Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Celebrity 10.6.2013

Rychtář připravil Bartošovou o miliony

Zpěvačka Iveta Bartošová (47) se horko těžko dostává zpět na vrchol a její milenec a manažer v jednom Josef Rychtář (55) jí místo pomoci ke ztracené slávě jen podkopává nohy. Teď ji připravil o miliony korun.


Post
Celebrity 9.6.2013

Rozvedený Suchý už má za bývalku náhradu: Jitku Molavcovou

Ani po letošním rozvodu s o šestačtyřicet let mladší Markétou (35) nezanevřel herec Jiří Suchý (81) na ženy. A zdá se, že konečně potvrdil to, co si lidé z jeho okolí už léta šuškali. Čím dál častěji je k vidění s kolegyní Jitkou Molavcovou.


Post
Dům, byt, zahrada 9.6.2013

Čtyřnohý mazlíček je součástí každé druhé rodiny, kolik utratíme ročně za krmení?

Granule či jiné krmení pro psy a kočky zakoupila během loňského roku více než každá druhá česká domácnost, v průměru přitom vydáme za jídlo pro naše miláčky přes 2000 korun ročně. Vyplývá to z výsledků průzkumu společnosti GfK.


Post
Celebrity 7.6.2013

Narozeniny Jitky Zelenkové v rytmu tanga

Milujete steaky, ať na grilu či steakové pánvi? Pak asi víte, že nejlepší argentinské hovězí maso pochází z býků pasoucích se na úrodných zelených pastvinách tzv. pampách v chovatelském regionu „La Pampa“.


Post
Dům, byt, zahrada 5.6.2013

Podrobný návod, co dělat s kontaminovanou studnou

Při postižení vaší studny povodní nebo záplavou je možné k její sanaci, tedy vyčištění a znovuuvedení do použitelného stavu, přistoupit až tehdy, kdy to nejenom dovolí vnější podmínky (opadnutí povodňové vlny, odstranění nánosů ad), ale až dojde též k poklesu zvýšené hladiny spodních vod.


Post
Krása a zdraví 4.6.2013

Povodně: Nebezpečí žloutenky roste

Povodně, které pustoší Česko, s sebou přinášejí hrozbu mnoha nemocí, mimo jiné i žloutenky typu A. Je to onemocnění, které se šíří převážně ve vlhkém a teplém prostředí a zdrojem je nemocný, který vylučuje virus stolicí. U zdravého člověka se potom pomocí rukou přenese do úst, a tak se nakazí.


Post
Celebrity 4.6.2013

Konec tajností. Víme, kdo je přítel první slečny Česka

Pátrání po příteli první slečny České republiky Kateřiny Zemanové je u konce. Už víme, že jejím vyvoleným je Vladimír Kruliš, šéf prezidentské kampaně Miloše Zemana. A co si o příteli své devatenáctileté dcery myslí její otec?


Post
Krása a zdraví 2.6.2013

Jogurty jsou díky nízkému glykemickému indexu vhodné i pro redukční dietu

Lidé s redukční dietou by měli pečlivě sledovat takzvaný glykemický index, který udává rychlost využití glukózy z konzumované potraviny lidským organismem. Vhodné jsou pro ně zejména potraviny s nižším glykemickým indexem. Mezi ně patří například většina ovoce a zeleniny, ořechy, tmavá rýže a tmavý chléb a také mléko a jogurty.


Post
Krása a zdraví 2.6.2013

Víte, co to je CHOPN? Ročně zabije 2400 Čechů

Zhruba 800 tisíc Čechů trpí Chronickou obstrukční plicní nemocí neboli CHOPN, ale mnoho z nich o tom vůbec neví. Když se pak choroba zcela projeví, je už pozdě. Ročně je hospitalizováno přibližně 16 tisíc osob a až 2400 z nich nemoci za rok podlehne.


Post
Zajímavosti 1.6.2013

Jak předpovědět počasí? Sledujte žáby, mravence, ptáky, ryby, kočky a psy

Počasí vyvádí psí kusy. V květnu sněží a teploty jsou skoro jako v březnu. S tím nic nenaděláme, ale můžeme se ho alespoň naučit předvídat. Jak? Pozorováním zvířat. Na předpovídání počasí jsou mnohem citlivější než my.


Post
Celebrity 31.5.2013

Šokující přiznání Dády Patrasové: Prožila jsem klinickou smrt

Herečka Dagmar Patrasová (57) po letech poprvé promluvila o děsivém zážitku. Královna dětských srdcí prodělala klinickou smrt.


Post
Zajímavosti 30.5.2013

Čeká lidstvo nová doba ledová?

Jaro a léto se stanou minulostí, svět čeká v následujících letech jen zima se spoustou sněhu a silnými mrazy, které vystřídá podzimní počasí. To je názor ruských vědců, vedených šéfem oddělení vesmírných studií Pulkovské observatoře v Petrohradě Habibullem Abdusamatovem.


Post
Krása a zdraví 28.5.2013

Hrůzné obavy se potvrdily: Na novou ptačí chřipku žádné léky nezabírají

Laboratorní testy potvrdily obavy lékařů. Nový kmen ptačí chřipky H7N9 zkoumaný u všech tří nakažených lidí, je odolný vůči celé skupině antivirotik, včetně Tamiflu. Žádné léky tedy nezabírají, uvedla v úterý agentura AFP s odvoláním na studii zveřejněnou v odborném časopise The Lancet.


Post
Dům, byt, zahrada 28.5.2013

Období grilování a táboráků je tu

Grilování získalo u Čechů v posledních letech velkou oblibu a snad v každé rodině již existuje nějaký typ grilu. Pečení si užíváme na zahradách, balkonech či terasách. Způsob přípravy jídla tímto způsobem je prostě populární, ale leckdy zapomínáme na spoustu drobností, které by mohly příjemné chvíle u grilu zkazit.


Post
Krása a zdraví 28.5.2013

Pozor na pet láhve. Uvolňuje se z nich smrtící bisfenol, který vyvolává RAKOVINU

Obklopili jsme se plasty a vůbec si neuvědomujeme, že v nich číhá smrtící nebezpečí. Například pet láhve uvolňují nebezpečný bisfenol, který způsobuje rakovinu.


Post
Zajímavosti 27.5.2013

Kdo tráví více času v ložnici? Majitelé domů, nebo bytů?

Čech, který vlastní rodinný dům, stráví nejvíce času v ložnici. Vlastník bytu naopak v obýváku u televize, tvrdí průzkum.


Post
Krása a zdraví 26.5.2013

Vědci varují před nápoji s bublinkami! Zdraví škodí stejně jako pervitin

Nejnovější studie odhalila, že nadměrná konzumace perlivých nápojů má na zuby stejně devastující účinek jako pervitin nebo crack. Škodí i dalším částem lidského organismu.


Post
Celebrity 26.5.2013

Lhářka Ornella: Má jen základku, takže na vysokou školu v žádném případě nemůže!

Ornella Štiková (20) evidentně dostane, co si zamane. Některé zákony ale respektovat musí. Když nemá maturitu, nemůže studovat Akademii múzických umění, jak by chtěla.


Post
Krása a zdraví 26.5.2013

Víte, kolik utratí ženy za kosmetiku?

Rtěnka, která vypadla v taxíku, kosmetická taštička zapomenutá u bývalého přítele, rozbitá lahvička s parfémem, zlomené konturovací tužky. Řeklo by se běžné nehody každé ženy, když se ovšem napočítají, celková suma vyrazí dech.


Post
Krása a zdraví 26.5.2013

Kde v Česku žijí největší nešikové? Přečtěte si o nejkurióznějších nehodách

Žádné zlaté ručičky, jak se o Češích traduje, ale nešikové, kteří přeceňují své síly. Alespoň tak to vypadá podle statistik z chirurgických ambulancí.


PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA