CESTOVÁNÍ / Zimní aktivity

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
28.11.2018

Před obchodním centrem Arkády Pankrác se bruslí každý den za každého počasí. Až do poloviny března

PRAHA

V posledních letech už dávno neplatí, že se v zimě bruslí jen na zimních stadionech. Své o tom ví i před obchodním centrem Arkády Pankrác, kde se bruslí každý den od 9 do 21 hodin.

Vzhledem k velikému zájmu o bruslení v předchozích letech se letos vedení obchodního centra rozhodlo, že kluziště pro tuto zimu výrazně zvětší. Kluziště se nyní rozprostírá  na ploše 600 metrů čtverečních.

Bruslit tady můžete chodit každý den v době od 9 do 21 hodin. Pokud nemáte brusle, nevadí, můžete si je půjčit za 80 korun. Vstupné na kluziště vyjde na 50 korun. Před obchodním centrem Arkády Pankrác v Praze se bruslí až do poloviny března. Kromě půjčovny bruslí je k dispozici také občerstvení.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Divadlo Na zábradlí v následující sezoně uvede pět premiér

Zatímco s plnou intenzitou běží aktuální sezona, která se v Divadle Na zábradlí nese ve znamení oslav 60. výročí založení, jasné kontury už má dramatu

Post

Jablonec doma otáčel zápas S Duklou

Nelehký zápas s posledním týmem tabulky mají za sebou jablonečtí fotbalisté. Proti Dukle Praha museli otáčet nepříznivý vývoj, obrat zařídili Chramost

Post

291. derby vítěze nepřineslo

Ačkoliv slávisté svého soupeře přestříleli, vítězství se nedočkali. Utkání 28. kola FORTUNA:LIGY skončilo remízovým výsledkem 1:1.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA