MAGAZÍN / Celebrity

2.1.2013

Dara a Rytmus: Proč se zbavují luxusního oblečení?

Zpěvačka Dara Rolins (40) a její partner Patrik Vrbovský (35) alias Rytmus odhalili část soukromí a vydražili své luxusní oblečení.

Oblečení a módní doplňky, které už nepotřebují, dali partneři do dražby, aby tak pomohli pětiměsíční Sašce Uhlarikové. Dívce lékaři nalezli zhoubný nádor a prochází náročnou a nákladnou léčbou, kterou si její rodina nemůže dovolit. „Jsme nesmírně potěšení, že díky dražbě a vám, kteří jste si oblečení koupili, přistálo k dnešnímu dni na účtu 56 705 korun, které obratem posílám na účet malé Sašky,“ napsala Dara na svém profilu na sociální síti, kde dražba proběhla.

„Je třeba dodat, že nejde o konečnou částku. Některé vydražené peníze jsou ještě na cestě, zbytek dodáme dodatečně. Rozhodli jsme se však potěšit její rodiče ještě před koncem roku, aby ten nový mohli přivítat myšlenkou, že existují lidé, kterým jejich osud není lhostejný,“ raduje se Dara.

Zpěvačka se přitom před seznámením s Rytmusem podílela už na jedné dražbě, když nabízela své oblečení fanouškům taktéž přes facebookový profil. Dohromady se pro nemocnou holčičku Olinku Joklovou posbíralo 63 tisíc.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA