KULTURA / Vánoce

Popis: Advent Na Dvorečku ve Vysočanech.
Advent Na Dvorečku ve Vysočanech.
10.12.2018

Přijďte si vychutnat vánoční tradice a vyzkoušet staré rukodělné techniky

PRAHA

Přijďte se během předvánočního shonu na chvíli zastavit, vychutnat si vánoční tradice a vyzkoušet staré rukodělné techniky. To vše nabízí adventní akce Vánoční jarmark Na Dvorečku v Obecním domě ve Vysočanech.

Během výtvarných dílniček si vyrobíte drobné dárečky, dekorace a ozdobíte perníčky. Celé odpoledne bude provázet vánoční jarmark Na Dvorečku, kde si mimo jiné prohlédnete lektorské práce a výrobky. Díky Klubu lidové tvorby budete mít šanci vidět ukázku zapomenutých rukodělných umění našich předků. O doprovodný hudební a divadelní program se postarají lektoři a žáci z kurzů Divadla Gong. Letošní novinkou bude vystoupení žáků dětských hereckých kurzů na poetických schodech "adventní kavárny" U Kocoura, kde se jako každý rok můžete občerstvit a ochutnat domácí cukroví.

Advent v Obecním domě ve Vysočanech je na programu v neděli 16. prosince od 13 do 18 hodin. Vstup mají všichni zdarma.

Vytvořte si vánoční svícen
O čtyři dny později, ve čtvrtek 20. prosince si můžete v aranžérském workshopu pod vedením zkušené floristky vyrobit vánoční svícen s květinovými vazbami, který bude vhodnou ozdobou štědrovečerního stolu. Připraví si tady pro vás široký výběr dekoračních materiálů a jistě si odnesete spoustu inspirativních nápadů.

Na workshop je třeba se předem rezervovat prostřednictvím telefonu 777 853 883 nebo přes mail kurzy@divadlogong.cz, elektronická přihláška je pak na webu na www.divadlogong.cz. Cena workshopu je 600 korun s tím, že materiál je již započítaný v ceně. Nejpozději čtyři dny před akcí je třeba zaplatit zálohu 200 korun v kanceláři kurzů.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Fatální feminní festival ve Venuši ve Švehlovce

Venuše ve Švehlovce zve milovnice a milovníky umění od 2. do 6. dubna 2019 na čtvrtý ročník festivalu věnovaného převážně divadelní tvorbě o ženách, o

Post

Nemocnice Valašské Meziříčí zahájila provoz ambulance pro paliativní a podpůrnou péči

Nemocnice Valašské Meziříčí zahájila provoz ambulance paliativní a podpůrné péče, která sídlí v prostorách interní odborné ambulance.

Post

Praha 7 vyhlásila soutěž na kavárnu v parku na Ortenově náměstí

Ve východní části Ortenova náměstí měla podle projektu rekonstrukce vzniknout kavárna. Městská část nyní vyhlásila soutěž na pronájem tohoto pozemku.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA