KULTURA / Výstavy

Popis:
17.12.2018

Muzeum Karla Zemana vystavuje kostýmy a rekvizity z pohádky Čertí brko

PRAHA

Unikátní výstava kostýmů a rekvizit z nové české pohádky Čertí brko umožňuje nahlédnout do zákulisí natáčení a z blízka si prohlédnout originální filmové rekvizity a kostýmy.

Až do neděle 6. ledna 2019 je v poslední místnosti expozice Muzea Karla Zemana v Praze k vidění unikátní výstava kostýmů a rekvizit z nové české pohádky Čertí brko! Umožní vám nahlédnout do zákulisí natáčení, z blízka si prohlédnout originální filmové rekvizity a kostýmy a vyfotografovat se ve filmové stojně s hlavními postavami filmu. Konečně si budete moct v klidu prohlédnout legendární fofrnec, rukcuk nebo čertivizor a přijít na kloub jejich čarovným silám.

Pekelná akční sleva do Muzea
Filmová pohádka Čertí brko je k vidění v kinech od 29. listopadu. Pokud si schováte lístek z kina, získáte v Muzeu Karla Zemana 20 % slevu na vstup do celé expozice, včetně doprovodné výstavy pohádkových kostýmů. Slevu nelze kombinovat s jinými akčními slevami.

Něco málo na památku
Pro malá i velká čertiska mají v muzejním obchodě připravené čertovské suvenýry. Muzejním tipem jsou kouzelné čertí rohy, které sluší úplně všem.


Výstava pohádky Čertí brko

do 6. 1. 2019
Muzeum Karla Zemana
Saský dvůr – Saská 3, 118 00 Praha 1

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Den otevřených klecí

S nástupem prázdnin zřejmě zatoužila objevovat krásy Prahy také skupina barevných opeřenců.

Post

Cizinci se chtěli zapsat do historického rázu města. Zadrželi je strážníci

Dva cizinci ve věku 23 a 30 let poničili druhý nejstarší most dochovaný v České republice. Pro své řádění si vybrali Karlův most.

Post

Slávisté v úvodním kole zvítězili nad Zlínem

Sešívaní zdolali v náročném utkání domácí Zlín a po nejtěsnější možné výhře 1:0 vezou domu po prvním kole nového ročníku FORTUNA:LIGY tři body.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA