MAGAZÍN / Celebrity

Popis:
19.8.2016

Monika Bagárová a Albert Černý si vyzkouší netradiční roli módních stylistů

PRAHA

Zpěvačka Monika Bagárová a Albert Černý, frontman hudební skupiny Lake Malawi, patří mezi největší talenty české pop music. Mezi 22. a 31. srpnem se ale v rámci hudebně-módní akce Unexpected Concert představí také v netradiční roli stylistů.

O tom, jak v nové úloze obstojí, se na vlastní oči přesvědčí návštěvníci webových stránek a facebookového profilu Centra Chodov. Během závěrečné desítky srpnových dnů bude na Facebooku centra totiž zveřejněno 10 outfitů, jež Monika s Albertem vytvoří. Všichni milovníci trendů mohou soutěžit o jejich 10 modelů, i další atraktivní ceny, do 31. srpna. Program ve znamení hudby, módy a skvělé zábavy završí společný koncert Moniky Bagárové a Lake Malawi, který se v Centru Chodov uskuteční ve středu 31. srpna od 16 hodin.

Monika Bagárová a Albert Černý přijali výzvu Centra Chodov a ze sortimentu jeho značek sestavili celkem 10 originálních dámských, pánských a dětských outfitů. Výsledky svého snažení v roli módních stylistů předvedou pod hlavičkou hudebně-módní akce Unexpected Concert na webových stránkách a Facebooku Centra Chodov v průběhu posledních 10 dnů letních prázdnin. Návštěvníci profilu mohou od 22. do 31. srpna outfity prohlížet, hodnotit a sdílet, anebo si o ně dokonce i zasoutěžit. „Každý den budeme na našem Facebooku zveřejňovat jeden outfit a soutěžní otázku. Fanoušci stránky budou mít například za úkol k fotografii modelu napsat, jaký kousek by do něj doplnili. Monika s Albertem pak vyberou z komentářů ty nejlepší odpovědi, jejichž autoři budou odměněni přímo outfity navrženými hvězdami pop music. Stylové ceny ale čekají i na desítky dalších, kteří se do soutěže zapojí a dorazí na koncert,“ popisuje Petra Valentová, marketingová manažerka Centra Chodov.

Závěrečná show Unexpected Concert je připravena na poslední den letních prázdnin, středu 31. srpna od 16 hodin. Monika Bagárová a Albert Černý se skupinou Lake Malawi se představí během společného koncertu na Čtvercovém náměstí Centra Chodov, chybět nebude ani komentovaná ukázka jejich deseti autorských outfitů. Nachystáno je také další hudební překvapení.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz.

Autor / zdroj: Kateřina Gazdíková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

Post

Poslední premiéra sezony Městských divadel pražských. Romeo a Julie v ABC

Premiérou jedné z nejslavnějších tragédií o lásce uzavřou Městská divadla pražská svoji první sezonu pod novým vedením. Romea a Julii v režii umělecké

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA