MAGAZÍN / Celebrity

1.1.2013

Novoroční vzkazy hvězd: Co přejí lidem Jágr, Vondráčková či Gott

ČR

Také s Novým rokem 2013 usedla řada osobností aktivních na sociálních sítích k počítačům a popřála svým svým fanouškům úspěšný start do další životní etapy.

Třeba Jaromír Jágr, který je v poslední době na Facebooku rozhodně nejaktivnějším českým sportovcem, před Silvestrem opět filozofoval. "Štěstí a radost je v NÁS - ve všech a pořád. Jde jen o to naučit naše těla mít radost a být štastný z věcí a prožitků, které jsou velice snadno dosažitelné (dobře vykonaná práce, pomoc druhým, dětský úsměv anebo z jídla - jenom chleba a vody). A ne z věcí a situací nám vzácných a málo pravděpodobných (výhra ve Sportce, obrovské výdělky, najít poklad anebo mít rande s Jardou Jágrem," žertuje hokejista.

A pokračuje radou potýrat tělo! "Nesmí se nudit. Prostě ty musíš ovládat svoje tělo, a ne, aby tělo ovládalo tebe! Mně osobně k tomu pomáhá častá návštěva kostela (je tam čistá energie a myšlenky) a modlení. Tělu se také nelíbí,když cítí bolest anebo je slabý. To si hned uvědomí, co je na světě důležité. Ne všichni jsme ZDRAVÍ, ne všichni jsme bohatí, ale ŠTĚSTÍ můžeme mít všichni. Jde jen o to naučit naše tělo být šťastné," píše Jágr.

To Karel Gott byl tentokrát úspornější, i když také on klade fanouškům na srdce vyšší cíle. "Do roku 2013 vám přeji jen to dobré. A nemyslete jen na ty druhé, myslete i na sebe!" vzkazuje nesmrtelný Slavík.

Zpěvačka Dara Rolins zase svým příznivcům před půlnocí poděkovala za podporu, kterou jí v pro ni složitém roce, plném soudů, vyjadřovali. "Vím, kde vás hledat, a vy zase víte, kde najdete mne. Takže se vidíme v Novém roce zas a znova!" vzkazuje Dara.

Za Helenu Vondráčkovou, která opakovaně přiznává, že si s počítačem nerozumí, napsal její pozdrav manžel Martin.  "Děkuji všem fanouškům za velikou podporu a přeji pevné zdraví a štěstí v roce 2013," píše zpěvačka, která letos oslavila pětašedesáté narozeniny.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

Post

Poslední premiéra sezony Městských divadel pražských. Romeo a Julie v ABC

Premiérou jedné z nejslavnějších tragédií o lásce uzavřou Městská divadla pražská svoji první sezonu pod novým vedením. Romea a Julii v režii umělecké

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA