MAGAZÍN / Gastronomie

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
20.11.2018

Zažijte Afriku uprostřed Prahy

PRAHA

Praha zažije velkou exotickou jízdu! Česko-ugandský food projekt Virunga.cz totiž přiveze to nejlepší ovoce z afrických políček, zahrádek a sadů. Přímo od drobných farmářů, tak jak to má být. Bez chemie, všechno zaručeně přírodní. Přijďte ochutnat to, co v místních supermarketech rozhodně nenajdete. Potěšení pro všechny smysly zaručeno.

A z čeho všeho vaše chuťové buňky zajásají? Z čerstvého ovoce z Afriky a Asie. Chybět nebudou dokonalá máslová avokáda, slaďoučká manga, obří jackfruity, spousta druhů banánů, voňavé papáji, smradlavé duriany nebo elegantní dračí ovoce. A spooousta dalšího, co se vám sem teď nevejde.

Nebude chybět sušené ovoce, banány, ananas, papája a další, všechno bez přidaných cukrů. Ochutnáte také kávu, oříšky, čokoládu i čerstvé kakaové boby.

Představí se také unikátní street food. A sice grilované banány, ananas, guacamole, smoothie a lisovaná cukrová třtina. Budete si připadat jako v Africe.

Akce se uskuteční v neděli 25. listopadu na Novoměstské radnici. Začne v 10 hodin dopoledne a skončí v 18 hodin. Vstup mají všichni zdarma.


Kdo je Virunga.cz
Virunga.cz je česko-ugandský food projekt, který dováží tu nejčerstvější zemědělskou produkci, letecky, ze srdce Afriky. Podporuje ugandské lokální farmáře a pěstitele. Vykupuje za férové ceny a těší česká srdce tím nejupřímnějším ovocem na světě.

Autor / zdroj: nrpraha.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA