MAGAZÍN / Celebrity

2.1.2013

Victoria Beckham přijede do Prahy

Zpěvačka a návrhářka Victoria Beckham (38) zavítá na jaře do české metropole, aby uvedla svou značku módního oblečení. A nejspíše ji doprovodí i její sexy manžel David.

Světová módní ikona přijala pozvání od české podnikatelky a majitelky několika luxusních butiků v Pařížské ulici Tamary Kotvalové. Ta právě v jednom ze svých obchodů bude nabízet značku Victorie Beckham.

"Je mi sympatické, že Victoria si značku vybudovala takřka z ničeho a postupně ji vylepšovala až k dnešní dokonalosti. A neměla to lehké, na počátku musela čelit tvrdé kritice," prozradila Blesku Kotvalová.

S největší pravděpodobností dorazí v březnu Victoria i se svým manželem, který ji na cestách často doprovází. Navíc by to bylo poprvé, kdy by oficiálně hvězdný pár do Prahy zavítal.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Praha obnovuje meze a remízky. Končí s pěstováním monokultur na svých polích

Jedním z nástrojů, jak bojovat proti klimatickým změnám, výkyvům počasí a suchu, je bránění nadměrné erozi půdy. Praha proto na svých polích zakládá n

Post

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA