MAGAZÍN / Celebrity

Popis: Souboj nevěst Den a Noc.
Souboj nevěst Den a Noc.
28.9.2015

Česká Miss 2013 Kratochvílová zkouší černé svatební šaty

Informace, že se nejkrásnější dívka roku 2013 a také moderátorka hlavních zpráv Gabriela Kratochvílová bude již brzy vdávat, je již každému známa. Málo kdo by si ale tipnul, že na sebe oblékne šaty černé jako noc.

Nikoli však na svou vlastní svatbu, ale jako nová patronka již pátého ročníku soutěže Souboj nevěst, tentokrát s podtitulem Den & Noc. Roli druhé patronky přijala herečka Ivana Jirešová.

Svůj velký svatební den plánujeme dopředu několik měsíců či dokonce let a sníme o něm od dětství. Zaznamenat všechny aktuální trendy, nezapomenout ani na ten nejmenší detail a zároveň se skvěle pobavit, je teď o hodně lehčí. Stačí se přihlásit do již pátého ročníku originální české soutěže Souboj nevěst: Den & Noc.

„Letošní jubilejní ročník je zajímavý tím, že vítězná nevěsta na sobě bude mít krásné šaty od návrhářky Alice Abraham. Další zajímavostí a novinkou je to, že plánujeme pro budoucí nevěsty také soustředění v teplých krajích. Máme nabídky z Dubaje i z Egypta. Zatím je to celé v jednání, ale rádi bychom finalistkám tímto způsobem připravili takovou exotickou rozlučku se svobodou“, uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.

Nastávající manželky se mezi sebou poperou o jedinečné výhry jako například sva-tební cesta, svatební šaty na míru od návrhářky Alice Abraham, kosmetiku, výbavu domácnosti a spoustu dalšího. „Naneštěstí jsem poměrně tvrdohlavá a mám ráda vše ve svých rukou, a tak svoji svatbu plánuji zvládnout sama. Jsem tolik nadšená a mám spoustu nápadu, a tak věřím, že s pomocí partnera a také mé sestry, která má v tomto směru více zkušeností, vše zvládnu. Ale musím uznat, že se strašně tě-ším na tipy, které díky této soutěži získám a také samozřejmě na mé kolegyně ne-věsty,“ usmívala se Gabriela Kratochvílová.

Nový ročník soutěže odstartoval v rámci výstavy Prague Bridal Show a budoucí ne-věsty se můžou přihlásit buď na jednotlivých castinzích nebo na webových stránkách soubojnevest.cz. A co přeje svým budoucím svěřenkyním Ivana Jirešová? „Třikrát měř, jednou řež, při výběru ženicha! Klidnou a pohodovou svatbu a vstřícnou, tole-rantní tchyni! Která z Vás vystoupí ze stínu tmavé noci a stane se tou NEJ nevěstou?"

Více informací o soutěži se dozvíte na www.soubojnevest.cz a v časopise Tvoje svatba.

Autor / zdroj: Hana Penčáková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Collegium 1704 zahajuje sezónu Händelovým Resurrezione

Do nové sezóny 2019/20 vstupuje orchestr Collegium 1704 uvedením slavného oratoria na biblický námět La Resurrezione (Vzkříšení) z raného období tvorb

Post

Hlavní město částečně zpřístupnilo prostor u Stalinova pomníku

Pražský magistrát po zjištění výsledků dílčích testů částečně zpřístupnil prostory u Stalinova pomníku. Vzhledem k bezpečnosti ho nechá nadále monitor

Post

Další Stylový večer ve Velkém sále Novoměstské radnice

"Božský Amadé a il Divino Boemo" je název dalšího koncertu z cyklu Stylových večerů, který propojí kompoziční odkaz dvou velkých klasiků

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA