Archiv článků - SPORT

Fotbal 5.11.2018

290. derby skončilo dělbou bodů

Také druhé derby Sparty se Slavií v roce 2018 nemá vítěze, oba rivalové se na Letné rozešli smírně po remíze 2:2.

Hokej 1.11.2018

Sparta doma podlehla Vítkovicím

Na domácím ledě podlehla Sparta před více než sedmi tisíci fanoušky Vítkovicím 1:4. Soupeř šel do vedení už ve druhé minutě, po gólu Romana. Vyrovnání zařídil chytrým nahozením Lukáš Pech, více branek ale domácí nevstřelili a body putují do Vítkovic.

Fotbal 30.10.2018

Slavia přehrála Duklu, dvakrát se trefil Stoch

Sešívaní nastříleli v Edenu Dukle čtyři branky. Dvakrát se trefil Miroslav Stoch, po jednom zásahu přidali Coufal a Olayinka.

Hokej 29.10.2018

Nadějně rozehraný zápas ztratil Mountfield ve třetí třetině a Spartě podlehl

Hradečtí začali utkání se Spartou dobře a po první třetině vedli 2:0. V druhé části svůj náskok bez větších obtíží ubránili, jenže pak přišel kolaps. V závěrečných dvaceti minutách Východočeši třikrát inkasovali a připsali si druhý neúspěšný duel před vlastními tribunami.

Fotbal 26.10.2018

Šesté domácí vítězství Vítkovic vystřelil Mišinský, VIktorka zase bez bodu

Vítkovice se po dvoutýdenní pauze představily opět doma. Suchý, avšak chladný, večer přilákal na Městský stadion téměř 600 diváků, kterým první půle moc radosti neudělala. Po přestávce se ale Ostravané probudili a Mišinský rozhodl o třech bodech.

Běh 11.10.2018

2. ročník Studentského štafetového maratonu zná své vítěze

Praha má za sebou druhý ročník Studentského štafetového maratonu. Běžecké akce se zúčastnilo dvacet desetičlenných týmů z pražských středních škol.

Fotbal 5.10.2018

Slavia vymazala Zenit, přesto odjíždí bez bodu

Sešívaní přehrávali domácí Zenit Petrohrad po většinu zápasu, přesto jediným úspěšným střelce zůstal domácí Kokorin.

Fotbal 3.10.2018

Sparta potvrdila roli favorita a postupuje v poháru přes Polnou

Sparta podle očekávání zvládla zápas na hřišti Slavoje Polná a postoupila do čtvrtého kola MOL Cupu. Sparta měla většinu zápasu tlak, výraznější náskok si ale udělal až v závěru a zvítězila 4:1

Fotbal 1.10.2018

Baník v deseti porazil Slavii

Baník porazil Slavii, aktuálně nejspíš nejsilnější tým ligy. A to i přesto, že hrál téměř po celý zápas bez vyloučeného Milana Baroše.

Fotbal 29.9.2018

Plzeň doma vybojovala tři body nad Spartou

Utkání, které nenabídlo příliš fotbalové krásy, rozhodl šťastnou trefou domácí Roman Procházka, když střelu která mířila vysoko nad branku tečoval Radaković a změnil trajektorii do vlastní branky.

Karviná veze po bezbrankovém utkání bod z Ďolíčku

Karvinští fotbalisté ukořistili v Ďolíčku poprvé od postupu do nejvyšší soutěže body. Konkrétně tedy jeden za bezbrankovou remízu.

Fotbal 24.9.2018

Zmrhal vystřelil Slavii výhru nad Bohemians

Slávisté zvítězili ve vršovickém derby nad Bohemians 1:0, ve třetím domácím zápase po sobě se trefil Jaromír Zmrhal.

Hokej 22.9.2018

Indiáni po skvělém výkonu berou pouze bod

Plzeň utrpěla krutou porážku. Po většinu utkání byla lepším celkem. Na to se však v hokeji nehraje. Sparta v Plzni odehrála výborný zápas a připisuje si cenné vítězství, prolomila sérii pěti prohraných utkáních se Škodovkou.

Fotbal 3.9.2018

Fantastický obrat Bohemians zařídil tři body z Hané

Olomouc si prohrála vyhraný zápas. Svými vlastními chybami a strachem o vítězství nakonec domácí přišli o první tři body na vlastním stadionu v letošní sezóně.

Běh 20.8.2018

Praha 8 zavádí běžeckou školu nazvanou Běháme s Osmičkou

Městská část Praha 8 ve spolupráci se sdružením R TEAM pořádají běžeckou školu Prahy 8 bez rozdílu věku. Běžecká škola je pod vedením profesionálního trenéra. Účast na trénincích je zdarma, začít můžete kdykoliv.

Fotbal 19.8.2018

Sparta remizovala s Příbramí

Dlouho se zdálo, že Sparta vyhraje i pátý zápas v nové ligové sezóně. Nakonec však doma uhrála s Příbramí jen remízu 2:2 a poprvé v novém ročníku ztratila body.

Mashike Sukisa vystřelil Liberci bod proti Bohemians

Klokani U Nisy po prvním poločase vedli, střídající žolík Elvis Mashike Sukisa ale záhy po přestávce srovnal na konečných 1:1. Liberecký Slovan pokračuje soutěží s jedinou výhrou z úvodního kola.

První ligovou porážku Slavie připravil Jablonec

Slávisté doma nestačili na Jablonec a i přes velké množství šancí doma branku nedali. Severočeši v Edenu zvítězili 2:0.

Fotbal 18.8.2018

Dukla podlehla Slovácku a je stále bez bodu

Zatímco Slovácko díky první výhře ze hřišť soupeřů má v tabulce po pěti kolech pohodlných devět bodů, tak Dukla ani popáté nedokázala v novém ligovém ročníku bodovat a nadále uzavírá celý ligový peloton.

Ústí porazilo Žižkov a vyhrálo tak i pátý zápas

Ústí nad Labem dál vítězí. V 5. kole FNL porazilo Žižkov 4:1 a vyhrálo tak i pátý ligový zápas. V součtu s minulou sezónou se počet výher v řadě posunul na číslo 10. Arma je také 1. místě tabulky.