Archiv článků - SPORT

Fotbal 18.3.2019

Utkání mezi Bohemians a Opavou gól nepřinesl

První poločas byl vyrovnaný, oba týmy v něm zahrozily jen po standardních situacích. Po změně stran začali klokani aktivněji, ovšem dobrou střelu Vaníčka dokázal vyrazit brankář Fendrich. Hosté postupem času hru zase vyrovnali a závěr navíc dohrávali v početní výhodě.

Běh 18.3.2019

RunCzech hlásí účast elitních běžců na Sportisimo 1/2Maratonu Praha 2019

21. ročníku Sportisimo 1/2Maratonu Praha, závodu ověnčeného zlatou známkou Mezinárodní atletické federace, se zúčastní velmi silné pole profesionálních běžců.

Slavia v Příbrami navýšila náskok na čele

Slávisté zvítězili na hřišti Příbrami 2:0 a navýšili náskok na čele tabulky před druhou Plzní už na devět bodů. O góly se postarali Peter Olayinka a Josef Hušbauer.

Z výhry se raduje Ústí, ofenzívní trápení Viktorie nechává tým stále na dně tabulky

V bodových plánech domácích byl určitě jiný výsledek, než se pod vysílačem zrodil. Stačila jediná povedená akce Ústí a bylo po plánech.

Fotbal 15.3.2019

Fantastický výkon posunul Slavii do čtvrtfinále EL

Vyprodaný stadion byl svědky zápasu, který se jistě zapíše do historie. Slávisté v prodloužení otočili nepříznivý stav a postupují po výhře 4:3 do čtvrtfinále Europa League UEFA.

Hokej 15.3.2019

Sparta proti Vítkovicím snížila stav série

Sparťané zvládli třetí duel předkola Generali play off proti Vítkovicím a po vítězství 4:3 snižují stav série na 1:2!.

Hokej 13.3.2019

Druhou bitvu rozhodl dvěma góly Květoň

Druhý den, stejný výsledek a druhá výhra na konto Vítkovic. Ostravané naplno využili potenciál domácího prostředí a vedou po dvou zápasech nad Spartou v sérii na tři výhry 2:0.

Fotbal 11.3.2019

Zbrojovka v domácí premiéře smetla Žižkov

Zbrojováci hostili v domácí premiéře Žižkov a od prvního momentu kráčeli razantně za vítězstvím. Soupeři nakonec nastříleli šest branek, trefilo se šest různých střelců.

Fotbal 10.3.2019

Další drtivá výhra Slavie. Obětí tentokrát Baník

Slavia díky brankám Škody, Masopusta, Frydrycha a van Burena porazili doma Baník Ostrava 4:0 a navýšili svůj náskok na čele tabulky na šest bodů.

Sparta deklasovala Plzeň

Dlouho očekávaný šlágr FORTUNA:LIGY byl jasně v režii Sparty, která porazila bezzubou Plzeň jasně a zaslouženě 4:0.

Zlín slaví první jarní domácí výhru, Duklu porazil 2:1

Průběh utkání ve Zlíně nasvědčoval, že by se Dukla mohla konečně posunout z posledního místa, zápas však v závěru ztratila a prohrála 1:2.

Bohemians jasně vyhrála v Karviné

Karvinští doma nestačili na pražské Bohemians a prohráli o tři góly. Všechny trefy zaznamenali hosté v první půli.

Fotbal 8.3.2019

Slavia veze ze Sevelly remízu

I přes smolný start a rychle obdrženou branku se podařilo slávistům v Seville vyválčit cennou remízu 2:2. O osudu osmifinále se tak rozhodne za týden před vyprodaným Sinobo Stadium.

Hokej 2.3.2019

Sparta v nájezdech zdolala Karlovy Vary

Byl to tuhý zápas, který nakonec dovedla do vítězného konce Sparta. Ta si po zásluze došla pro druhý bod v samostatných nájezdech, kde prolomil střelecké trápení Roberts Bukarts.

Sport 26.2.2019

Primátor ocenil medailemi nejlepší hendikepované sportovce

Český svaz tělesně postižených sportovců za podpory hlavního města Prahy ocenil desítku nejhodnotnějších výkonů roku 2018.

Fotbal 18.2.2019

Plzeň doma porazila Slavii a stáhla manko na tři body

V útoku Plzně nastoupil Tomáš Chorý, který trenérovi tuto důvěru ještě před pauzou splatil vedoucí brankou. Slávisté pak dostali viktoriány zejména ve druhé půli pod tlak, Plzeňští se ale ubránili a navíc dokázali před koncem ještě jednou udeřit.

Fotbal 15.2.2019

První zápas Slavie s Genkem gól nepřinesl

Slavia se po jedenácti letech vrátila do jarní části Evropských pohárů, v duelu s Genkem se ani jeden z týmů gólově neprosadil.

Hokej 12.2.2019

Hattrick Jarůška Spartě proti Plzni nestačil

Sparta se utkala s Plzní podruhé v osmi dnech, tentokrát v rámci dohrávky 16. kola. A podruhé se radovali Západočeši.

Fotbal 11.2.2019

Sparta porazila Bohemians penaltou v nastavení

Pořádné drama bylo k vidění v Generali Areně v prvním ligovém zápase Sparty v jarní částí ligy. Utkání proti Bohemians rozhodl až v nastaveném čase Martin Frýdek.

Hokej 27.1.2019

Slavia doma porazila Kadaň

Hned od začátku měli Pražané zápas ve svých rukou, jenže hosté v poslední třetině utkání dvěma góly pořádně zdramatizovali. Červenobílí však kadaňský nápor ubránili a zisk tří bodů si pak pojistili dvěma slepenými góly v posledních minutách.