Archiv článků - SPORT

Hokej 18.1.2013

Plzeň počtvrté v řadě prohrála, doma nestačila na Slavii

Hokejisté Plzně pokračují v sérii porážek. V pátečním utkání na domácím ledě nestačili na celek pražské Slavie. Vítězství hostů zařídil hattrickem Krenželok, čtvrtý gól přidal v závěru Skokan.

Hokej 16.1.2013

Hokejoví fanoušci: Kteří ženou svůj tým dopředu nejlépe?

Fotbalisté mají fanoušky za svého dvanáctého hráče, hokejisté za pátou lajnu. Kteří čeští hokejoví fanoušci jsou ovšem nejvěrnější?

Hokej 15.1.2013

Body v bitvě se Lvem vyválčil Slovan

Pražanům se proti Bratislavě nedaří. Prohráli s ní i před zaplněnou O2 arenou, tentokrát 3:4. Lvy táhl Jakub Klepiš, který zařídil všechny jejich góly (2+1). Rekord Kontinentální ligy v návštěvnosti jednoho duelu nakonec nepadl. Scházelo k němu 775 diváků.

Hokej 13.1.2013

Tým Energie se trápil, body bere Sparta

Na tisící extraligové kolo nebudou energetici vzpomínat v dobrém. Proti rozjeté Spartě předvedli matný výkon, jejich ojedinělé pokusy končily na spolehlivém brankáři Melicherčíkovi. Pražané si z KV Areny zaslouženě odvezli všechny body.

Zápas Slavie se Zlínem rozhodl Kolařík

Před necelými sedmi tisíci diváky, které do O2 areny nalákalo padesátikorunové vstupné, uspěli domácí slávisté proti Zlínu, který přehráli po prodloužení. Rozhodující branku si připsal zkušený bek Pavel Kolařík, pro něhož to byl druhý zásah v sezoně.

Sport 13.1.2013

Hervis 1/2Maraton Praha: Kapacita závodu téměř vyčerpána

Ti, kteří váhají, zda se zúčastnit tradičního závodu pražskými ulicemi Hervis 1/2Maratonu Praha, který se koná v sobotu 6. dubna 2013, by si měli pospíšit. Již nyní je vyčerpáno 75 % kapacity všech startovních čísel.

Hokej 11.1.2013

Jihočeši po pěti zápasech slaví vítězství

V takticky svázané bitvě padly v základní hrací době jen dvě branky - na gól Vydareného z 5. minuty odpověděl v první třetině domácí Žejdl. Pak už brankáři Kopřiva s Kovářem své brány hájili bezchybně a utkání dospělo až k penaltovému rozuzlení.

Utkání Sparty s Kometou rozhodly až samostatné nájezdy

Utkání Sparty s Kometou Brno sice příliš branek nenabídlo, ale zajímavý hokej rozhodně ano. Sparta se dostala do vedení díky využité přesilové hře v první třetině a Kometa pak dlouho hledala recept na brankáře Melicherčíka.

Hokej 9.1.2013

Hokejisté Sparty rozprášili v důležitém zápase Pardubice

Hokejisté Pardubic utrpěli ve středeční dohrávce v souboji s pražskou Spartou potupný debakl a málem si odvezli desetigólovou nadílku. Sparta tak v tomto ročníku extraligy i potřetí nad úřadujícím mistrem zvítězila, tentokrát 9:2.

Hokej 8.1.2013

Sešívaní nestačili na třinecké Oceláře

Po sérii výher přišla prohra. Sešívaní nestačili na třinecké OcelářeSlávisté nastoupili poprvé bez Sobotky a Bednáře, přesto byl duel s Třincem podle střel na branku vyrovnaný.

Hokej 6.1.2013

Vítkovice nestačily v napínavém souboji na Spartu

Hokejisté Vítkovic podlehli napínavém utkání Spartě 4:5 a po šesti zápasech v řadě nebodovali. Hosté rozhodli třemi góly v přesilovkách, na všechny přihrával Jaroslav Hlinka.

Slavia díky hattricku Bednáře porazila chomutovské Piráty

Slávistický útočník Jaroslav Bednář rozhodl nedělní souboj s Chomutovem, když si připsal tři přesné zásahy. Pražané tak Piráty porazili i potřetí v sezóně a připsali si šesté vítězství v řadě.

Hokej 5.1.2013

Hokejový tým HC Lev Praha má svůj kalendář

HC Lev Praha, historicky první tým, hrající v České republice Kontinentální hokejovou ligu, se nyní může pochlubit také kalendářem pro rok 2013.

Hokej 4.1.2013

Sparta porazila Litvínov a přerušila sérii tří proher

Hokejisté Litvínova nad Spartou na ledě pražského celku dvakrát vedli, domácí ale dokázali vždy bleskově vyrovnat a nakonec i otočit stav utkání. Sparta tak porazila Litvínov i potřetí v sezóně.

Hokejisté Slavie zvítězili v Kladně a v tabulce jsou čtvrtí

Potřetí v této sezóně zdolali hokejisté Slavie kladenské Rytíře. V sobotním utkání zvítězili 2:0 a v tabulce se posunuli na čtvrté místo právě před Kladno.

Hokej 31.12.2012

Obránce Martin Škoula končí v HC LEV Praha

Angažmá beka Martina Škouly v pražském hokejovém klubu HC LEV končí s rokem 2012. Obě strany se dohodly na ukončení kontraktu.

Hokej 30.12.2012

Sparta podruhé za sebou prohrála po samostatných nájezdech

Podruhé za sebou prohrála Sparta po samostatných nájezdech. Třetí derby aktuálního ročníku Tipsport extraligy měla ovšem perfektně rozjeté a po dvou třetinách vedla o dvě branky. Slávisté se ovšem nevzdali a vybojovali si samostatné nájezdy, ve kterých rozhodl Vladimír Růžička.

Hokej 28.12.2012

Tygři bodovali pošesté v řadě, nájezdy lépe vyšly Slavii

Páteční večer patřil pod Ještědem souboji mezi Tygry a Slavií. Tento zápas nabídl velké drama, které nenudilo, ač ze hry nepadla jediná branka. Došlo tak až na samostatné nájezdy, které nakonec rozhodly ve prospěch Pražanů, když se jako jediný prosadil Jaroslav Bednář.

Z duelu se Zlínem veze Sparta jen bod

Poslední domácí souboj kalendářního roku 2012 nevyšel Spartě podle jejích představ. V gólově chudém utkání dlouho vedli díky vužitému trestnému střílení hosté, Sparta dokázala vyrovnat sedmnáct vteřin před koncem základní hrací doby díky brance Jiřího Sekáče.