Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Krása a zdraví 24.4.2013

Příroda rozkvetla a Češi trpí. Jak bojovat s alergií? Čtěte rady odborníka

Konečně je tu jaro! Všichni jásají, tedy kromě alergiků, kterým nastávají nepříjemné dny. Co dělat, abyste měli co nejméně nepříjemnosti? To prorzadil v rozhovoru alergolog a imunolog Petr Strnad.


Post
Krása a zdraví 23.4.2013

Každé šesté dítě trpí obezitou. Rodiče volají: Zakažte automaty na sladkosti

Téměř šestina českých dětí trpí nadváhou či obezitou, přiznávají to jejich rodiče. Ti sami nevylučují, že k nadváze jejich potomků v hojné míře přispívají školní automaty na sladkosti, které by se měly podle jejich názoru zakázat. Psychickými problémy spojenými s nadbytečnými kily pak trpí třetina dětí.


Post
Krása a zdraví 22.4.2013

Migréna? Mohou za ni slabé nervy

Už mě zase bolí hlava, já mám migrénu. Tuhle větu slyšel z nás téměř každý a mnoho tento pocit zažilo na vlastní kůži.


Post
Krása a zdraví 22.4.2013

Pozor na jaře na chatách: Hlodavci mohou přenášet tularémii nebo hantaviry

Doby, kdy se lidé báli krys (respektive jejich blech), protože přenášejí mor, jsou snad už definitivně za námi. Plno dalších nemocí ale můžete chytit i při první jarní návštěvě chaty, kde najdete plno myšinců nebo přerostlého potkana. Jednou z nich je například leptospiróza.


Post
Krása a zdraví 22.4.2013

5 tipů, jak do léta zhubnout zdravou a přírodní cestou

Duben je pro mnoho lidí obdobím první fáze hubnutí a tvarování těla do plavek či lehkých letních oděvů. V dnešní době je však velice snadné se ztratit v nepřeberném množství podpůrných produktů, jež jsou na trhu nabízeny.


Post
Krása a zdraví 21.4.2013

O svůj chrup nejvíce dbají mladé ženy, opakem jsou muži dvacátníci z Prahy

Z hlediska preventivních návštěv u zubařů a dentálních hygieniků si nejhůře stojí muži ve věku 20 až 29 let z Prahy. Proti tomu nejpoctivěji o svůj úsměv pečují mladé ženy mezi 15 a 19 rokem života, prostřednictvím výsledků průzkumu v Česku a na Slovensku to v pondělí uvedla společnost GfK.


Post
Krása a zdraví 21.4.2013

Dejte si pozor! Při alergii na HMYZ můžete i ZEMŘÍT!

Vosa, včela, sršeň nebo mravenec. To je hmyz, jehož útok na člověka nejčastěji končí alergickou reakcí. Může ale skončit i smrtí!


Post
Celebrity 21.4.2013

Modelka Agáta Hanychová se provdala za herce Jakuba Prachaře

Modelka a rebelka Agáta Hanychová (27) se provdala za herce a moderátora Jakuba Prachaře (29).


Post
Krása a zdraví 21.4.2013

Škodí nám mikrovlnky? Prý zhoršují zdraví a mění molekuly jídla

Škodí mikrovlnné trouby našemu jídlu a zdraví? Jejich zastánci i odpůrci se stále nedokáží shodnout. S odkazem na švýcarský výzkum se proti mikrovlnkám vyslovila i specialistka na jídlo a výživu Simone Gabbayová.


Post
Krása a zdraví 21.4.2013

Nečekaná pravda ze základky: Školáci jedou v antidepresivech

Je to tak, více než polovina dětí na druhém stupni základky užívají prášky jako lentilky. Nejvíce užívají léky s obsahem ibuprofenu, paracetamolu a také antidepresiva. Nejvíce jsou na nich děti závislé v Jihomoravském kraji.


Post
Krása a zdraví 21.4.2013

Máte oteklé oči a plný nos? Možná je to alergie. Pomoct vám může i hypnóza i akupunktura

Pokud máte plný nos a zarudlé oči, je dost možné, že trpíte alergií. Jarní alergeny jsou totiž v plném proudu. Kterým stromům se tedy máte vyhnout a co můžete z alternativních metod na alergii zkusit?


Post
Dům, byt, zahrada 20.4.2013

TOP 10 věcí, které je potřeba udělat na zahradě

Konečně dorazilo jaro, a tak je čas, vyrazit v montérkách na zahradu a pustit se do práce. Abyste na něco nezapomněli, připravili jsme pro vás spolu s odborníky seznam deseti věcí, které je nutné udělat na jaře na zahradě. Tak si je přečtěte, ať na něco nezapomenete.


Post
Celebrity 19.4.2013

Drsňák Pomeje: Přítelkyně porodí císařem, on bude u toho

Kdyby nebyl zkrachovalým producentem, neobsazovaným hercem a celkem úspěšným moderátorem, chtěl by být chirurgum. Vazoun Jirka Pomeje (48) se chystá na to, že bude koukat přítelkyni Andree Šťastné (24) do břicha.


Post
Krása a zdraví 18.4.2013

Pozor na čaj! I malý hrnek může být plný nebezpečí

Ano je to tak, i čaj může být nebezpečný. Může totiž obsahovat pesticidy a pokud jste milovníky vroucího čaje, koledujete si dokonce o rakovinu.


Post
Krása a zdraví 18.4.2013

Do lékáren se vloni dodalo za 630 milionů korun léků proti alergii, balení se zvětšují

Počet alergických onemocnění a astmatu výrazně stoupá a v současné době je nějakou formou alergie v České republice postiženo téměř 20 procent populace. V loňském roce se dodalo do lékáren téměř pět milionů balení léků proti této nemoci za více než 630 milionů korun.


Post
Krása a zdraví 17.4.2013

Jarní slunce přináší rakovinu! Čtěte, jak se znamínko lehce změní v nádor

Slunečné počasí láká k prvnímu opalování. Jenže jarní paprsky jsou nejen silné, ale také nebezpečné. Pozor na rakovinu. Důležitá je i prevence.


Post
Celebrity 15.4.2013

Jaro je tu a alergie útočí. Slzy, plný nos a ekzém

Z konečně krásného počasí se radují snad všichni. Tedy až na alergiky. Ti už v tuto chvíli mají plné nosy, kýchají, nebo se doslova dusí. Jak se alergie projevuje?


Post
Zajímavosti 15.4.2013

Rádi lenošíte a doma vám za to spílají? Máte omluvu, můžou za to geny

Taky vám všichni nadávají, že nechcete jít na procházku, že jste pohodlní a není s vámi zábava? Všichni lenoši, kteří se nejraději vidí na pohovce, mají nyní skvělou výmluvu pro rodinu a okolí. Za lenost mohou geny, tvrdí mezinárodní vědci.


Post
Celebrity 15.4.2013

Ženám na velikosti penisu záleží

Muži s větším přirozením jsou pro ženy přitažlivější. Řeči o tom, že na velikosti penisu nezáleží, jsou podle vědců jen lež. Tak zní závěr mezinárodní studie, která se snažila odpovědět na věčnou otázku, zda ženám na velikosti pánského přirození záleží, či nikoliv.


Post
Celebrity 14.4.2013

Oslavenec Petr Nárožný (75): Sekne s herectvím, nebo má jen uměleckou krizi?!

Herec Petr Nárožný, kterému je dnes 75, šokoval svérázným prohlášením. Hodlá prý nechat hraní a odejít na odpočinek. Čím hodlá trávit volný čas?


PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA