Archiv článků - SPORT

Fotbal 10.4.2017

Sparta v přestřelce porazila Brno

V atraktivním zápase bylo k vidění pět gólů a nespočet šancí, sparťané nakonec berou všechny body za vítězství 3:2.

Fotbal 9.4.2017

Slavia vybojovala tři body v Karviné

V elektrizující atmosféře se z tří bodů radoval favorit, i když domácí byli opět blízko k tomu, aby druhého z aspirantů na titul obrali. Jenže Slavia má Murise Mešanoviče, který dvěma góly utkání rozhodl.

Záchranářská bitva v Ďolíčku dopadla lépe pro domácí

Důležitá záchranářská bitva v Ďolíčku skončila nejtěsnějším vítězným Bohemians. Naopak Vysočina prohloubila sestupové starosti a potvrdila, že se jí proti zelenobílým nedaří, vždyť jihlavské čekání na tříbodový zisk trvá už jedenáctým rokem.

Fotbal 5.4.2017

Boleslav obrala Duklu o všechny body

Skóre utkání otevřel v závěru prvního poločasu Lukáš Železník. Hned ve 49. minutě se ale Dukle podařilo vyrovnat. Jenže ani nerozhodný stav nevydržel na Julisce dlouho. Ani ne o deset minut později totiž Železník napálil Jakuba Podaného od nějž se míč odrazil nešťastně pro domácí do jejich sítě.

Fotbal 3.4.2017

Slavia se Spartou remizovala

Když se devět minut před koncem po Konatého přihrávce prosadil Kadlec, vypadalo to, že si tři body odveze Sparta. V 90. minutě ale dokázali sešívaní srovnat, když penaltu po faulu na Mingazova proměnil Milan Škoda.

Běh 2.4.2017

Čtyři světové rekordy v Praze

Praha se při Sportisimo 1/2Maratonu Praha dočkala čtyř světových rekordů. Sportisimo 1/2Maraton Praha ovládla v historickém maximu hvězda RunCzech Racing Teamu Joyciline Jepkosgei.

Běh 30.3.2017

Sportisimo 1/2Maraton Praha již v sobotu

Již v sobotu odstartuje od Rudolfina Sportisimo 1/2Maraton Praha, největší běžecký závod v České republice. Na trať, která běžcům nabídne pohledy na krásy historické Prahy, se vydá celkem 11 500 závodníků.

Sport 27.3.2017

Nevidomí lezci již posedmé změřili síly při závodech

V neděli proběhl již sedmý ročník závodů Nekoukej a lez O.K.! V lezeckém centru SmíchOFF soutěžili nevidomí v lezení na obtížnost na lezecké stěně.

Hokej 21.3.2017

Budějovičtí vyhráli nad Slavií a budou hrát baráž o extraligu

Jihočeši byli v sérii lepším týmem a vybojovali si postup do vytoužené baráže o extraligu. Slavie urvala jediné utkání, ale i tak jí patří velké uznání za to, jak se popasovala s nepříznivou situací, která ji v této sezoně potkala.

Fotbal 20.3.2017

Dukla v derby porazila Bohemians

Do Ďolíčku přijela v poslední zimní neděli pražská Dukla. Bohemka vedla od první minuty, nakonec však v derby nezvítězila.

Fotbal 19.3.2017

O výhře Žižkova nad Varnsdorfem rozhodl jediný gól

Viktoria se dočkala své první jarní výhry. Duel proti Varnsdorfu rozhodl jediný gól, který už v páté minutě vstřelil Jan Jelínek. Pro něj to tak byla premiérová trefa v dresu Viktorky.

Hokej 19.3.2017

Kometa Brno v nejkratším čase vyřadila Spartu

Poprvé ve čtvrtfinálové sérii sparťané nevstoupili do utkání vstřeleným gólem, naopak po dvou minutách inkasovali z hole Haščáka. Na to sice dokázal ještě zareagovat Pech, od stavu 1:1 se už ale trefovali jen hráči Komety a po výhře 4:1 postupují do semifinále.

Liberec obral lídra o bod, se Slavií remizoval

Slovan obral Slavii o bod, jinak se to říct nedá, protože Slavisté byli jednoznačně aktivnějším celkem a ve druhém poločase dominovali. Pražané si tak zkomplikovali boj o první příčku.

Slávisté nestačili na Budějovice potřetí v sérii, Motor má mečbol

Čtvrté semifinálové klání sledovalo 4000 diváků a vůbec poprvé v letošní sezoně bylo v Edenu vyprodáno. Sešívaní ale svým příznivcům příliš radosti neudělali. Hosté vyhráli o čtyři branky a vybojovali si tak pro zápas na jihu Čech mečbol.

Běh 18.3.2017

Světová rekordmanka do Prahy nepřijede. Sportisimo 1/2Maraton Praha i přesto představí vytrvaleckou špičku

Startovní pole Sportisimo 1/2Maratonu Praha bohužel v uplynulém týdnu přišlo o dvě velmi kvalitní běžkyně. Světová rekordmanka Peres Jepchirchir a Worknesh Degefa musely svůj start zrušit, obě ze zdravotních důvodů.

Fotbal 18.3.2017

Sparta se Zlínem bez branek

Sparťané si z domácího duelu se Zlínem odnášejí pouhý bod za bezbrankovou remízu. Rozhodující trefu nepřinesla ani více než čtvrthodinová početní převaha po vyloučení hostujícího Matejova.

Hokej 18.3.2017

Kometa porazila Spartu i napotřetí

Kometa opět srovnala zápas, ve kterém prohrávala a o vítězství rozhodla hned na začátku prodloužení. V sérii tak vede už 3:0 a jediná výhra ji dělí od semifinále.

Slávisté se rvali statečně, první bitvu v Edenu ale ovládly Budějovice

Sešívaní ve třetím měření sil na vítězství proti jihočeskému Motoru nedosáhli. V domácím prostředí Edenu sice Slavia podala velmi bojovný výkon, černá tříminutovka v úvodu prostřední periody však utnula šance na lepší výsledek.

Basketbal 16.3.2017

Basketbalistky ZVVZ USK Praha si potřetí za sebou zahrají Final Four Evropské ligy.

S ruským týmem přitom prohrály první zápas o 23 bodů, domácí odvetu však zvládly a vynutily si třetí duel. V něm české mistryně nezlomilo ani třináctibodové vedení soupeře.

Fotbal 16.3.2017

Plzeň na Bohemians utrpěla výhru

Plzeň si může oddychnout. Vybojovala cenné tři body na půdě Bohemians. Sice se už v 9. minutě trefil Bakoš, jenže od té doby předváděl dobrý fotbal pouze Bohemians.