MAGAZÍN / Celebrity

3.1.2013

Pepa Vojtek je po operaci. Víme, co se mu stalo.

Rocker Pepa Vojtek (47), frontmen skupiny Kabát, byl dnes na operaci. Zpěvák podstoupil zákrok, při němž mu byl operován meniskus.

Problémy s kolenem má Vojtek už od května, když se zranil při fingovaném pádu. “Stalo se to při muzikálu Hamlet, kde mám v roli padat ze schodů,“ prozradil zpěvák. Pepa se také přiznal, že na operaci se odhodlal až poté, co mu lékaři vážně pohrozili.

Podle informací našeho webu k zákroku došlo dnes dopoledne v jedné z pražských nemocnic, a zpěvák doufá, že se ještě dnes vrátí domů.

Pepa prožil před operací klidné svátky. Byl doma se ženou Jovankou (33), která s ním účinkuje jako tanečnice v mnoha muzikálech, a se synem Adámkem. "My budeme Vánoce trávit v rodinném kruhu a to samozřejmě se vším, co k tomu patří. Nebude chybět ryba, salát, cukroví a hlavně pohádky,“ prozradila pro portál Prásk.tv Jovanka.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA