CESTOVÁNÍ / Zimní aktivity

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
28.11.2018

Před obchodním centrem Arkády Pankrác se bruslí každý den za každého počasí. Až do poloviny března

PRAHA

V posledních letech už dávno neplatí, že se v zimě bruslí jen na zimních stadionech. Své o tom ví i před obchodním centrem Arkády Pankrác, kde se bruslí každý den od 9 do 21 hodin.

Vzhledem k velikému zájmu o bruslení v předchozích letech se letos vedení obchodního centra rozhodlo, že kluziště pro tuto zimu výrazně zvětší. Kluziště se nyní rozprostírá  na ploše 600 metrů čtverečních.

Bruslit tady můžete chodit každý den v době od 9 do 21 hodin. Pokud nemáte brusle, nevadí, můžete si je půjčit za 80 korun. Vstupné na kluziště vyjde na 50 korun. Před obchodním centrem Arkády Pankrác v Praze se bruslí až do poloviny března. Kromě půjčovny bruslí je k dispozici také občerstvení.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Sparta doma porazila Baník

Sparta si na svém hřišti už potřetí v roce 2019 poradila s Baníkem Ostrava. O vítězství 2:0 se přičinil hlavně Martin Hašek, který vstřelil obě branky

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Počet odhalených případů domácího násilí v Praze stále patří k nejvyšším

Počet odhalených případů domácího násilí v hlavním městě Praze patří stále mezi nejvyšší v rámci statistik ostatních krajů.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA