Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Celebrity 4.5.2013

Alena Vránová chce dceři zachránit život, ona to ale odmítá!

»Pyšná princezna« Alena Vránová (80) na svou těžce nemocnou dceru Markétu Rážovou (55) nezanevřela! Chce jí darovat játra a tak jí zachránit život. Jenže ona to odmítá! Proč?


Post
Krása a zdraví 4.5.2013

V ČR chodí pravidelně cvičit do fitness center 60 tisíc lidí

V Česku chodí pravidelně cvičit do fitness center 60.000 lidí a jejich počet roste. Obrat trhu s fitness dosahuje přibližně 800 milionů korun.


Post
Sex a vztahy 3.5.2013

Muži ženám nerozumí. A my už známe důvod

Ach jo, povzdechne si většina žen! Ten můj mě vůbec nechápe a nerozumí mi. Tak vězte, že muži opravdu ženy chápat nemohou. Vědecké studie totiž dokazují, že toho nejsou schopni, neboť je pro ně velmi obtížné číst emoce svých partnerek z očí.


Post
Celebrity 2.5.2013

Iva Janžurová trpí: Herečku sužuje záhadná nemoc

Herečka Iva Janžurová (71) dojela na to, že je stále v jednom kole. Trpí záhadnou nemocí. Ona ani lékaři nevědí, co jí je.


Post
Celebrity 2.5.2013

Tajemství štíhlé postavy Sabiny Laurinové. Víme, jak se udržuje v kondici

Herečka a moderátorka Sabina Laurinová (41) se představí v novém seriálu TV Nova, který se jmenuje Doktoři z Počátků. Jak se Laurinová udržuje v tak skvělé formě?


Post
Krása a zdraví 1.5.2013

Houbařská sezona je tu! Co přinesete z lesa? A která jedule vás může i zabít?

V lesích začínají růst houby a mnoho lidí tak vyráží s košíky do lesa. Houbařská sezona je zatím na svém začátku. V lese tak najdete jen některé druhy hub.


Post
Celebrity 29.4.2013

Petr Hapka nepoznává své blízké. Ztrácí paměť

Hudebník Petr Hapka (68) se potýká s velkými problémy. Momentálně se musí léčit na psychiatrii v Praze-Bohnicích. Ztrácí paměť a už nepoznává ani své blízké.


Post
Krása a zdraví 29.4.2013

Čím (ne)zapíjet léky? Nejen alkohol vám může uškodit!

Asi každý ví, že zapíjet Ibalgin panákem slivovice není nejlepší nápad. Je ale spoustu dalších tekutin, které minimálně omezí účinky léku.


Post
Zajímavosti 28.4.2013

Kopírování se stalo náboženstvím. Novou víru uznalo i Švédsko

Kopírování informací je svaté. Tak zní heslo nového náboženství, které uznalo Švédsko, a jehož první kostely stojí už v USA. Víra kopimismus dostala ve Švédsku zelenou také od ministerstva financí a dostává se jí tak vládní finanční podpory.


Post
Zajímavosti 28.4.2013

Králi Richardovi III. lékaři trhali tělo

Bolest, která mu rvala tělo. Tak vypadala léčba skoliózy (deformace páteře) anglického krále Richarda III.


Post
Krása a zdraví 28.4.2013

Pozor! Rybí pedikúra není bez rizika, místo zdravých nožek můžete něco chytit

Jako houby po dešti vznikají po světě i v Česku stále nové "rybí pedikúry", kdy vám malé rybky provádí masáž a čištění nohou. Strčit nohy do umyvadla s rybkami však může představovat riziko, místo osvěžení si můžete odnést plísně a další nemoci.


Post
Dům, byt, zahrada 28.4.2013

České domácnosti jsou plné bakterií. 8 nejhorších míst

Bakterie jsou všudypřítomné a výjimkou není ani naše domácnost. Která místa jsou z tohoto pohledu nejnebezpečnější? A jak zařídit, aby doma bylo všechno čisté? To se dozvíte ve velkém přehledu.


Post
Celebrity 28.4.2013

Marek Vašut otevřeně o ženách: Co se mu na nich líbí?

Herec Marek Vašut (53), svůdník českého showbyznysu, dorazil jako porotce okukovat studentky na univerzitní soutěž krásy. Jaké ženy má nejraději?


Post
Zajímavosti 28.4.2013

Čtou cizí sms a emaily muži nebo ženy? Známe výsledky

Textové zprávy nebo maily svého partnera či někoho z okolí si tajně prohlédlo 40 procent Čechů, 60 procent z nich se ke svému činu následně přiznalo. Tajné čtení zpráv a mailů přiznalo 43 procent žen a k porušení důvěry se přiznalo jen 37 procent mužů.


Post
Krása a zdraví 28.4.2013

Vědci tvrdí: Alergie chrání před rakovinou! Jak je to možné?

Málokdo by na alergii našel něco pozitivního. Někdo jedno pozitivum přece jen našel. Je to profesor Sherman a jeho tým z Cornell University ve státě New York. Podle těchto vědců totiž právě věčné kýchání, pálení očí, smrkání a svědění chrání před rakovinou.


Post
Krása a zdraví 26.4.2013

Jak vyzrát na potravinovou alergii? Víme, na které potraviny si dát pozor

Potravinovou alergií trpí zhruba 4 % naší populace. U dětí do 3 let je toto procento až dvojnásobné. Někdy časem vymizí, jindy zůstane po celý život. Jsou ale i lidé, u kterých se alergie na potraviny objeví poprvé až v dospělosti. Lékaři vytvořili "velkou osmičku alergenů". Podívejte se, které potraviny alergiky trápí nejvíce.


Post
Zajímavosti 26.4.2013

Jaké zvíře je pro člověka nejnebezpečnější? Výsledek vás překvapí

Ze zvířat je největší hrozbou pro člověka pavián, tvrdí vědci z Univerzity v Granadě. Roztomilá zvířátka totiž na člověka přenášejí nejnebezpečnější choroby světa.


Post
Krása a zdraví 26.4.2013

Máte nadváhu? Hrozí vám alergie víc než jiným

O tom, že vše může souviset se vším, jste asi už někdy slyšeli. Nejinak je to ve vztahu alergie a obezity. Obezita a nadváha mohou mít souvislost se zhoršením zdravotního stavu i astmatiků.


Post
Krása a zdraví 25.4.2013

POZOR, kuřecí maso není zas tak zdravé! Způsobuje střevní nemoci

Mysleli jste si, že kuřecí maso je tou nejlepší volbou? Omyl. Toto maso totiž bývá relativně častou příčinou střevních onemocnění – alespoň podle zprávy Amerického střediska pro vědu ve veřejném zájmu (CSPI).


Post
Krása a zdraví 25.4.2013

Klíšťata se rychle probrala a začínají útočit. Chraňte se

Rychlý nástup teplého počasí je doslova výzvou pro start klíšťat. Jejich sezóna vypukla, na pozoru by měli být nejen výletníci, kteří vyrazí do přírody, ale i zahrádkáři. Aktivita klíšťat bude v příštích dnech téměř na nejvyšším stupni a to od středy až do soboty, kdy dosáhne osmého stupně z deseti.


PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA