AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
7.5.2020

Ztracenou dcerku vrátili strážníci do otcovy náruče

PRAHA 8

V Praze 8 se čtyřletá holčička při projížďce na kole ztratila svému otci. Sama ujela 5,5 km, u trojského kanálu ji strážníci našli a v pořádku vrátili otci.

Ztrátu čtyřleté dcerky oznámil zoufalý otec na tísňovou linku městské policie v úterý 5. května krátce před 17. hodinou. Do ulice V Zámcích v Praze 8 byly ihned vyslány dvě autohlídky.

Holčičku, která otci zmizela z dohledu při projížďce na kole, začali strážníci hledat na hlavní cyklotrase, v okolních ulicích i na břehu Vltavy. Pátrání nebylo úspěšné, proto rozšířily prohledávané území až k plavebnímu trojskému kanálu. A tam ji –  5,5 km od místa, kde se otci vzdálila – cca po 10 minutách nalezli.

Vystrašenou, ale nezraněnou ji předali do šťastné náruče otce.

 

Autor / zdroj: Jiřina Ernestová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Oslavy Světového dne slonů v Zoo Praha i zmrzliny pro zvířata v horkých dnech

V sobotu 8. srpna proběhne v Zoo Praha oslava Světového dne slonů. Celodenní program představí celé pražské sloní stádo včetně dvou malých sloních sam

Post

V Uhříněvsi vznikne nová dvoupatrová prodejna Lidl

Společnost Lidl zahájila ve středu 29. července stavbu nové prodejny v pražské Uhříněvsi. V ulici Přátelství bude postavena metropolitní prodejna, kte

Post

Zapečená cuketa

Jednoduché zapečené jídlo, které může být skvělou krémovou přílohou plnou chuti, aniž by bylo příliš tučné. Pro lehkou večeři podáváme se salátem.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě