Archiv článků - SPORT

Hokej 10.10.2017

Slavia zabrala a v Edenu konečně slaví výhru, odnesl to Přerov

Neúspěšná série je pokořena. Sešívaným se do zápasu s Přerovem doma příliš nedařilo, v souboji proti Zubrům však zabrali a po měsíčním půstu se na domácím ledě radovali z vítězství.

Fotbal 10.10.2017

Olympia přivezla z Frýdku všechny tři body

První branku dal už v deváté minutě po obrovské chybě obránce Marián Kovařík, do konce poločasu ale srovnal Georgios Katidis. Ve druhém poločase hosté pokračovali v tlaku, který zúročil v 89. minutě Marek Opluštil, když nekompromisní hlavičkou zajistil svému týmu tři body.

Fotbal 5.10.2017

Sparťanky vstoupily do Ligy mistryň skvěle

Fotbalistky Sparty vezou se Soluně fantastický výsledek. Řecký mistr PAOK inkasoval pět branek, hattrick nasázela Irena Martínková.

Hokej 5.10.2017

Série domácích proher Slavie trvá, Energie si odváží tři body

První dvě třetiny hosté vstřelili vždy o gól více než sešívaní a ve třetí části si výborně bruslící karlovarští hráči vítězství už pohlídali. Nasazení červenobílé střídačky na kvalitu soupeře nestačilo.

Hokej 4.10.2017

Pardubice překvapivě vyhrály se Saprtou

Dlouhá série výher Sparty nad Pardubicemi končí. V deseti posledních extraligových střetnutích nezískali Východočeši proti Spartě ani bod, tentokrát si ovšem z O2 areny odvezli hned tři.

Fotbal 1.10.2017

Dukla remizovala se Spartou

Na sedm zápasů natáhla Dukla neporazitelnost na domácím stadionu, když v derby remizovala s pražskou Spartou. V utkání měli více šancí ke skórování domácí, ale když ta největší skončila po Holendově střele pouze na tyči, došlo k konečné dělbě bodů po nerozhodném výsledku 0:0.

Fotbal 29.9.2017

Slavia remizovala v Astaně

Sešívaní do utkání Evropské ligy proti Astaně vstoupili skvěle a už po 18 minutách vedli, soupeř ale vyrovnal těsně před přestávkou a ve druhé půli už branka nepadla. Slavia tak bere do tabulky skupiny A další bod.

Hokej 27.9.2017

Kometa doma těsně porazila Spartu

Sparťané vstoupili do dohrávky 6. kola proti Kometě Brno lépe a zaslouženě šli do vedení. V poslední vteřině druhé třetiny ale soupeř dokázal srovnat a ve třetí třetině vyrovnaného a dramatického utkání nakonec přiklonil vítězství na svoji stranu.

Sport 25.9.2017

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Fotbal 25.9.2017

Výhru Sparty nad Teplicemi zařídil Václav Kadlec

Sparta zvládla domácí zápas s Teplicemi na jedničku a severočeského soupeře porazila 3:0. Významnou měrou se na vítězství podílel Václav Kadlec, který zaznamenal dva góly.

Hokej 25.9.2017

Po hrubých chybách v obraně prohrál Hradec se Spartou

Čtvrté vítězství v řadě hradečtí hokejisté nepřidali. Se Spartou podali bojovný výkon a na ledě ji místy dokonce přehrávali, ale srazily je velmi hrubé chyby v obraně.

Fotbal 24.9.2017

Zlín doma opět neprohrál, bod proti Slavii zajistil z penalty Vukadinovič

Domácí neporazitelnost Zlína v letošní sezoně trvá dál. Neukončila ji ani mistrovská Slavia, která sice od 76. minuty vedla, ale ševcům se povedlo utkání srovnat.

Jablonec veze tři body z Ďolíčku

Jablonec má první vítězství ze hřiště soupeře. O jednobrankové výhře ve vršovickém Ďolíčku rozhodl deset minut po změně stran útočník Martin Doležal.

Pardubice s přehledem porazily Žižkov

I když kapitán Jeřábek neproměnil pokutový kop, šli domácí do šaten za dvoubrankového vedení a po změně stran si tříbodový zisk pohlídali.

Dukla si z Olomouce veze porážku

Hanáci zápas zvládli bez potíží a připsali si další tři body. Pražský výběr mančaft trenéra Václava Jílka nepustil k ničemu a po dvou gólech Jakuba Plška a jednom Martina Sladkého bavil ochozy fotbalem.

Fotbal 18.9.2017

Slavia ve 288. derby porazila Spartu

Sešívaní přehráli Spartu v Edenu 2:0. V první půli ještě Škodovi nebyl uznán gól, když míč po jeho střele přešel brankovou čáru

Fotbal 16.9.2017

Dukla doma přehrála Baník

Dukla díky dvěma přesným trefám Jana Holendy udržela i v zápase proti ostravskému Baníku domácí neporazitelnost.

Ragby 15.9.2017

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Fotbal 11.9.2017

Rosa rozhodl o výhře Sparty nad Karvinou

Tenhle zápas patřil Tomáši Rosickému. V základní sestavě nastoupil po sedmnácti letech a v sedmnácté minutě vstřelil gól, kterým nasměroval svůj tým k výhře 2:0 nad Karvinou.

Jachting 28.8.2017

Praha 7 umístila do veřejného prostoru dva pingpongové stoly

Stoly jsou již nyní k dispozici v parku v Tusarově ulici a na zahradě Klubu AVU. Vedení radnice tím vychází vstříc lidem, kteří si pingpongové stoly přáli. Zahrát si zde mohou zdarma, včetně zapůjčení vybavení.