Archiv článků - SPORT

Hokej 20.11.2017

Sparťané po dlouhé době získali tři body, odnesl to Třinec

Dlouhých sedm zápasů čekali sparťané na výhru za tři body, v neděli se ale dočkali, když na domácím ledě před více než 12 tisíci fanoušky porazili Třinec 2:1.

Golf 10.11.2017

Mladá golfistka Sára Kousková bude první Češkou v univerzitním týmu Texas Longhorns

Osmnáctiletá svěřenkyně Slavíček Golf Academy Sára Kousková podepsala ve středu smlouvu s University of Texax v Austinu a stala se tak oficiálně studentkou a získala stipendium na golfový program.

Fotbal 10.11.2017

Slávistky vyhrály nad Stjarnanem

Fotbalistky Slavie v osmifinále Ligy mistryň vyhrály venkovní zápas se Stjarnanem 2:1 po brankách Divišové a Svitkové. Odveta se hraje za týden v Edenu.

Fotbal 6.11.2017

Potřinácté vítězně, Plzeň porazila Slavii

Šlágr podzimu mezi neohroženým lídrem tabulky a aktuálním mistrem rozhodl jedinou trefu v 79. minutě kapitán domácího týmu Daniel Kolář, jehož krásná rána zpoza pokutového území skončila za zády jinak bezchybného Laštůvky.

Zlín v nastaveném čase vyválčil se Spartou bod

Diváci na Letné měli možnost vidět dramatický a emotivní zápas až do posledních minut. Ševci se dostali do vedení v 15. minutě, když se trefil Ekpai. Sparta však po brankách Šurala a Janka dokázal duel otočit a Zlín musel dotahovat. Ševci se nakonec dočkali, když se v první minutě nastaveného času prosadil střídající Adnan Džafič.

Fotbal 3.11.2017

Slavia s Villarrealem prohrála, zanechala však dobrý dojem

Villarreal šel v Edenu brzy do vedení, více než 18 tisíc diváků ale hnalo Slavii za vyrovnáním. Z jejího tlaku nicméně branka nepadla, naopak z brejku se v závěru prosadili opět hosté.

Fotbal 30.10.2017

Sparta v dramatickém utkání porazila Baník

Na druhý pokus dokázali doma sparťané porazit Baník Ostrava , ani tentokrát však nešlo o snadnou práci. Hosté na Letné dokázali dvakrát vyrovnat, vítěznou trefu zaznamenal až deset minut před koncem Lukáš Štetina.

Fotbal 26.10.2017

Slavia v Jihlavě o postupu rozhodla během sedmi minut

FC Vysočina ukončila putování MOL Cupem ve 4. kole na štítu úřadujícího ligového mistra – Slavie Praha, když favorizovanému soupeři podlehl 1:3. Přitom první půle vyzněla lépe pro Jihlavu, když se ujala utažená střela Nového z dvaceti metrů.

Baník v poháru vyřadil Spartu

Baník vyhrál v osmifinále poháru na hřišti Sparty 3:2 po penaltovém rozstřelu a po pěti letech se probojovali do jarní fáze soutěže. Postup olemovali svými góly Robert Hrubý, Oleksander Azackij a rozhodující penaltu proměnil Jakub Šašinka.

Hokej 25.10.2017

Sparťané proti Plzni neskórovali

Plzeň dokázala v první třetině vstřelit dvě branky. Po hezké gólové akci Schleisse si druhou branku dali po nešťastné teči sparťané sami. Následujících 40 minut už žádný gól nepadl, a Plzeň se tak stala druhým týmem v sezoně odvážejícím si ze Sparty vítězství.

Fotbal 23.10.2017

Slavia prohrála s Libercem

36 utkání a téměř 14 měsíců. Tak dlouho trvala ligová neporazitelnost Slavie. Ta domácí dokonce bez jednoho dne dva roky.

Fotbal 20.10.2017

Slavia veze bod z Villarrealu

Slávisté vezou bod z Villarrealu za remízu 2:2. O branky sešívaných se v první půli postarali Tomáš Necid a Danny.

Hokej 20.10.2017

Jihlava přerušila sérii tří porážek, odnesla to Sparta

I když to první třetinu nevypadalo, domácí ve zbylých dvou předvedli jeden z nejlepších výkonů sezony a dokázali otočit zápas ve svůj prospěch.

Hokej 17.10.2017

Havířovský Bláha se pod výhru nad Slavií podepsal svou první nulou

Na první branku se v zápase čekalo až do 38. minuty, kdy povedenou akci téměř na jeden dotek zakončil Lukáš Bednář. Slavia se nevzdávala, nadále se hnala za vyrovnáním a několikrát ji zastavil až skvělý Ondřej Bláha v brance AZetu. Definitivní podobu výsledku a potvrzení zisku tří bodů dal do prázdné branky Roman Rác.

Hokej 16.10.2017

Sparťané proti Chomutovu urvali třetí výhru v řadě

Sparťané zakončili sérii tří domácích zápasů během jediného týdne bez ztráty bodu. Po výhrách nad Litvínovem a Mladou Boleslaví porazili před vlastními fanoušky i Piráty z Chomutova.

Fotbal 15.10.2017

Sparťané byli v zápase s Plzní aktivnějším týmem, na body ale nedosáhli

Sparťané v dramatickém zápase s Plzní na body nedosáhli. Přestože byli po většinu času aktivnějším týmem a vypracovali si řadu gólových příležitostí, podlehli Viktorii 0:1.

Fotbal 12.10.2017

Sparťanky jsou v osmifinále Ligy mistryň

Sparta řecký PAOK porazila i v domácí odvetě. Po výhře 5:0 venku a 3:0 doma se mohou sparťanky těšit z pohodového postupu do osmifinále, které se losuje v pondělí 16. října.

Odvetu Slavie s Minskem osladil hattrick svitkové

Slávistky si domů z Běloruska přivezly nadějnou výhru 3:1, doma v Edenu pak dokázaly ve druhé půli utkání otočit, zvítězily před domácím publikem 4:3 a postupují mezi nejlepších 16 týmů Ligy mistryň.

Hokej 12.10.2017

Litoměřice v prodloužení porazily Slavii

Vyhrocený zápas přinesl od samého začátku těžkou přestřelku. Utkání nakonec dokázali ovládnout brankou Denise Kusého Litoměřice.

Hokej 11.10.2017

Sparta doma porazila poslední Litvínov

Sparta dokázala v dohrávce 4. kola hokejové Tipsport extraligy ukončit negativní sérii, když doma zdolala Litvínov 3:1. Jubilejní 300. utkání odehrál v dresu Sparty útočník Miroslav Forman.