Čtyři světové rekordy v Praze

Praha se při Sportisimo 1/2Maratonu Praha dočkala čtyř světových rekordů. Sportisimo 1/2Maraton Praha ovládla v historickém maximu hvězda RunCzech Racing Teamu Joyciline Jepkosgei.

Běh 30.3.2017

Sportisimo 1/2Maraton Praha již v sobotu

Již v sobotu odstartuje od Rudolfina Sportisimo 1/2Maraton Praha, největší běžecký závod v České republice. Na trať, která běžcům nabídne pohledy na krásy historické Prahy, se vydá celkem 11 500 závodníků.

Sport 27.3.2017

Nevidomí lezci již posedmé změřili síly při závodech

V neděli proběhl již sedmý ročník závodů Nekoukej a lez O.K.! V lezeckém centru SmíchOFF soutěžili nevidomí v lezení na obtížnost na lezecké stěně.

Hokej 21.3.2017

Budějovičtí vyhráli nad Slavií a budou hrát baráž o extraligu

Jihočeši byli v sérii lepším týmem a vybojovali si postup do vytoužené baráže o extraligu. Slavie urvala jediné utkání, ale i tak jí patří velké uznání za to, jak se popasovala s nepříznivou situací, která ji v této sezoně potkala.

Fotbal 20.3.2017

Dukla v derby porazila Bohemians

Do Ďolíčku přijela v poslední zimní neděli pražská Dukla. Bohemka vedla od první minuty, nakonec však v derby nezvítězila.

Fotbal 19.3.2017

O výhře Žižkova nad Varnsdorfem rozhodl jediný gól

Viktoria se dočkala své první jarní výhry. Duel proti Varnsdorfu rozhodl jediný gól, který už v páté minutě vstřelil Jan Jelínek. Pro něj to tak byla premiérová trefa v dresu Viktorky.

Hokej 19.3.2017

Kometa Brno v nejkratším čase vyřadila Spartu

Poprvé ve čtvrtfinálové sérii sparťané nevstoupili do utkání vstřeleným gólem, naopak po dvou minutách inkasovali z hole Haščáka. Na to sice dokázal ještě zareagovat Pech, od stavu 1:1 se už ale trefovali jen hráči Komety a po výhře 4:1 postupují do semifinále.

Liberec obral lídra o bod, se Slavií remizoval

Slovan obral Slavii o bod, jinak se to říct nedá, protože Slavisté byli jednoznačně aktivnějším celkem a ve druhém poločase dominovali. Pražané si tak zkomplikovali boj o první příčku.

Slávisté nestačili na Budějovice potřetí v sérii, Motor má mečbol

Čtvrté semifinálové klání sledovalo 4000 diváků a vůbec poprvé v letošní sezoně bylo v Edenu vyprodáno. Sešívaní ale svým příznivcům příliš radosti neudělali. Hosté vyhráli o čtyři branky a vybojovali si tak pro zápas na jihu Čech mečbol.

Běh 18.3.2017

Světová rekordmanka do Prahy nepřijede. Sportisimo 1/2Maraton Praha i přesto představí vytrvaleckou špičku

Startovní pole Sportisimo 1/2Maratonu Praha bohužel v uplynulém týdnu přišlo o dvě velmi kvalitní běžkyně. Světová rekordmanka Peres Jepchirchir a Worknesh Degefa musely svůj start zrušit, obě ze zdravotních důvodů.

Fotbal 18.3.2017

Sparta se Zlínem bez branek

Sparťané si z domácího duelu se Zlínem odnášejí pouhý bod za bezbrankovou remízu. Rozhodující trefu nepřinesla ani více než čtvrthodinová početní převaha po vyloučení hostujícího Matejova.

Hokej 18.3.2017

Kometa porazila Spartu i napotřetí

Kometa opět srovnala zápas, ve kterém prohrávala a o vítězství rozhodla hned na začátku prodloužení. V sérii tak vede už 3:0 a jediná výhra ji dělí od semifinále.

Slávisté se rvali statečně, první bitvu v Edenu ale ovládly Budějovice

Sešívaní ve třetím měření sil na vítězství proti jihočeskému Motoru nedosáhli. V domácím prostředí Edenu sice Slavia podala velmi bojovný výkon, černá tříminutovka v úvodu prostřední periody však utnula šance na lepší výsledek.

Basketbal 16.3.2017

Basketbalistky ZVVZ USK Praha si potřetí za sebou zahrají Final Four Evropské ligy.

S ruským týmem přitom prohrály první zápas o 23 bodů, domácí odvetu však zvládly a vynutily si třetí duel. V něm české mistryně nezlomilo ani třináctibodové vedení soupeře.

Fotbal 16.3.2017

Plzeň na Bohemians utrpěla výhru

Plzeň si může oddychnout. Vybojovala cenné tři body na půdě Bohemians. Sice se už v 9. minutě trefil Bakoš, jenže od té doby předváděl dobrý fotbal pouze Bohemians.

Hokej 14.3.2017

První čtvrtfinále pro Kometu, Sparta nezvládla konec utkání

Po pěti minutách vedli Sparťané 2:0. Ve druhé třetině se Moravanům podařilo snížit, ale i tak vedli svěřenci trenéra Kalouse šest minut před koncem o jeden gól. Pak ale během necelých dvou minut dvakrát inkasovali a po výhře 3:2 se vedení v sérii ujímá Kometa.

V prvním semifinále Motor nedal Slavii šanci

Jednoznačnou partii sehrál českobudějovický Motor v prvním semifinálovém utkání play off WSM ligy se Slavií Praha. Domácí byli po většinu zápasu jasně lepším týmem a zaslouženě se tak ujali vedení v sérii.

Fotbal 13.3.2017

Slavia zdolala Teplice

Teplice hrály se Slavií vyrovnanou partii a až do 87. minuty držely nerozhodný výsledek 1:1. Zápas rozhodl závěrečný tlak sešívaných a vlastní gól Davida Vaněčka, který padl tři minuty před koncem.

Boleslav porazila Spartu gólem Da Silvy

Mladá Boleslav dokázala pokořit trápící se Spartu a vyhrála 1:0, když jediný gól zápasu vstřelil v 68. minutě po rohovém kopu Douglas Da Silva.

Fotbal 12.3.2017

Zbrojovka nevyužila dlouhou přesilovku proti Bohemians

Zbrojovka si v utkání s Bohemians zaknihovala další domácí ztrátu. Po většinu utkání se sice hrálo jen na bránu hostí, ta ale zůstala nedobyta a bitva sousedů v tabulce tak skončila bezgólovou remízou.