MAGAZÍN / Zajímavosti

7.9.2015

Lázně Rajecké Teplice ubytovaly ukrajinskou fotbalovou reprezentaci

Nejluxusnější hotel v Lázních Rajecké Teplice, a. s., Aphrodite Palace **** se stal oblíbeným místem pobytu zahraničních fotbalových reprezentací při jejich mezistátních zápasech v Žilině. Po makedonské reprezentaci, která zde bydlela v červnu tohoto roku a španělské před rokem, se v Rajeckých Teplicích nejnověji v neděli 6. září ubytoval i ukrajinský fotbalový reprezentační tým. V úterý, 8. 9. 2015, ho čeká kvalifikační zápas C-skupiny EURO 2016 proti Slovensku v Žilině o 20.45 hod.

Viceprezident SLK (Slovenské liečebné kúpele) Rajecké Teplice Zdenko Miškolci k tomu říká: "Po Španělech a Makedoncích jsme přivítali i ukrajinskou fotbalovou reprezentaci. Jsou u nás od neděle 6. 9. do středy 9. 9. V našem nejluxusnějším hotelu Aphrodite Palace **** si Ukrajinci rezervovali pokoje superior a de luxe v nové části hotelu. Samotný hotel Aphrodite Palace není uzavřený, ale ukrajinská delegace požadovala ubytovat hráče na jiné patro a realizační tým také na jiné patro. Celkem k nám přišlo 37 osob. Na klidnou přípravu mají u nás vytvořeno potřebné zázemí. Dostali požadovaný meeting room na taktickou přípravu, masážní místnost, technickou místnost na zavazadla. V restauraci mají vytvořen separé prostor a poslali si požadavek na počty stolů a osob u jednotlivých stolů. Celý jídelníček připravil lékař ukrajinského týmu, konzumace alkoholu je přísně zakázána. V jídelním lístku je převážně vařená strava (polévky, brambory, rýže, těstoviny, zelenina), kuřecí a krůtí maso, ryby, čerstvé zeleninové saláty, čerstvé ovoce, na snídani více druhů šunky, sýry, ale i jogurty jedné značky, máslo, med, džemy, tři druhy čaje (ovocný, černý, zelený) a pod. Omáčky nemohou být majonézové a jako dezerty požadují piškotové moučníky bez krémové náplně."

Na večeři po zápase si dopřejí Ukrajinci i zmrzlinu. Jejich pitný režim tvoří voda a ovocné šťávy. Na každý pokoj požadovali perlivou i neperlivou vodu a čerstvé ovoce. "Trénují na hřišti v nedalekém Rajci, které využily i Makedonci a zajímavostí je, že na každý trénink požadovali 20 kg ledu. Měli i speciální požadavek - pro hlavního trenéra a jednoho hráče připravit černý Mercedes třídy E, který je odveze na předzápasovou tiskovou konferenci. Každý den ve večerních hodinách po trénincích mají zájem využívat bazén. Pro tento účel jsme jim vyčlenili rodinný bralový bazén s vodopádem, ostatní bazény fungují v normálním provozu. Takže i hosté využívající bazény mají příležitost sledovat ukrajinské fotbalisty při regeneraci," konstatuje Z. Miškolci.

Ukrajinci mají k dispozici stejný luxus jako ostatní koupelní hosté. Balneologické středisko vybavené nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji nabízí celou řadu procedur léčebného, relaxačního a zkrášlovacího charakteru: vodoléčbu, klasické masáže, skotské střiky, oxygenoterapii, uhličitou koupel, manikúru a pedikúru. Všechny služby jsou poskytovány pod jednou střechou - balneoprocedury v nadstandardních podmínkách, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu Aphrodite, k dispozici je špičková restaurace s kvalitní nabídkou jídel, stylová kavárna a nechybí i doplňkové služby.

Lázně Rajecké Teplice a jejich zařízení SPA APHRODITE jsou perlou regionu. Největší chloubou lázní je luxusní čtyřhvězdičkový lázeňský hotel APHRODITE PALACE, který byl otevřen v červnu minulého roku. Tento luxusní hotel má vlastní kulinářskou restauraci a je situován v centru lázeňského městečka. Spojený je přemostěním přímo s lázeňským domem v antickém stylu APHRODITE, ve kterém absolvují hosté všechny procedury. Hotel vznikl komplexní přestavbou bývalého hotelu Velká Fatra, která trvala dva roky. Hotelu dominuje velkolepá stylová lobby a restaurace zdobená mramorem, onyxem a 24-karátovým zlatem. APHRODITE PALACE má vynikající centrální umístění a nabízí spolu 111 pokojů, z toho 6 suitů s rozlohou 40 m2 a 3 Suite de Luxe o rozloze 75 m2 a panoramatickým výhledem. S lázeňským domem APHRODITE hotel spojuje prosklené přemostění, díky kterému projdou hosté "suchou nohou" přímo k vodnímu a saunovému světu, nebo špičkově vybavenému centru krásy Beauty Aphrodite.

Lázně Rajecké Teplice patří k nejoblíbenějším lázním pro samoplátce. Rajecko-teplická termální léčivá voda má certifikované léčebné účinky. Poskytují také široký rozsah wellness služeb, víkendových wellness pobytů a lázeňské léčby. V Rajeckých Teplicích se léčí pohybové, nervové, dýchací choroby (astma) a nemoci z povolání.

Více informací získáte je na tel.: +421 41 5494 256-7,nebo na www.spa.sk.

Autor / zdroj: PR

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA