Archiv článků - SPORT

Hokej 20.10.2017

Jihlava přerušila sérii tří porážek, odnesla to Sparta

I když to první třetinu nevypadalo, domácí ve zbylých dvou předvedli jeden z nejlepších výkonů sezony a dokázali otočit zápas ve svůj prospěch.

Hokej 17.10.2017

Havířovský Bláha se pod výhru nad Slavií podepsal svou první nulou

Na první branku se v zápase čekalo až do 38. minuty, kdy povedenou akci téměř na jeden dotek zakončil Lukáš Bednář. Slavia se nevzdávala, nadále se hnala za vyrovnáním a několikrát ji zastavil až skvělý Ondřej Bláha v brance AZetu. Definitivní podobu výsledku a potvrzení zisku tří bodů dal do prázdné branky Roman Rác.

Hokej 16.10.2017

Sparťané proti Chomutovu urvali třetí výhru v řadě

Sparťané zakončili sérii tří domácích zápasů během jediného týdne bez ztráty bodu. Po výhrách nad Litvínovem a Mladou Boleslaví porazili před vlastními fanoušky i Piráty z Chomutova.

Fotbal 15.10.2017

Sparťané byli v zápase s Plzní aktivnějším týmem, na body ale nedosáhli

Sparťané v dramatickém zápase s Plzní na body nedosáhli. Přestože byli po většinu času aktivnějším týmem a vypracovali si řadu gólových příležitostí, podlehli Viktorii 0:1.

Fotbal 12.10.2017

Sparťanky jsou v osmifinále Ligy mistryň

Sparta řecký PAOK porazila i v domácí odvetě. Po výhře 5:0 venku a 3:0 doma se mohou sparťanky těšit z pohodového postupu do osmifinále, které se losuje v pondělí 16. října.

Odvetu Slavie s Minskem osladil hattrick svitkové

Slávistky si domů z Běloruska přivezly nadějnou výhru 3:1, doma v Edenu pak dokázaly ve druhé půli utkání otočit, zvítězily před domácím publikem 4:3 a postupují mezi nejlepších 16 týmů Ligy mistryň.

Hokej 12.10.2017

Litoměřice v prodloužení porazily Slavii

Vyhrocený zápas přinesl od samého začátku těžkou přestřelku. Utkání nakonec dokázali ovládnout brankou Denise Kusého Litoměřice.

Hokej 11.10.2017

Sparta doma porazila poslední Litvínov

Sparta dokázala v dohrávce 4. kola hokejové Tipsport extraligy ukončit negativní sérii, když doma zdolala Litvínov 3:1. Jubilejní 300. utkání odehrál v dresu Sparty útočník Miroslav Forman.

Hokej 10.10.2017

Slavia zabrala a v Edenu konečně slaví výhru, odnesl to Přerov

Neúspěšná série je pokořena. Sešívaným se do zápasu s Přerovem doma příliš nedařilo, v souboji proti Zubrům však zabrali a po měsíčním půstu se na domácím ledě radovali z vítězství.

Fotbal 10.10.2017

Olympia přivezla z Frýdku všechny tři body

První branku dal už v deváté minutě po obrovské chybě obránce Marián Kovařík, do konce poločasu ale srovnal Georgios Katidis. Ve druhém poločase hosté pokračovali v tlaku, který zúročil v 89. minutě Marek Opluštil, když nekompromisní hlavičkou zajistil svému týmu tři body.

Fotbal 5.10.2017

Sparťanky vstoupily do Ligy mistryň skvěle

Fotbalistky Sparty vezou se Soluně fantastický výsledek. Řecký mistr PAOK inkasoval pět branek, hattrick nasázela Irena Martínková.

Hokej 5.10.2017

Série domácích proher Slavie trvá, Energie si odváží tři body

První dvě třetiny hosté vstřelili vždy o gól více než sešívaní a ve třetí části si výborně bruslící karlovarští hráči vítězství už pohlídali. Nasazení červenobílé střídačky na kvalitu soupeře nestačilo.

Hokej 4.10.2017

Pardubice překvapivě vyhrály se Saprtou

Dlouhá série výher Sparty nad Pardubicemi končí. V deseti posledních extraligových střetnutích nezískali Východočeši proti Spartě ani bod, tentokrát si ovšem z O2 areny odvezli hned tři.

Fotbal 1.10.2017

Dukla remizovala se Spartou

Na sedm zápasů natáhla Dukla neporazitelnost na domácím stadionu, když v derby remizovala s pražskou Spartou. V utkání měli více šancí ke skórování domácí, ale když ta největší skončila po Holendově střele pouze na tyči, došlo k konečné dělbě bodů po nerozhodném výsledku 0:0.

Fotbal 29.9.2017

Slavia remizovala v Astaně

Sešívaní do utkání Evropské ligy proti Astaně vstoupili skvěle a už po 18 minutách vedli, soupeř ale vyrovnal těsně před přestávkou a ve druhé půli už branka nepadla. Slavia tak bere do tabulky skupiny A další bod.

Hokej 27.9.2017

Kometa doma těsně porazila Spartu

Sparťané vstoupili do dohrávky 6. kola proti Kometě Brno lépe a zaslouženě šli do vedení. V poslední vteřině druhé třetiny ale soupeř dokázal srovnat a ve třetí třetině vyrovnaného a dramatického utkání nakonec přiklonil vítězství na svoji stranu.

Sport 25.9.2017

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Fotbal 25.9.2017

Výhru Sparty nad Teplicemi zařídil Václav Kadlec

Sparta zvládla domácí zápas s Teplicemi na jedničku a severočeského soupeře porazila 3:0. Významnou měrou se na vítězství podílel Václav Kadlec, který zaznamenal dva góly.

Hokej 25.9.2017

Po hrubých chybách v obraně prohrál Hradec se Spartou

Čtvrté vítězství v řadě hradečtí hokejisté nepřidali. Se Spartou podali bojovný výkon a na ledě ji místy dokonce přehrávali, ale srazily je velmi hrubé chyby v obraně.

Fotbal 24.9.2017

Zlín doma opět neprohrál, bod proti Slavii zajistil z penalty Vukadinovič

Domácí neporazitelnost Zlína v letošní sezoně trvá dál. Neukončila ji ani mistrovská Slavia, která sice od 76. minuty vedla, ale ševcům se povedlo utkání srovnat.