Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Hokej 3.1.2019

Chomutov veze všechny body ze Sparty

Spartě se povedlo ve třetí třetině srovnat z hole Petra Kaliny na 3:3, jenže štěstí se v závěru přiklonilo na stranu Chomutova, který devět sekund před sirénou rozhodl o svém vítězství.

Sport 20.12.2018

Praha opět nabídne Týden sportu zdarma. Letos již podesáté

V posledním kalendářním týdnu roku 2018 se stejně jako v minulých letech bude sportovat zadarmo. Hlavní město Praha ve spolupráci se sportovišti připravilo pro své obyvatele vánoční dárek v podobě Týdne sportu zdarma. Ten letos slaví jubilejní 10. ročník.

Hokej 18.12.2018

Povedené období Slavie pokračuje, tentokrát porazila Kladno

Po jasném vítězství v Kadani si sešívaní hokejisté vyšlápli i na podstatně zvučnějšího soka. Kladenští Rytíři do Prahy přicestovali bez Tomáše Plekance, téměř dva tisíce diváků si ale i tak rozhodně přišlo na své – po přestřelce ve třetí periodě nakonec Slavia zvítězila 5:3 a dotahuje se na elitní osmičku.

Fotbal 18.12.2018

Slavia uzavřela rok 2018 výhrou v Jablonci

V posledním duelu v roce 2018 zvítězila Slavia v Jablonci 2:0. O výhry se svými trefami postarali Milan Škoda a Josef Hušbauer.

Fotbal 16.12.2018

Sparta v Příbrami jen remizovala

Poslední soutěžní roku nabídlo divákům zajímavou podívanou a remízu 1:1. Na vedoucí trefu Sparty dokázal v nastavení prvního poločasu odpovědět Jan Rezek z trestného kopu.

Slovácko doma porazilo Duklu

Slovácko se s domácími fanoušky rozloučilo v roce 2018 domácí výhrou 1:0 nad Duklou a posunulo se směrem ke středu tabulky. Rozhodující gól dal v prvním poločase Zajíc.

V Ďolíčku se diváci branky nedočkali. Liberec remizoval na Bohemians

Fotbalisté Bohemians nedokázali vyzrát na Liberec a stále tak zůstávají na jediné domácí výhře. V chladném počasí to nebyla žádná fotbalová hitparáda. O něco více šancí měli hosté, ale stejně jako Pražané nedokázali žádnou využít.

Fotbal 14.12.2018

Cesta Evropou pokračuje! Slavia porazila Zenit

V závěrečném duelu skupiny Evropské ligy sešívaní porazili Zenit Petrohrad 2:0. Výhra zajistila Slavii jarní účast v evropských pohárech.

Sport 13.12.2018

V Praze 5 začne bruslařská sezona den před Štědrým dnem

Přijďte v neděli 23. prosince v 10:00 na kluziště, které je stejně jako loni na rohu nám. 14. října a Preslovy ulice v Praze 5. Těšit se můžete nejen na bruslení, ale i na soutěže pro děti a malování na obličej.

Hokej 10.12.2018

Budějovice si připsaly další tři body za vítězství proti Slavii

České Budějovice dokázali navázat na výhru proti Jihlavě a v domácím utkání porazit pražskou Slavii. Vítězný gól vstřelil Martin Novák. Znovu se prosadil i Václav Karabáček.

Jachting 10.12.2018

Přijďte si zahrát Vánoční turnaj ve stolním tenisu

Oddíl stolního tenisu TJ Slavoj Praha pořádá v sobotu 15. prosince v prostorách tělocvičen ZŠ Rakovského v Praze 12 již 25. ročník Vánočního turnaje rodičů a dětí 2018. Bližší informace naleznete v propozicích turnaje na plakátu.

Stolní tenis 10.12.2018

Liberec doma porazil Spartu

Liberečtí měli utkání po většinu času pod kontrolou, Sparta se dostala do hry až v závěru, když ji nabudila snižující branka. Tygři se však o vítězství připravit nenechali a berou tři body.

Fotbal 10.12.2018

Sparta doma s Teplicemi bez bodu

Sparta neprotrhla výsledkové i výkonnostní trápení posledních dní a doma prohrála v rámci 18. kola s Teplicemi po brance Moulise 0:1.

Fotbal 9.12.2018

Byla to tvrdá bitva o každý čtvereční metr. Proti běhavému a velmi houževnatému soupeři se Ostravané těžko prosazovali. Ale bojovnost jim nakonec v zápase s Bohemians Praha 1905 pomohla k vítězství 2:0.

Slavia v mrazu přehrála Mladou Boleslav

Sešívaní přivítali v rámci 17. kola FORTUNA:LIGY tým Mladé Boleslavi. V mrazivém počasí i přes závěrečné drama zaslouženě vyhráli 3:2 po brankách Škody, Stocha a Olayinky.

Fotbal 8.12.2018

Příbram odjíždí z Julisky se třemi body

V deštivém pátečním večeru se odehrál zápas 18. kola FORTUNA:LIGY. Domácí Dukla přivítala na Julisce Příbram. V zápase vstřelila gól jako první, vedení ale neudržela a prohrála 1:2.

Fotbal 3.12.2018

Diváci v derby Bohemians s Duklou branku neviděli

V malém pražském derby mezi Bohemians a Duklou gól nepadl. Nejblíže ke gólu měli několikrát v závěru druhé půle domácí fotbalisté. Hra se však odehrávala po většinu času na polovině hřiště.

Hokej 2.12.2018

Karlovy Vary ani napodruhé na Spartu nestačily

Zápas toho přinesl mnoho. Dva neuznané góly Dávida Grígera, tři telefonáty videorozhodčímu, ale i návrat několika bývalých karlovarských hráčů, tentokrát však na druhé straně.