AKTUÁLNĚ / Společnost

21.7.2014

Hlasujte pro nejlahodnější pivo turistické oblasti Beskydy-Valašsko

BESKYDY-VALAŠSKO

Destinační management turistické oblasti Beskydy-Valašsko o.p.s. vyhlašuje 2. ročník soutěže O nejlahodnější pivo turistické oblasti Beskydy-Valašsko.

Vydejte se na Pivní stezku Beskydami, která vás provede malebnou krajinou mezi kopečky a údolími Beskyd, kde se setkáte s malými i velkými pivovary, ve kterých můžete poznat odlišnost barev, chutí a historie zlatavého moku. Na putování po pivní stezce vás čekají stylové restaurace, historické a přírodní památky či živé tradice a navštívíte obce jako Ostravice, Kozlovice, Hukvaldy, Štramberk, Krmelín, Vojkovice, Nošovice, Vyšní Lhoty, Frýdlant n.O., Rožnov pod Radhoštěm nebo Frýdek-Místek.

V 1.ročníku bylo nejlahodnějším pivem vyhlášeno pivo od Pivovaru U Koníčka z Vojkovic. Obhájí titul i v tomto ročníku nebo budete hlasovat pro jiné? Rozhodněte vy, které pivo je nejzajímavější, nejchutnější nebo nejpřekvapivější.

Vyhlášení nejlahodnějšího piva proběhne opět na Fóru cestovního ruchu na jaře 2015. Z hlasujících pořadatelé vylosujjí šťastlivce, kteří obdrží pivní ceny. Hlasovat můžete na webových stránkách www.beskydyportal.cz.

Autor / zdroj: Lucie Talavašková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Oslavy Světového dne slonů v Zoo Praha i zmrzliny pro zvířata v horkých dnech

V sobotu 8. srpna proběhne v Zoo Praha oslava Světového dne slonů. Celodenní program představí celé pražské sloní stádo včetně dvou malých sloních sam

Post

V Uhříněvsi vznikne nová dvoupatrová prodejna Lidl

Společnost Lidl zahájila ve středu 29. července stavbu nové prodejny v pražské Uhříněvsi. V ulici Přátelství bude postavena metropolitní prodejna, kte

Post

Zapečená cuketa

Jednoduché zapečené jídlo, které může být skvělou krémovou přílohou plnou chuti, aniž by bylo příliš tučné. Pro lehkou večeři podáváme se salátem.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě