Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Krása a zdraví 14.4.2013

Zakousnete se do pamlsku a jíte peří, štětiny nebo vlasy. To jsou "éčka"

Lepší vzhled, a tudíž větší atraktivita výrobku, zvýraznění chuti a vůně, ale také snaha o to, aby se potraviny nekazily tak rychle. To jsou důvody, proč se do potravinářských výrobků přidávají emulgátory, takzvaná éčka.


Post
Celebrity 14.4.2013

5 tipů, jak ve stresu detoxikovat svůj organismus

Před maturitou, zkouškami na vysoké škole nebo důležitými pracovními povinnostmi se často cítíme unavení, malátní a ve stresu. Důvodem nezřídka bývá vysoké množství škodlivých látek, s nimiž se naše tělo ve stresu potýká.


Post
Sex a vztahy 14.4.2013

Pět důvodů, proč jde muž s prostitutkou

Hlad po sexu, touha poznat "zakázané ovoce", vyzkoušet nezvyklé praktiky, nespokojenost v partnerském vztahu či obyčejná opilost. To jsou důvody, proč muži vyhledávají služby prostitutek.


Post
Gastronomie 13.4.2013

Blíží se rychlý konec francouzských a italských vín. Připijeme si ale skandinávským vínem

Pro tradiční francouzské vinařské kraje jako Bordeaux nebo údolí Rhôny to bude asi těžká a rychlá rána. Změna klimatu totiž zásadně změní rozložení vinařských oblastí na světě a to už do roku 2050, varuje studie v časopise Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS).


Post
Krása a zdraví 13.4.2013

Spěte nazí! Budete spát kvalitněji a zdravěji

Naši prarodiče by se nad tím pohoršovali, ale vědci nás nabádají: Pokud chcete dosáhnout kvalitního spánku a opravdu se skvěle vyspat, neoblékejte si pyžamo a uléhejte do postele v Adamově rouše. Prospěje to i vašemu zdraví.


Post
Celebrity 13.4.2013

Lubomír Lipský oslavil s předstihem 90. narozeniny. Co dostal od kolegů?

Legendární herec Lubomír Lipský slaví devadesáté narozeniny sice až 19. dubna, od kolegů z divadla ale dostal dárek už tento pátek večer. Uspořádali mu benefiční představení a překvapeného herce podarovali při děkovačce.


Post
Krása a zdraví 13.4.2013

Pozor! E-cigareta vás může i zabít! V Evropě už ji raději zakazují

Kouření škodí zdraví. Tato informace je mnohokrát prokázaná a je všeobecně známá. A právě kvůli tomu stále více lidí sahá po elektronické cigaretě. Jenže ta obsahuje náplň zvanou e-liquid, která může být zdraví škodlivá stejně jako obyčejná cigareta.


Post
Celebrity 12.4.2013

Rizikové těhotenství Marty Jandové: Do porodu se nehne z postele! Co v ní dělá?

Ortel lékařů je nekompromisní. Nastávající maminka Marta Jandová (38), která je v šestém měsíci, má zdravotní komplikace a musí proto odpočívat. Víme, čím si v posteli s nohama nahoře krátí čas.


Post
Krása a zdraví 11.4.2013

Vědci tvrdí: Víme, co pomůže na kocovinu nejlíp a všem

Na kocovinu funguje každému něco jiného, vědci ale nyní přišli s tím, že objevili, co zabere každému. A ne, není to nepít.


Post
Celebrity 11.4.2013

Ivana Chýlková: idol francouzské kosmetiky

České ženy patří mezi nejkrásnější na světě, což dokazuje i Ivana Chýlková, která je v poslední době snad ještě krásnější než kdy dříve. Díky svému šarmu měla tu čest, že si ji vybral make-up artista značky Guerlain Maxime Poulin jako svou múzu, když přijel do Prahy předvést své umění líčit.


Post
Krása a zdraví 10.4.2013

Pozor na účtenku z obchodu. Obsahuje jedovatý bisfenol A

Rakovina, hormonální změny či poškození nervové soustavy. To všechno v sobě skrývá obyčejná účtenka ze supermarketu. Důvod? Obsahuje totiž látku bisfenol A.


Post
Krása a zdraví 9.4.2013

Dejte pozor, klíšťata přenášejí další nebezpečnou chorobu

Klíšťata mohou kromě encefalitidy i boreliózy přenášet i další chorobu s názvem ehrlichióza. Ta byla původně americkým "problémem", ale nyní se objevuje i u českých pacientů, uvedla za zdravotnické laboratoře Synlab Martina Pospíšilová.


Post
Celebrity 9.4.2013

Adamcová trpí jako zvíře. Po operaci páteře je opět zraněná

Jana Adamcová si ani ne tři měsíce po vážné operaci páteře vyrazila s dětmi na poslední letošní lyžovačku. A to rozhodně neměla dělat.


Post
Krása a zdraví 9.4.2013

Sedíte více než čtyři hodiny denně? Prosedíte se k infarktu

Proč jsou ženy v průměru zdravější než muži? Odpověď je jednoduchá, muži příliš dlouho sedí a málo se během dne hýbají, tvrdí australští vědci. Pokud totiž sedíte déle než čtyři hodiny denně, výrazně roste riziko chronických onemocnění.


Post
Celebrity 8.4.2013

Cože? To snad není možné, Iveta Bartošová opět bourala

Kruh neuvěřitelných událostí kolem zpěvačky Ivety Bartošové se roztáčí stále rychleji. Poté, co se její obdivovatel Macura a milenec Rychtář poprali v klubu, auto se zpěvačkou na cestě do Prahy bouralo.


Post
Celebrity 8.4.2013

Partyšová: Po rozvodu jsem musela navštívit lékaře

Moderátorka Gábina Partyšová (34) si prošla nelehkou životní situací, když na veřejnost prosákla informace, že její manžel Josef Kokta (55) má milenku, s kterou čeká dítě. Gábina musela vyhledat odbornou pomoc.


Post
Krása a zdraví 8.4.2013

Češi? Vystresovaní neurotici, kteří polykají antidepresiva

Z klidných a flegmatických Čechů se za posledních deset let stali vystresovaní neurotici, kteří potřebují čím dál tím více antidepresiv, aby mohli fungovat. Od roku 2002 se denní dávky tabletek, které lékaři dávají lidem, zvýšily téměř trojnásobně a vzrostl i počet předepsaných balení.


Post
Krása a zdraví 8.4.2013

K sebevraždě se nejvíce Čechů odhodlá na Nový rok, týdenním statistikám vévodí pondělí

Nejčastějším dnem v roce, kdy se lidé rozhodnou dobrovolně ukončit svůj život, je 1. leden. Z týdenního pohledu vedou smutný žebříček pondělky, uvádějí statistici a svá tvrzení podporují čísly. Proti tomu, možná překvapivě, z normálu nijak nevybočují Vánoce a další svátky.


Post
Krása a zdraví 7.4.2013

Kojení je nejen zdravé, ale ušetří i tisíce ročně

Kojení, nebo umělá výživa? Lékaři jsou jednoznačně pro mateřské mléko a zajedno jsou s nimi i ekonomové. Kojení je totiž také nejlevnější variantou výživy miminka.


Post
Zajímavosti 7.4.2013

Smůla se nejvíc lepí na paty Býkům, štěstí na malý počet úrazů mají naopak Střelci

Vyhýbat se úrazům a nemocem se loni nejvíce dařilo Střelcům, kteří hlásili proti průměru až o 13,7 procenta méně pojistných událostí spojených se zdravím. Pomyslný titul znamení smůly naopak obdrželi Býci, ti měli potíže o 12,6 procenta častěji než je průměr, uvedla Česká pojišťovna.


PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA