Archiv článků - SPORT

Fotbal 19.3.2018

Bohemians doma přehrál Teplice

Oslabené Teplice nestačily v Praze na Bohemians. Před reprezentační přestávkou Skláři ve Vršovicích prohráli 0:2.

Fotbal 18.3.2018

Viktorka je na jaře stoprocentní, Votroky poslala domů s prázdnou

Tři zápasy, tři výhry, devět bodů! To je jarní forma Viktorie Žižkov. Nečekaný stoprocentní zisk svěřenců trenéra Pilného posunul tým v tabulce o notný kousek kupředu, a díky řadě neodehraných zápasů a neúplné tabulce dokonce do její první poloviny.

Dukla veze všechny body z Ostravy

V prvním poločase se dokázala prosadit pouze Dukla, která se zásluhou Patrika Brandnera dostala do vedení. Ve druhé půli se sice Ostrava snažila o srovnání, avšak namísto toho inkasovala podruhé. Kontaktní branku se jí nakonec povedlo vstřelit v 91. minutě, ale další přesný zásah se už Slezané nezmohli.

Hokej 18.3.2018

Karlovy Vary rozhodly proti Slavii 12 sekund před sirénou

Po skvělém začátku třetího semifinále sešívaní dlouho vedli díky brance Martina Kadlece. Energie marně dobývala domácí branku, až se jí díky šťastnému gólu přeci jen povedlo v poslední třetině srovnat. 12 sekund před koncem pak přišel šok – rozhodl Michal Plutnar a Energie vede v sérii už 3:0 na zápasy.

Fotbal 17.3.2018

Sparta v derby přišla o tříbrankový náskok

Letenský tým měl skvěle rozehrané derby pražských „S“, když nad Slavií vedla po prvním poločase o tři góly, ale nakonec utkání skončilo remízou 3:3.

Hokej 15.3.2018

Karlovy Vary jasně ovládly druhé semifinále nad Slavii

Jako první dokázali skórovat energetici, a to je dostalo do lepšího psychického rozpoložení, což se na ledě projevilo konstantním přísunem přesilových her. Ty se nakonec ukázaly jako klíčové.

Hokej 14.3.2018

Karlovy Vary ubojovaly výhru nad Slavii v prodloužení

Vstup do semifinálové série mezi Energií a Slavií byl opravdu divoký, již v první minutě Karlovarští skórovali. Převahu si s jistotou drželi a brzy ještě náskok navýšili, nicméně Slavia během fantastických čtyř minut v prostřední části třikrát skórovala a otočila zdánlivě prohraný zápas.

Atletika 7.3.2018

Jubilejní dvacátý ročník Sportisimo 1/2Maratonu Praha přivítá na startu vytrvaleckou špičku včetně etiopského rekordmana

Už za měsíc odstartuje 20. ročník pražského půlmaratonu a organizátoři pozvali na kulaté výročí závodu mimořádně silné pole. Na start se postaví šestice mužů s osobním rekordem pod hodinu včetně úřadujícího rekordmana závodu Atsedu Tsegaye.

Hokej 7.3.2018

Liberec jde v předkole proti Spartě do vedení

Dvakrát šli v úvodních 40 minutách do vedení Bílí Tygři, sparťané díky Petru Vránovi a Juraji Mikušovi v obou případech srovnali. Na řadu tak přišlo prodloužení, ve kterém Liberec po dvou minutách využil přesilovku a dostal se v sérii do vedení.

Ragby 5.3.2018

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Hokej 5.3.2018

Chomutov zakončil základní část výhrou nad Spartou

Piráti zakončili základní část Tipsport extraligy výhrou nad pražskou Spartou. Hostům již o nic nešlo, a tak do Chomutova přijeli s okleštěnou sestavu. Výhru Chomutova řídila čtvrtá lajna.

Fotbal 5.3.2018

Viktorka vykročila do jarní části FNL výhrou nad Olympií díky penaltě

V jediném utkání 17. kola zvítězila Viktorie Žižkov v malém pražském derby nad Olympií Praha po penaltě Podrazkého z druhé minuty zápasu 1:0. Hostům se po zlepšeném výkonu ve druhém poločase vyrovnat nepodařilo.

Zubři se proti Slavii snažili, ale sérii do Edenu přesto nevrátili

Přerov po urputném boji prohrál 1:3 a série i celá sezona pro něj tak končí. Nutno však podotknout, že výsledek 0:4 na vyhraná utkání je pro modrožluté vskutku velmi krutý.

Zbrojovka i v deseti hráčích sahala po výhře, nakonec z Letné veze bod

Letenský tým v druhém jarním domácím utkání nedokázal porazit Zbrojovku Brno. Hosté se dostali krátce po začátku druhého poločasu do vedení, poté vyrovnal Ondřej Zahustel, ale sparťané vítězný gól vstřelit nedokázali, i když hosté dohrávali bez vyloučeného Kryštůfka.

Hokej 1.3.2018

Sparta urvala proti Zlínu důležité body

Velmi důležitý zápas zvládla Sparta ve středu v O2 areně. I přes ztrátu dvoubrankového vedení nakonec v 56. minutě zajistil domácím vítězství Juraj Mikuš, a sparťané si tak připsali důležité tři body v boji o play off.

Atletika 28.2.2018

Atleti z SK Jeseniova triumfovali na halovém Mistrovství České republiky

O víkendu se v Ostravě uskutečnílo halové Mistrovství České republiky dorostenců a juniorů. SK Jeseinova na MČR celkově získala pět medailí, uu nejcennější získala Anička Málková, která zvítězila v běhu na 1500 m.

Hokej 28.2.2018

Slavia první zápas proti Přerovu vyhrála až v prodloužení

Urputný hokej, tvrdé zákroky a vynikající zákroky brankářů. Tyhle typické aspekty play off přinesl hned první čtvrtfinálový zápas mezi Slavií a Přerovem.

Hokej 27.2.2018

Olomouc vyhrála na Spartě v prodloužení

Sparťané na svém ledě přivítali Olomouc a i když v utkání dvakrát vedli díky brankám Jana Buchteleho a Richarda Jarůška, před více než šesti tisíci diváky nakonec mají jen bod za prohru 2:3 v prodloužení.

Fotbal 26.2.2018

Slavia ovládla vršovické derby

V prvním jarním utkání na domácím stadionu v Edenu přivítali sešívaní Bohemians 1905. Rozhodující trefu obstaral v nastavení prvního poločasu Josef Hušbauer.

Fotbal 19.2.2018

Stanciu a Kanga rozhodli zápas Sparty proti Liberci

Premiérové trefy zimních posil Nicolae Stanciua a Guélora Kangy přinesly úvodní jarní vítězství. Sparťané se prosadili v páté minutě díky rumunskému záložníkovi, výhru nad Libercem stvrdil Kanga v nastaveném čase z penalty.