AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Cizinec se choval agresivně a  pokusil se i z místa utéct.
Cizinec se choval agresivně a pokusil se i z místa utéct.
6.3.2019

Opilý cizinec bez víza odmítal opustit restauraci

PRAHA

Agresivní cizinec nadýchal téměř 3,5 promile a skončil na záchytce. Protože neměl v pořádku doklady potřebné pro pobyt na území České republiky, případ si převzala cizinecká policie.

Na tísňovou linku pražských strážníků se v pondělí večer s žádostí o pomoc obrátila obsluha restaurace v Kovářské ulici, Praha 9 kvůli agresivnímu hostu, který odmítal odejít.

Strážníci ho předtím, než jej vyvedli ven, museli vzbudit, protože usnul u stolu. Provedenou kontrolou jeho osobních údajů zjistili, že osmatřicetiletý Kavkazan nemá potřebná povolení k pobytu na území České republiky. Při lustraci se choval agresivně, opakovaně neuposlechl výzev strážníků a pokusil se z místa utéct. Hlídka proti němu musela zakročit a následně mu nasadila také pouta. Provedená dechová zkouška ukázala pozitivní hodnotu, a to téměř 3,5 promile.

Cizince posléze převezli strážníci ze specializované hlídky pro odvoz osob pod vlivem alkoholu na protialkoholní záchytnou stanici. Celou událost si k dalšímu opatření přezvala cizinecká policie.

Autor / zdroj: Irena Seifertová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Praha obnovuje meze a remízky. Končí s pěstováním monokultur na svých polích

Jedním z nástrojů, jak bojovat proti klimatickým změnám, výkyvům počasí a suchu, je bránění nadměrné erozi půdy. Praha proto na svých polích zakládá n

Post

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Post

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA