní vnímání obličejového liftingu jako metody krajní volby, co udělat se svým povadlým obličejem, navíc spojené s bolestivým chirurgickým zákrokem s dlouhou rekonvalescencí.


Post
Celebrity 25.2.2013

Jan Bendig se vrací do SuperStar. Bude soutěž komentovat pro Prásk

V roce 2009 zaujal Honza ve finále SuperStar nejen pěveckým talentem, ale také přirozeným a bezprostředním projevem. Kdo jiný by měl poznat skutečné talenty?


Post
Krása a zdraví 24.2.2013

Pozor, zabíjí nás mutanti. Podívejte se, jak se kombinují chřipkové viry

Chřipka útočí na naše zdraví každý rok. Letos ale dochází k mutacím mezi jednotlivými typy chřipkových virů. Právě to je velmi nebezpečné. Objevily se mutanti, které odolávají známým lékům.


Post
Zajímavosti 23.2.2013

Zima udeřila naplno. Jak ochránit při venčení čtyřnohé miláčky?

Meteorologové slibují na následující hodiny a dny pořádnou zimu. Teploměry hluboko pod bodem mrazu, sníh a mráz. My nasadíme kabáty a čepice, ale co třeba psi?


Post
Celebrity 23.2.2013

Karel Roden odmítá štěky ve filmech a hází je bratrovi

Karel Roden (50) je pěkně vybíravý. Zná svou cenu a tak s klidem odmítá nabídky na malé role. Hollywoodský herec jde jen po velkých rybách.


Post
Celebrity 23.2.2013

Menzel slaví 75 narozeniny. Květa Fialová mu přeje reinkarnaci

Své 75. narozeniny si jel Menzel užít do New Yorku po boku manželky a přítele Miloše Formana. Přání z čech mu posílá i Karel Gott nebo Marta Kubišová.


Post
Krása a zdraví 22.2.2013

Britské zjištění: chlor ve vodě může způsobit rakovinu

Toxoplasmóza, hormony, toxické látky neznámého původu nebo střevní patogeny – to vše se podle nového zjištění britského deníku Mail Online nachází v pitné vodě. Některé epidemie se přitom udály velmi nedávno.


PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA