AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
7.4.2018

Požár do nedopalku vyhnal z bytů deset lidí a psa

K požáru, který vznikl nedbalostí, vyjížděli policisté i hasiči. Naštěstí se celá událost obešla bez zranění.

Oznámení o požáru bytu v prvním patře domu ve Skuteckého ulici přijali policisté přesně v půl páté odpoledne. Operační důstojník okamžitě na místo vyslal hlídky, které byl tou dobou v blízkém okolí a o události informoval hasiče.

První hlídky tak přijely na místo tři minuty po přijetí oznámení a policisté okamžitě z domu evakuovali cekem osm dospělých osob, dvě děti a jednoho psa. To vše se odehrálo bez jakéhokoli zranění přítomných.

Poté co hasiči požár eliminovali, policisté zjistili, že k požáru došlo od nedopalku, tedy s největší pravděpodobností nedbalostí obyvatele bytu. Jak dalece se tímto mohl dotyčný dopustit protiprávního jednání, bude předmětem dalšího prošetřování.

Autor / zdroj: Mgr. Tomáš Hulan

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Fatální feminní festival ve Venuši ve Švehlovce

Venuše ve Švehlovce zve milovnice a milovníky umění od 2. do 6. dubna 2019 na čtvrtý ročník festivalu věnovaného převážně divadelní tvorbě o ženách, o

Post

Nemocnice Valašské Meziříčí zahájila provoz ambulance pro paliativní a podpůrnou péči

Nemocnice Valašské Meziříčí zahájila provoz ambulance paliativní a podpůrné péče, která sídlí v prostorách interní odborné ambulance.

Post

Praha 7 vyhlásila soutěž na kavárnu v parku na Ortenově náměstí

Ve východní části Ortenova náměstí měla podle projektu rekonstrukce vzniknout kavárna. Městská část nyní vyhlásila soutěž na pronájem tohoto pozemku.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA