MAGAZÍN / Celebrity

2.1.2013

Jan Saudek: Ženy s velkými zadky jsou krásné

Část svého dětství prožil za zdmi pražského domu s guvernantkou a domovníkem a část řízením osudu za zdmi koncentračního tábora Osvětim, kde byl jeho osud a osud bratra Karla na nějaký čas v rukou doktora Mengeleho a německých bezpečnostních složek SS.

Výdělky za jeho prodaná díla šly do milionů korun, ale on sám osobně nikdy žádnou fotku neprodal. Věnoval miliony ze svých vyprodaných výstav na různé charitativní účely. Dnes žije skromě, zbaven autorských práv a prostředků, které za ně získal. Žádná z fotografií, které dnes vyfotí, mu dle autorských práv nepatří. Není šťastný, ale jeho život je smutně krásný. Vzdor osudu je jeho nejlepší čas právě teď.

Z čeho, podle vašeho mínění, pramení obava žen, možná i mužů, že po nich budete něco chtít?

Ženy očekávají něco naprosto jiného, než jim obyčejně muži mohou nabídnout, nebo po nich budou chtít. Kdybyste byla moje dcera, tak bych vás před některými muži varoval, zvláště ženatými. Ale jste jen moje milá redaktorka, tak se musím tvářit, že mi do toho nic není. Ale dojem na mě děláte čím dál větší a větší, protože na mě děláte čím dál větší a větší dojem! (smích). Jste milá, dochvilná, elegantní a k tomu ještě mladá... Mně se teda nelíbí mladé dívky. Ta mladá dáma, co jsem ji dnes cestou za vámi potkal a poznal, ta mi před dvaceti lety doručila první penzi. Přesně jsem si ji pamatoval proto, že jsem se chtěl seznámit s její matkou, která byla velice prdelatá. Víte co znamená ten výraz? To je to, co vy nemáte. (smích) A ona užasla, že si ji pamatuji jménem! Klára. Krásné jméno. Ochutnejte čokoládu. Je čerstvá. Ono se to tady dlouho neskladuje... O čem bude náš dnešní rozhovor? O lásce?

Stěžejním tématem rozhovoru bude vaše profese.

Ale já nemám žádnou profesi. Byl jsem jednou rozkošnou moravskou dívkou ochuzen o svoje negativy, čili nemohu pracovat a vydělávat nějakou tu desítku milionů ročně, takže žiji skromně. Byl jsem chudý před padesáti lety a jsem chudý i teď. To učí pokoře, být chudý. Už jsem se moc naparoval! Kupoval jsem holkám nová auta a hrací skříňky... a za poslední roky jsem koupil jen dvě auta a z toho je vidět, že už jsem na mizině a vyšeptalý. Ani už nemám, koho bych se bál.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA