AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Cizinec se choval agresivně a  pokusil se i z místa utéct.
Cizinec se choval agresivně a pokusil se i z místa utéct.
6.3.2019

Opilý cizinec bez víza odmítal opustit restauraci

PRAHA

Agresivní cizinec nadýchal téměř 3,5 promile a skončil na záchytce. Protože neměl v pořádku doklady potřebné pro pobyt na území České republiky, případ si převzala cizinecká policie.

Na tísňovou linku pražských strážníků se v pondělí večer s žádostí o pomoc obrátila obsluha restaurace v Kovářské ulici, Praha 9 kvůli agresivnímu hostu, který odmítal odejít.

Strážníci ho předtím, než jej vyvedli ven, museli vzbudit, protože usnul u stolu. Provedenou kontrolou jeho osobních údajů zjistili, že osmatřicetiletý Kavkazan nemá potřebná povolení k pobytu na území České republiky. Při lustraci se choval agresivně, opakovaně neuposlechl výzev strážníků a pokusil se z místa utéct. Hlídka proti němu musela zakročit a následně mu nasadila také pouta. Provedená dechová zkouška ukázala pozitivní hodnotu, a to téměř 3,5 promile.

Cizince posléze převezli strážníci ze specializované hlídky pro odvoz osob pod vlivem alkoholu na protialkoholní záchytnou stanici. Celou událost si k dalšímu opatření přezvala cizinecká policie.

Autor / zdroj: Irena Seifertová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Post

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obrá

Post

Poslední premiéra sezony Městských divadel pražských. Romeo a Julie v ABC

Premiérou jedné z nejslavnějších tragédií o lásce uzavřou Městská divadla pražská svoji první sezonu pod novým vedením. Romea a Julii v režii umělecké

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA