Archiv článků - SPORT

Fotbal 9.12.2018

Slavia v mrazu přehrála Mladou Boleslav

Sešívaní přivítali v rámci 17. kola FORTUNA:LIGY tým Mladé Boleslavi. V mrazivém počasí i přes závěrečné drama zaslouženě vyhráli 3:2 po brankách Škody, Stocha a Olayinky.

Fotbal 8.12.2018

Příbram odjíždí z Julisky se třemi body

V deštivém pátečním večeru se odehrál zápas 18. kola FORTUNA:LIGY. Domácí Dukla přivítala na Julisce Příbram. V zápase vstřelila gól jako první, vedení ale neudržela a prohrála 1:2.

Fotbal 3.12.2018

Diváci v derby Bohemians s Duklou branku neviděli

V malém pražském derby mezi Bohemians a Duklou gól nepadl. Nejblíže ke gólu měli několikrát v závěru druhé půle domácí fotbalisté. Hra se však odehrávala po většinu času na polovině hřiště.

Hokej 2.12.2018

Karlovy Vary ani napodruhé na Spartu nestačily

Zápas toho přinesl mnoho. Dva neuznané góly Dávida Grígera, tři telefonáty videorozhodčímu, ale i návrat několika bývalých karlovarských hráčů, tentokrát však na druhé straně.

Slavia doma na Jihlavu nestačila

V první třetině dokázali hosté využít obě své přesilové hry a dostali se do dvoubrankového vedení. Červenobílí se snažili nepříznivý vývoj zvrátit na svou stranu, jenže v rozhodujících momentech nedokázali skórovat a nakonec vyšli naprázdno.

Fotbal 2.12.2018

Slovácko otočilo zápas se Spartou

Slovácko otočilo zápas s pražskou Spartou, ve kterém prohrávalo po gólu Pulkraba ve druhém poločase. Po Havlíkově centru vyrovnával Zajíc a v samotném závěru proměnil vítěznou penaltu Havlík.

Fotbal 30.11.2018

Slavia nestačila na Bordeaux, o postupu se rozhodne v Praze

Po dvou brankách ve druhém poločase podlehla Slavia 0:2 v Bordeaux a zkomplikovala si tak možný postup do další fáze Evropské ligy UEFA.

Hokej 29.11.2018

Slavia se vrací z Benátek bez bodového zisku

Benátečtí hokejisté potvrdili dobrou formu z posledního zápasu a po ligovém suverénovi obrali i Slavii. A to hned o všechny tři body.

Fotbal 25.11.2018

Příbram v deseti přišla o body až v nastavení

Příbram bez vyloučeného Karla Soldáta dokázala otočit nepříznivý vývoj utkání s Bohemians a až branka v nastavení ji připravila o tři body.

Slavia veze výhru z Karviné

Slavia vítězstvím v Karviné využila pátečního zakolísání Plzně v Liberci a odskočila na čele již do čtyřbodového náskoku. Karviná se naopak po taktéž páteční výhře Dukly definitivně propadá na poslední místo tabulky.

Hokej 25.11.2018

Slavia si odvezla z Ostravy debakl, Poruba jí nasázela pět branek

Souboj dvou tabulkových sousedů se Slavii vůbec nepovedl. V Ostravě prohrávala s velice produktivní Porubou už 0:5, o čestný zásah sešívaných se postaral až ke konci zápasu Kverka.

Fotbal 24.11.2018

Dukla doma porazila Teplice a již není poslední

Favorizované Teplice dokázala Dukla v prvním poločase zaskočit svou aktivního hrou a 3 body zůstaly na Julisce, když Teplice utkání dohrávaly pouze v devíti.

Hokej 24.11.2018

Sparta oplatila Zlínu porážku

Sparťané potvrdili, že se jim na zlínském ledě dlouhodobě daří. Hokejisté Zlína prohráli doma se Spartou vysoko 0:4.

Fotbal 5.11.2018

290. derby skončilo dělbou bodů

Také druhé derby Sparty se Slavií v roce 2018 nemá vítěze, oba rivalové se na Letné rozešli smírně po remíze 2:2.

Hokej 1.11.2018

Sparta doma podlehla Vítkovicím

Na domácím ledě podlehla Sparta před více než sedmi tisíci fanoušky Vítkovicím 1:4. Soupeř šel do vedení už ve druhé minutě, po gólu Romana. Vyrovnání zařídil chytrým nahozením Lukáš Pech, více branek ale domácí nevstřelili a body putují do Vítkovic.

Fotbal 30.10.2018

Slavia přehrála Duklu, dvakrát se trefil Stoch

Sešívaní nastříleli v Edenu Dukle čtyři branky. Dvakrát se trefil Miroslav Stoch, po jednom zásahu přidali Coufal a Olayinka.

Hokej 29.10.2018

Nadějně rozehraný zápas ztratil Mountfield ve třetí třetině a Spartě podlehl

Hradečtí začali utkání se Spartou dobře a po první třetině vedli 2:0. V druhé části svůj náskok bez větších obtíží ubránili, jenže pak přišel kolaps. V závěrečných dvaceti minutách Východočeši třikrát inkasovali a připsali si druhý neúspěšný duel před vlastními tribunami.

Fotbal 26.10.2018

Šesté domácí vítězství Vítkovic vystřelil Mišinský, VIktorka zase bez bodu

Vítkovice se po dvoutýdenní pauze představily opět doma. Suchý, avšak chladný, večer přilákal na Městský stadion téměř 600 diváků, kterým první půle moc radosti neudělala. Po přestávce se ale Ostravané probudili a Mišinský rozhodl o třech bodech.

Běh 11.10.2018

2. ročník Studentského štafetového maratonu zná své vítěze

Praha má za sebou druhý ročník Studentského štafetového maratonu. Běžecké akce se zúčastnilo dvacet desetičlenných týmů z pražských středních škol.

Fotbal 5.10.2018

Slavia vymazala Zenit, přesto odjíždí bez bodu

Sešívaní přehrávali domácí Zenit Petrohrad po většinu zápasu, přesto jediným úspěšným střelce zůstal domácí Kokorin.