AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Sedmadvacetiletý muž měl po kapsách několik igelitových sáčků.
Sedmadvacetiletý muž měl po kapsách několik igelitových sáčků.
9.4.2019

Útočil na záchranáře, strážníci u něj objevili drogy

PRAHA 5

Vozidlo sanitky a práce záchranářů se stala terčem útoku mladého muže. Vzdoroval i strážníkům. Ti u něj následně nalezli návykové látky.

V sobotu ve dvě odpoledne na pražském Andělu oslovil strážníky kolemjdoucí s tím, že na nedalekých velikonočních trzích mají záchranáři problém s agresivním mužem.

Řidič sanitního vozu hlídce dotyčného označil a uvedl, že se snažil nejdříve dostat dovnitř vozidla, poté do něj kopal a k tomu je častoval vulgárními výrazy. Opakované výzvy strážníků k prokázání totožnosti agresor ignoroval. Hlídka využila svého oprávnění a rozhodla o jeho předvedení na policejní služebnu za účelem zjištění totožnosti.

Při prohlídce, zda u sebe nemá zbraň, u něj strážníci nalezli něco zcela jiného. Sedmadvacetiletý muž měl po kapsách několik igelitových sáčků se sušinou a krystalickou látkou, připomínající marihuanu a extázi.

Případem se nyní zabývá Policie ČR.

Autor / zdroj: Irena Seifertová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA