MAGAZÍN / Celebrity

2.1.2013

Victoria Beckham přijede do Prahy

Zpěvačka a návrhářka Victoria Beckham (38) zavítá na jaře do české metropole, aby uvedla svou značku módního oblečení. A nejspíše ji doprovodí i její sexy manžel David.

Světová módní ikona přijala pozvání od české podnikatelky a majitelky několika luxusních butiků v Pařížské ulici Tamary Kotvalové. Ta právě v jednom ze svých obchodů bude nabízet značku Victorie Beckham.

"Je mi sympatické, že Victoria si značku vybudovala takřka z ničeho a postupně ji vylepšovala až k dnešní dokonalosti. A neměla to lehké, na počátku musela čelit tvrdé kritice," prozradila Blesku Kotvalová.

S největší pravděpodobností dorazí v březnu Victoria i se svým manželem, který ji na cestách často doprovází. Navíc by to bylo poprvé, kdy by oficiálně hvězdný pár do Prahy zavítal.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

Post

Poslední premiéra sezony Městských divadel pražských. Romeo a Julie v ABC

Premiérou jedné z nejslavnějších tragédií o lásce uzavřou Městská divadla pražská svoji první sezonu pod novým vedením. Romea a Julii v režii umělecké

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA