MAGAZÍN / Gastronomie

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
20.11.2018

Zažijte Afriku uprostřed Prahy

PRAHA

Praha zažije velkou exotickou jízdu! Česko-ugandský food projekt Virunga.cz totiž přiveze to nejlepší ovoce z afrických políček, zahrádek a sadů. Přímo od drobných farmářů, tak jak to má být. Bez chemie, všechno zaručeně přírodní. Přijďte ochutnat to, co v místních supermarketech rozhodně nenajdete. Potěšení pro všechny smysly zaručeno.

A z čeho všeho vaše chuťové buňky zajásají? Z čerstvého ovoce z Afriky a Asie. Chybět nebudou dokonalá máslová avokáda, slaďoučká manga, obří jackfruity, spousta druhů banánů, voňavé papáji, smradlavé duriany nebo elegantní dračí ovoce. A spooousta dalšího, co se vám sem teď nevejde.

Nebude chybět sušené ovoce, banány, ananas, papája a další, všechno bez přidaných cukrů. Ochutnáte také kávu, oříšky, čokoládu i čerstvé kakaové boby.

Představí se také unikátní street food. A sice grilované banány, ananas, guacamole, smoothie a lisovaná cukrová třtina. Budete si připadat jako v Africe.

Akce se uskuteční v neděli 25. listopadu na Novoměstské radnici. Začne v 10 hodin dopoledne a skončí v 18 hodin. Vstup mají všichni zdarma.


Kdo je Virunga.cz
Virunga.cz je česko-ugandský food projekt, který dováží tu nejčerstvější zemědělskou produkci, letecky, ze srdce Afriky. Podporuje ugandské lokální farmáře a pěstitele. Vykupuje za férové ceny a těší česká srdce tím nejupřímnějším ovocem na světě.

Autor / zdroj: nrpraha.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Praha 4 nadále prosazuje nulovou toleranci hazardu

Praha 4 bude bez heren, kasin a hazardních automatů. Toto rozhodnutí schválila jednomyslně Rada městské části Praha 4 při projednávání obecně závazné

Post

V Praze 5 začne bruslařská sezona den před Štědrým dnem

Přijďte v neděli 23. prosince v 10:00 na kluziště, které je stejně jako loni na rohu nám. 14. října a Preslovy ulice v Praze 5. Těšit se můžete nejen

Post

Rekonstrukce slavného návratu T. G. Masaryka z exilu vlakem

České dráhy ve spolupráci s Českosloslovenskou obcí legionářskou a Národním technickým muzeem připravily jedinečnou rekonstrukci příjezdu prvního česk

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA