AKTUÁLNĚ / Společnost

21.7.2014

Hlasujte pro nejlahodnější pivo turistické oblasti Beskydy-Valašsko

BESKYDY-VALAŠSKO

Destinační management turistické oblasti Beskydy-Valašsko o.p.s. vyhlašuje 2. ročník soutěže O nejlahodnější pivo turistické oblasti Beskydy-Valašsko.

Vydejte se na Pivní stezku Beskydami, která vás provede malebnou krajinou mezi kopečky a údolími Beskyd, kde se setkáte s malými i velkými pivovary, ve kterých můžete poznat odlišnost barev, chutí a historie zlatavého moku. Na putování po pivní stezce vás čekají stylové restaurace, historické a přírodní památky či živé tradice a navštívíte obce jako Ostravice, Kozlovice, Hukvaldy, Štramberk, Krmelín, Vojkovice, Nošovice, Vyšní Lhoty, Frýdlant n.O., Rožnov pod Radhoštěm nebo Frýdek-Místek.

V 1.ročníku bylo nejlahodnějším pivem vyhlášeno pivo od Pivovaru U Koníčka z Vojkovic. Obhájí titul i v tomto ročníku nebo budete hlasovat pro jiné? Rozhodněte vy, které pivo je nejzajímavější, nejchutnější nebo nejpřekvapivější.

Vyhlášení nejlahodnějšího piva proběhne opět na Fóru cestovního ruchu na jaře 2015. Z hlasujících pořadatelé vylosujjí šťastlivce, kteří obdrží pivní ceny. Hlasovat můžete na webových stránkách www.beskydyportal.cz.

Autor / zdroj: Lucie Talavašková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Praha novou vyhláškou zakáže herní automaty

Hlavní město Praha připravuje novelu vyhlášky o regulaci hazardu, která zakáže provoz technických hazardních her neboli automatů. Praha se tak vydá st

Post

Na pražském Chodově otevře Lidl už 37. prodejnu v hlavním městě

V pondělí 20. ledna otevře Lidl v Praze novou prodejnu. Zákazníci ji najdou v prostorách Obchodního centra Opatovská.

Post

Praha hostí Mistrovství ČR 2020 v latinskoamerických tancích

Mistrovství České republiky 2020 v latinskoamerických tancích se uskuteční v sobotu 1. února 2020 v Praze. Soutěžit se bude v pěti tancích latinskoame

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě