MAGAZÍN / Zajímavosti

Popis:
14.6.2016

Piloti společnosti easyJet budou během letu informovat cestující o výsledcích Eura 2016

Společnost easyJet bude průběžně informovat cestující o aktuálních skóre hlavních zápasů Eura 2016, a to přímo za letu. easyJet zajistí, že cestující a posádka nezůstanou mimo dění. Za letu bude posádka přijímat nejčerstvější výsledky přímo z řídícího střediska na letišti Luton.

Společnost easyJet zaznamenala nárůst fotbalových fanoušků, kteří se přepravují na zápasy v rámci Mistrovství Evropy. Jen ze Spojeného království do Francie nabízí společnost od 10. června do 10. července přes čtvrt milionu letenek.

Skóre budou odesílána přes digitální datový okruh Aircraft Communications Addressing and Reporting System (ACARS) - což je jediný možný způsob komunikace s letadly easyJet ve výšce 11 tis. kilometrů. Výsledky pak posádka oznámí těm cestujícím, kteří si je přejí znát. Pro ty, kteří budou chtít vše dohnat až po příletu a nebudou chtít znát aktuální skóre, bude před každým oznámením připravené upozornění.

"Fotbaloví fanoušci napříč Evropou právě chystají poslední cestovní přípravy a ať už míří do Francie nebo kamkoliv jinam v rámci dopravní sítě společnosti easyJet, my zajistíme, že budou mít informace o aktuálním dění," řekl Will Facey, vedoucí síťového provozu společnosti easyJet.

Těm, kteří už v zahraničí jsou, umožní hotely z nabídky easyJet holidays zápasy sledovat, aby nepřišli o postup svého týmu.

Na základě zkušeností z předchozích let se easyJet holidays připravuje také na zvýšenou poptávku po hotspotech, která následuje vždy několik hodin po vyřazení týmů ze soutěže, když spolu fanoušci chtějí komunikovat. První náznaky ukazují, že tato potřeba bude nejsilnější ve Francii, která je hostující zemí letošního Eura.

Autor / zdroj: -cra-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA