MAGAZÍN / Celebrity

Popis: Souboj nevěst Den a Noc.
Souboj nevěst Den a Noc.
28.9.2015

Česká Miss 2013 Kratochvílová zkouší černé svatební šaty

Informace, že se nejkrásnější dívka roku 2013 a také moderátorka hlavních zpráv Gabriela Kratochvílová bude již brzy vdávat, je již každému známa. Málo kdo by si ale tipnul, že na sebe oblékne šaty černé jako noc.

Nikoli však na svou vlastní svatbu, ale jako nová patronka již pátého ročníku soutěže Souboj nevěst, tentokrát s podtitulem Den & Noc. Roli druhé patronky přijala herečka Ivana Jirešová.

Svůj velký svatební den plánujeme dopředu několik měsíců či dokonce let a sníme o něm od dětství. Zaznamenat všechny aktuální trendy, nezapomenout ani na ten nejmenší detail a zároveň se skvěle pobavit, je teď o hodně lehčí. Stačí se přihlásit do již pátého ročníku originální české soutěže Souboj nevěst: Den & Noc.

„Letošní jubilejní ročník je zajímavý tím, že vítězná nevěsta na sobě bude mít krásné šaty od návrhářky Alice Abraham. Další zajímavostí a novinkou je to, že plánujeme pro budoucí nevěsty také soustředění v teplých krajích. Máme nabídky z Dubaje i z Egypta. Zatím je to celé v jednání, ale rádi bychom finalistkám tímto způsobem připravili takovou exotickou rozlučku se svobodou“, uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.

Nastávající manželky se mezi sebou poperou o jedinečné výhry jako například sva-tební cesta, svatební šaty na míru od návrhářky Alice Abraham, kosmetiku, výbavu domácnosti a spoustu dalšího. „Naneštěstí jsem poměrně tvrdohlavá a mám ráda vše ve svých rukou, a tak svoji svatbu plánuji zvládnout sama. Jsem tolik nadšená a mám spoustu nápadu, a tak věřím, že s pomocí partnera a také mé sestry, která má v tomto směru více zkušeností, vše zvládnu. Ale musím uznat, že se strašně tě-ším na tipy, které díky této soutěži získám a také samozřejmě na mé kolegyně ne-věsty,“ usmívala se Gabriela Kratochvílová.

Nový ročník soutěže odstartoval v rámci výstavy Prague Bridal Show a budoucí ne-věsty se můžou přihlásit buď na jednotlivých castinzích nebo na webových stránkách soubojnevest.cz. A co přeje svým budoucím svěřenkyním Ivana Jirešová? „Třikrát měř, jednou řež, při výběru ženicha! Klidnou a pohodovou svatbu a vstřícnou, tole-rantní tchyni! Která z Vás vystoupí ze stínu tmavé noci a stane se tou NEJ nevěstou?"

Více informací o soutěži se dozvíte na www.soubojnevest.cz a v časopise Tvoje svatba.

Autor / zdroj: Hana Penčáková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA