Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Celebrity 23.3.2013

Zlata Adamovská: Před některými problémy bych nejradši zavřela oči

Herečka Zlata Adamovská (53), která se objevuje například v seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2, se vrhla na charitu. Svěřila se, že by před některými problémy ale nejradši zavřela oči.


Post
Krása a zdraví 23.3.2013

Konec s jarní únavou: 5 rad, jak se na jaře dostat do formy

S přicházejícím jarem na nás útočí také takzvaná jarní únava. Pocit nedostatečné výkonnosti často pramení z našeho způsobu života během zimy. Obvykle totiž konzumujeme těžká, masitá jídla a zapomínáme na doplňování ovoce a zeleniny. Navíc kvůli studenému a nevlídnému počasí mnoho z nás omezuje pohyb. V tomto článku vám poradíme, jak po takové zimě přelstít pocit jarní únavy a dostat se opět do formy.


Post
Celebrity 22.3.2013

Hapka musel pod kudlu: Nepostaví se na nohy

Ačkoli skladatel Petr Hapka (68) obvykle srší energií, nyní mu do smíchu příliš není. Skončil v nemocnici, kde musel podstoupit operaci.


Post
Celebrity 22.3.2013

Havlové je dnes 60. Známe její recept na věčné mládí

Přestože Dagmar Havlové dnes slaví šedesátiny, vypadá skvěle. Její obličej má snad ještě méně vrásek, než před třiceti lety. Plastický chirurg Jan Měšťák odhalil, jak je to možné.


Post
Celebrity 18.3.2013

Už na něj došlo? Rychtář může jít do kriminálu za brutální zmlácení exmanželky

Zdá se, že milenci Ivety Bartošové (46) už pěkně teče do bot. Josef Rychtář (54) měl být totiž odsouzen za to, že zmlátil svoji exmanželku Darinu Rychtářovou (55).


Post
Celebrity 18.3.2013

Josef Alois Náhlovský: Stávám se patronem alkoholiků

Josef Alois Náhlovský (63) má po fernetu a lázeňském švihákovi další nápoj, který nese jeho jméno a na němž je i vyobrazen. Tentokrát se usmívá ne z lahve tvrdších alkoholů, ale z viněty moravského červeného vína.


Post
Celebrity 18.3.2013

Jiří Langmajer je po operaci. Víme, co si nechal vylepšit!

Kolem Jiřího Langmajera je zase rušno. Herec podstoupil utajenou operaci a v týdnu se navíc objevily informace, že měl konflikt s Leošem Marešem!


Post
Krása a zdraví 18.3.2013

BOLEST ZAD: Jaké jsou jejich příčiny a týká se i vás?

Bolesti zad patří mezi civilizační choroby. Své o tom ví 80 procent populace. Jsou častější dokonce než bolesti hlavy. Jak jim přecházet? A jste k nim náchylní i vy? Udělejte si test!


Post
Celebrity 17.3.2013

Olga Schoberová slaví 70. narozeniny. Podívejte se, jaká byla kočka!

Herečka a hvězda šedesátých let Olga Schoberová dnes slaví sedmdesáté narozeniny.


Post
Celebrity 17.3.2013

Iva Janžurová jásá: Je pětinásobnou babičkou

Herečka Iva Janžurová (71) zažívá obrovskou radost. Narodilo se jí již páté vnouče.


Post
Celebrity 17.3.2013

Kokta se chlubí na Facebooku:To jsou jeho dvě lásky

Josef Kokta (55) se konečně pochlubil fotkou novorozeného syna Quentina, kterého má s milenkou Ornellou Štikovou (20). Chlapeček přišel na svět v pátek a je mu neskutečně podobný.


Post
Dům, byt, zahrada 17.3.2013

Vybavená psí lékárnička může zachránit čtyřnohému kamarádovi život

Lékárnička doma a autolékárnička ve voze jsou nejen samozřejmostí, ale ve druhém případě i povinností, kterou ukládá zákon. Majitelé psů by ale měli mít doma podobnou pro své čtyřnohé miláčky, doporučují veterináři.


Post
Krása a zdraví 17.3.2013

Česko se hýbalo na bruslích

Projekt "Česko se hýbe" upozorňuje na problémy s nadváhou a obezitou a přirozeným způsobem se snaží přimět český národ k pravidelnému pohybu.


Post
Celebrity 14.3.2013

Podnikatelka Andrlová zkrachovala: Studio na zeštíhlení nefungovalo

Také Ivana Andrlová (52) si vyzkoušela roli podnikatelky. A jako většina herců tvrdě narazila.


Post
Celebrity 14.3.2013

Hudební anticenu dostal i Landa, Leo Beránek plival na moderátora

Hvězdou večera v klubu Roxy se jednoznačně stal Leo Beránek, který si přišel anticenu převzít. Ale jen proto, aby všem vynadal a předvedl trochu násilí na majetku.


Post
Celebrity 14.3.2013

Zaměstnanci Bolka Polívky stávkují: Kvůli jeho dluhům přišli o výplaty

Farma herce Bolka Polívky (63) se topí v dluzích a navíc už i zeje prázdnotou. Jeho zaměstnancům totiž došla trpělivost a nepřišli do práce, jelikož jim Polívka dluží výplaty.


Post
Gastronomie 14.3.2013

Velikonoce slaví 90 procent Čechů. Jak naložit s vykoledovanými vejci? Připravit se dají i na sladko

Velikonoce patří k největším křesťanským svátkům. Jsou spjaty s řadou tradic a zvyků, které dodržuje většina lidí z celého světa. Navzdory tomu, že se k víře v Boha hlásí jen 30 procent Čechů, oslavy Velikonoc probíhají ve většině českých domácností.


Post
Celebrity 13.3.2013

Idol ženských srdcí Tomáš Matonoha se živil jako uklízeč

Jejich tváře plní titulní stránky časopisů, vyprodávají divadelní sály a zvyšují sledovanost televizních seriálů. Ne vždy tomu ale bylo tak. Tomáš Matonoha na oslavě svých dvaačtyřicátých narozenin zavzpomínal na první zaměstnání.


Post
Zajímavosti 13.3.2013

Nerovnosti mezi Evropany rostou, jsme však zdravější a žijeme déle

Životy Evropanů se v minulých letech prodloužily a jejich zdraví se zřetelně zlepšilo. Mezi východem a západem kontinentu, mezi muži a ženami a mezi bohatými a chudými ale panují značné nerovnosti.


Post
Krása a zdraví 5.3.2013

Čechy ohrožuje zákeřná nemoc hlavy

Čím dál více Čechů přichází k lékařům s nebezpečným onemocněním, které se odborně nazývá bazaliom. Je to velmi agresivní kožní nádor.


PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA