KULTURA / Výstavy

Popis:
17.12.2018

Muzeum Karla Zemana vystavuje kostýmy a rekvizity z pohádky Čertí brko

PRAHA

Unikátní výstava kostýmů a rekvizit z nové české pohádky Čertí brko umožňuje nahlédnout do zákulisí natáčení a z blízka si prohlédnout originální filmové rekvizity a kostýmy.

Až do neděle 6. ledna 2019 je v poslední místnosti expozice Muzea Karla Zemana v Praze k vidění unikátní výstava kostýmů a rekvizit z nové české pohádky Čertí brko! Umožní vám nahlédnout do zákulisí natáčení, z blízka si prohlédnout originální filmové rekvizity a kostýmy a vyfotografovat se ve filmové stojně s hlavními postavami filmu. Konečně si budete moct v klidu prohlédnout legendární fofrnec, rukcuk nebo čertivizor a přijít na kloub jejich čarovným silám.

Pekelná akční sleva do Muzea
Filmová pohádka Čertí brko je k vidění v kinech od 29. listopadu. Pokud si schováte lístek z kina, získáte v Muzeu Karla Zemana 20 % slevu na vstup do celé expozice, včetně doprovodné výstavy pohádkových kostýmů. Slevu nelze kombinovat s jinými akčními slevami.

Něco málo na památku
Pro malá i velká čertiska mají v muzejním obchodě připravené čertovské suvenýry. Muzejním tipem jsou kouzelné čertí rohy, které sluší úplně všem.


Výstava pohádky Čertí brko

do 6. 1. 2019
Muzeum Karla Zemana
Saský dvůr – Saská 3, 118 00 Praha 1

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kaple Božího hrobu na Petříně je kompletně zrestaurovaná. Je z ní ozdoba parku

Dlouho zanedbávaná sakrální stavba prošla kompletní restaurátorskou opravou pod dohledem státní památkové péče. Kaple Božího hrobu z roku 1737 se tak

Post

Zajděte si na pivo se starostou Prahy 7

V novém roce se do Prahy 7 vrací cyklus schůzek Se starostou u stolu. Starosta Jan Čižinský a další radní sedmé městské části znovu vyráží do hospůdek

Post

Děti se mohou vydat na vycházky Prahou za zajímavými místy

Pražská informační služba připravila pro děti na leden 2019 vlastivědné vycházky po pražských památkách a zajímavých místech.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA