MAGAZÍN / Celebrity

Popis:
16.11.2015

Kontroverzní téma kalendáře české celebrity láká

Listopad a prosinec je doba focení a křtů kalendářů na přicházející nový rok. Jeden takový se rozhodla nafotit i česká firma VDN promo, která zvolila poněkud kontroverzní téma. Kdo by čekal krásná těla celebrit, bude zklamán. Místo bikin a šatiček vyrazili celebrity do ulic, a fotí se například s uprchlíky.

Kalendář se začal fotit začátkem měsíce listopadu a účast přijaly špičky českého showbusinessu. První záblesk z fotoaparátu pro kalendář oslnil Lucii Křížkovou, bývalou českou miss a nynější moderátorku pořadu Sama doma. Lucie v Plzni pomáhala bezdomovcům, z čehož vznikl perfektní snímek pro připravovaný kalendář. Doprovodit na focení ji přišel i manžel, jachtař David Křížek se synem Davídkem.

Pozvání přijala i moderátorská, manželská dvojice Zorka Hejdová a Míra Hejda. Jednou z největších hvězd kalendáře bude rozhodně hvězda televize Nova, Lucie Borhyová. Ta pózovala na Smíchovském nádraží s mužem, který přišel o nohu.

Na stejném místě jste mohli potkat i letošní miss, Nikol Švantnerovou, která se vyfotila po boku uprchlíků, či modelku Julii Zugarovou, kterou obklopovaly děti z dětského domova. "Téma uprchlíci je aktuální, vím o něm, mrzí mě jak to je, a samozřejmě jsem pro jakoukoli pomoc a opatření. Mělo by se radikálně něco udělat v jiných zemích, aby dále nemuseli utíkat," řekla svůj názor na tuto problematiku Nikol Švantnerová.

Velkým překvapením je účast jednoho z nejznámějších českých fotbalistů, Milana Baroše. "Rád podpořím dobrou věc," řekl stručně, ale jasně snad nikdy nestárnoucí Milan Baroš, který v současné době obléká dres Mladé Boleslavi, a jen málokdo by řekl, že od dob co oslavil třicetiny, uteklo již pár let.

Kalendář bude sloužit pouze pro propagační účely, a jednotlivé fotografie z něj se budou dražit přímo při křtu kalendáře. Výtěžek z dražby, která proběhne v polovině měsíce prosince, půjde nadaci Kapka Naděje. Za snímky stojí fotograf z Plzně, Ivan Štefko, který spolupracoval například i s projektem Miss České republiky.

Autor / zdroj: Vítek Rosenbaum

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA