Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Krása a zdraví 7.4.2013

Změna trendu: Dvojčat se při umělém oplodnění rodí méně

Po zavedení loňského zákona se v Česku při umělém oplodnění rodí už méně dvojčat a trojčat, než tomu bylo dříve. Potvrdila to statistika reprodukčních klinik.


Post
Krása a zdraví 7.4.2013

Jezte hodně ryb i ve stáří, budete žít déle

Lidé starší 65let, kteří měli v krvi vyšší obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin, se průměrně dožili o 2,2 roku více než ti s nižšími hodnotami těchto mastných kyselin. Vyplývá to z nejnovější zdravotnické studie, kterou nyní zveřejnil list Huffington Post.


Post
Krása a zdraví 6.4.2013

Pozor! I biopotraviny obsahují nebezpečná "éčka"

Kupované zavařené okurky jsou krásně zelené, jahody proti domácímu kompotu mají nádherně červenou barvu, koupená majonéza vydrží v ledničce měsíc, zatímco domácí se musí spotřebovat během několika dnů. Kouzlo barev a trvanlivosti mají na svědomí průmyslově vyráběné přídavné látky, takzvaná "éčka".


Post
Celebrity 4.4.2013

Oldřich Kaiser zase skončil v protialkoholní léčebně

Herec Oldřich Kaiser (57) opět skončil v protialkoholní léčebně. Na odvykačce je už počtvrté.


Post
Celebrity 4.4.2013

Helena Vondráčková má talent na všechno: Prodala svůj obraz za 200 tisíc

Helena Vondráčková (65) je nejen nadaná zpěvačka, ale i malířka. Práskla na sebe, že prodala vlastní obraz za dvě stě tisíc korun.


Post
Krása a zdraví 4.4.2013

Chybí vám po zimě vitamíny? Pozor na doma dělaný džus z čerstvého ovoce

Zima se neúměrně prodlužuje a jarní únava se často projevuje na každém kroku. Jak doplnit tělu tolik potřebné vitamíny? Odborníci jednoznačně doporučují čerstvě vylisovanou šťávu. Na rozdíl od krabicových džusů obsahuje pouze čerstvé ovoce a zeleninu. Naopak konzervanty, barviva a dochucovadla ve freshi chybějí.


Post
Krása a zdraví 3.4.2013

Vědci tvrdí: Zabije vás čas, kdy si zapálíte, ne počet cigaret

Nový výzkum sledoval, kteří kuřáci nejvíce riskují rakovinu a zjistili, že ti, kteří si zapálili nejdříve po probuzení. Na počtu vykouřených cigaret tolik nezáleží.


Post
Celebrity 3.4.2013

Daniel Landa alias Žito 44: Jaké kejkle si kouzelník připravil tentokrát?

Kouzelník Žito 44, vlastním jménem Daniel Landa (44), si připravil další kejkle, kterými chce ohromit své fanoušky, kteří mu ještě zbyli. Co chystá?


Post
Krása a zdraví 2.4.2013

Také jste propadli depresi ze sněhu a zimy? Nezoufejte a dejte si ananas

Už vám současné počasí leze na mozek a máte pocit, že jste propadli "sněhové" depresi? Není divu, zima, sníh, vítr, žádné slunce – to zrovna na náladě nepřidá. Zahraniční odborníci ale radí: Nedejte se, jezte ryby a ananas, čímž podpoříte hormony štěstí. A myslete pozitivně!


Post
Krása a zdraví 31.3.2013

V lékárnách je od dubna ke koupi marihuana

Chcete jointa? Běžte do lékárny, tam bude od 1. dubna k mání nejen sušená marihuana, ale také v tabletkách nebo v krémech. Začíná totiž platit novela zákona o léčivech, která umožňuje prodej konopí v lékárnách.


Post
Krása a zdraví 28.3.2013

Češi se sami sobě nelíbí, plastickou operaci zvažuje každý třetí

S myšlenkou podstoupit chirurgický zákrok kvůli nespokojenosti se svým zevnějškem si pohrává třetina Čechů. Více než polovina zájemců o operaci by se neváhala kvůli své kráse zadlužit.


Post
Celebrity 28.3.2013

Trampoty Heleny Vondráčkové: Na zpěvačku byla uvalena exekuce

Zpěvačce Heleně Vondráčkové (65) hrozí, že přijde o všechen majetek. Byla na ni uvalena exekuce.


Post
Krása a zdraví 28.3.2013

NOVÁ FAKTA: Pivo je všelék. 10 věcí, na které pomáhá

Nenechte se odradit od pití piva. Vědci zjistili, jaké blahodárné účinky má na lidský organismus. Snižuje kupříkladu riziko rakoviny i mrtvice. Přečtěte si, co všechno pivo léčí.


Post
Krása a zdraví 27.3.2013

Chronický únavový syndrom, nebo jarní únava? Nemocí trpí až 40 tisíc Čechů

Bolesti hlavy, poruchy spánku, unavené svaly nebo deprese – to vše jsou příznaky jarní únavy. Spolu se zvýšenou teplotou však i chronického únavového syndromu. Ten nejčastěji postihuje ženy ve věku od 25 do 45 let. Zhruba 65 procent nemocných tvoří alergici. Většina lidí v tomto období chybně zaměňuje onemocnění za pouhou jarní únavu.


Post
Celebrity 27.3.2013

Marie Rottrová se potajmu vdala

Je vdaná? Není vdaná? Marie Rottrová (71) neustále mlží kolem své svatby, ale zásnubní prsten na ruce ji prozradil. Se svým partnerem Milanem Říhou (56) už léhává v manželském loži.


Post
Celebrity 24.3.2013

Slávek Boura: Nemá na dluhy, dělá taxikáře

Moderátor Slávek Boura (48) má dluhy, kam se podívá. Po neúspěšném muzikálu Naháči se k částce připočetlo dalších pár milionů a moderátor má exekuci na krku. Nezbylo tedy nic jiného a Boura začal taxikařit.


Post
Celebrity 24.3.2013

Lucie Křížková dělá radost nejen svému synovi, ale i ostatním dětem

Modelka Lucie Křížková (27), známá spíše pod dívčím jménem Váchová, která je už devět měsíců šťastnou maminkou syna Davídka, se snaží pomíhat dětem, které to potřebují. Zapojila se proto do charitativního projektu.


Post
Celebrity 24.3.2013

Hana Krampolová se rozplácla na parketách. Uklouzla po loužičce své feny

Jak široká tak dlouhá. Přesně tak se podle všeho rozplácla na domácích parketách Hanka Krampolová (51). Za úraz a natažené vazy prý může moč fenky Žanetky, po které jí to ujelo.


Post
Celebrity 24.3.2013

Šeredová slavila narozeniny jen se syny. Gigi ji potěší s odstupem, ale o to víc

Modelka Alena Šeredová oslavila 35. narozeniny. Oslavu si ale zatím uspořádala jen se syny. Na přání, pusu a pořádnou porci italské vášně od manžela si bude muset počkat.


Post
Krása a zdraví 24.3.2013

Alergie: Jak s nimi zatočit přírodní cestou

Již brzy nastane jaro, které s sebou k nelibosti všech alergiků přinese pylovou sezónu. Spolu s ní hrozí alergikům, jejichž počet je v naší populaci nezanedbatelný, dýchací obtíže. V tomto článku poradíme, jak za pomoci bylin ulevit nejen od alergických dýchacích obtíží, ale také od projevů alergie na kůži.


PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA