MAGAZÍN / Zajímavosti

Popis:
18.1.2016

12. ročník amatérské burzy minerálů

PRAHA

V sobotu 23.1.2015 proběhne již 12. ročník amatérské burzy minerálů v Praze. Burza se bude konat od 9:00 do 15:00 hodin v Základní škole Brigádníků, na adrese Brigádníků 510/14, Praha 10 - Strašnice (3 minuty od stanice tramvaje Zborov).

V loňském roce se této burzy zúčastnilo přes 130 vystavovatelů, amatérských sběratelů z celé republiky i ze zahraničí a tím se tato burza zařadila mezi největší u nás.

Budete se zde moci setkat s krystalovanými i leštěnými ukázkami našich i zahraničních, známých i neobvyklých a méně známých minerálů, a případně je i zakoupit za velmi příznivé ceny. Vystavovatelé se s vámi rádi podělí o zážitky z mineralogických výprav nebo vám pomohou určit vámi donesené ukázky.

Inspirující může být návštěva burzy pro vaše děti – mnohý ze sběratelů začínal se svým celoživotním koníčkem na podobné akci.

Podrobnosti na získáte na webu www.mineralog.cz/burzy/

Autor / zdroj: RNDr. Jiří Čížek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA